520 Shares 5915 views

Jak upiec wieprzowa w folii


Jednym z najbardziej pyszne jedzenie w Europie jest to, co jest z mięsa wieprzowego. Im większy kawałek mięsa, tym lepszy efekt końcowy. Wynika to z faktu, że w prawie każdym kraju europejskim, mięso było używane przez dłuższy czas, co naturalnie wpływa tradycji i kuchni narodowej. Szczególnie popularne naczynia, takie jak mięso wieprzowe, pieczone w folii. Zdjęcia niego może znacznie różnić się od siebie, jako sposób marynowania lub przetworzenia, ale to, co przygotowane mięso w folii powinno być, i zawsze jeden element pozostaje ta sama zasada wszystkich takich recept.

składniki

Upiec wieprzowiny w folię, konieczne jest, aby zakupić następujące produkty:

– wieprzowe – 1 kg;

– soli;

– papryka;

– czosnek – 4 ząbki;

– oliwa z oliwek;

– Marchew – 1 szt.

oferuje dania

Warto zauważyć, że nie jest to po prostu danie bazuje na mięsie, składa się w całości z niego. Nie ma potrzeby używać dużo przypraw, tak aby nie przerywać smak produktu głównego. Jednak jest to mięso powinno być traktowane ze szczególną starannością, ponieważ przy wyborze określonej części, a kończąc kolejny krojenia i serwowania.

Przygotowanie i marynowanie

Przed upiec wieprzowiny w folię, konieczne jest marynować. Pierwszy mięso przemyto starannie oddzielone od żywych i błoną dziewiczą. W tym przypadku nie jest konieczne, aby wyciąć kawałek siebie. Następnie za pomocą cienkiego ostrza do zawartych w nim otworów, które są wypełnione plasterki marchwi i czosnku. Przybliżona liczba takich cięć wynosi dwadzieścia. Następnie cały kawałek rozciera się z mieszaniną soli i pieprzu, oliwy z oliwek. To właśnie w tym marynaty i powinny być pieczone mięso wieprzowe w folii, ponieważ nie psuje smak mięsa, ale daje to pewną pikanterii. Warto również zauważyć, jest to, że olej jest dodawane, jeśli wybrana część nie zawiera tłuszczu. Kiedy kawałek lub warstwa tłuszczu są obecne, to nie jest dodawany i wytrawiania wytwarza sucha.

pieczenie

Po mięso wciera przyprawy, aby mogły one sugerowane przez około godzinę, a następnie owinięty w folię i umieszczono w rozgrzanym piecu w temperaturze 180 ° C. Należy zauważyć, że dokładny czas w zależności ile wieprzowe pieczone w folii, nie istnieje. Jednak wielu kucharzy użyć pewnego schematu, który działa dość dobrze. Po pierwsze, ich gotowanie mięsa przez około godzinę, po czym rozłożonej folii i testu dostępności. Następnie piec wieprzowina folią nie być. Danie jest po prostu umieścić z powrotem w rozszerzonej formie i doprowadzić do gotowości. Tak więc możliwe jest, aby kontrolować cały proces przygotowania, ale w końcu dostać złoty kolor. Jeśli mięso jest zbyt wilgotny podczas wdrożenia, kiedy nadejdzie czas, aby doprowadzić go do gotowości, aby być stale podlewane produkt sok, który pojawi się w folię.

karmić

Do tabeli mięso, podaje się do gorącego jako głównego naczynia. Chociaż niektórzy smakosze wolą jeść na zimno, jako przekąska. W obu przypadkach nie zepsuć przystawka lub konkretnego sos.