885 Shares 4376 views

Metro rozwoju w najbliższej przyszłości

Najważniejszą częścią systemu transportu miejskiego znajduje się pod ziemią. Praktyka istnienia i rozwoju dużych miast wyraźnie pokazuje, że rozsądna alternatywa do niego po prostu nie może być.


Jak rozwijać moskiewskim metrze?

Moskwa metro przewozi pasażerów z powodzeniem, teraz w ósmej dekadzie. najwyraźniej przejawia swoją skuteczność na początku tego wieku, gdy gwałtownie wzrosła liczba samochodów doprowadziła do niekończących się korkach na wszystkich głównych drogach stolicy. Ale zasada obiegu podziemnym powstała w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego stulecia. wydawała się niemal idealne dla jego czasu. Tylko raz pokazało, że nie jest to prawdą. Schemat Radial-ring rozwoju podziemnej doprowadziła do przepływu przeciążenia centrum pasażerów tranzytowych, którzy w celu uzyskania do żądanej stacji, musiał iść w kierunku centrum, gdzie wszystkich istniejących liniach. Lub śledzić za pośrednictwem linii okręgu z dwoma zmianami. Problem ten wzrósł jedynie jako rozwój miasta w kierunku obwodowym. marginalne obszary stają się coraz bardziej odległe, a liczba osób w nich stale wzrasta. A jednocześnie stopniowo chodzi i zrozumienie faktu, że program rozwoju metra powinna być zmieniana.

zmieniających się koncepcji

Odciążyć centralną część miasta z pasażerów podróżujących w tranzycie przez niego, było możliwe tylko budowa nowych linii, które będą podłączone do siebie obszarów peryferyjnych. I nowy system metra w Moskwie, polega najpierw projektowania i tworzenia linii, które nie przechodzą przez historyczne centrum miasta i transfer punktów pomiędzy nimi. Są one nazywane „akord” linie. Jeszcze bardziej fundamentalnie zmienia ogólną koncepcję infrastruktury podziemnej, aby stworzyć system tak zwanego „lekkiego metra”. To odnosi się do otwartej linii, osiągając pasma przeniesienia linii kolejowej w kierunku największych miast w regionie Moskwy w regionie. Dla ich mieszkańców, z których wielu pracowali w Moskwie, to jest więcej niż pilna.

Na obrzeżach Moskwy

po zakończeniu czterech liniach strunowców może radykalnie zmienić istniejący system metra. Przyjdą w obszarach Moskwie, która jest obecnie najbardziej potrzebujących z nich. Linie te będą stanowić jeden obwód. Należy połączyć ze sobą wszystkich przedmieściach Moskwy. Polega ona na organizację trasy zasady ruchu. Jeszcze nie wiadomo – czy jednej z dróg ringu. Ale jeśli jest taka decyzja, w Moskwie metro będzie faktycznie działać dwa linię dzwonka. Pierwsza linia akord jest już w budowie. Pod koniec 2015 roku planowane jest uruchomienie swojej pierwszej sekcji.

Moskwa metra: rozwój na okres do 2020 roku

Jest to w ciągu najbliższych pięciu lat objętych zatwierdzonymi planami budowy infrastruktury podziemnej. I to jest budowany w tej chwili na kilka sposobów. Program Rozwój podziemiu do 2020 roku sugeruje pojawienie się nowych stacji w historycznym centrum miasta, a na przedłużenie istniejących kierunkach promieniowych. Dwa istniejące obecnie linii czasu metra Solntsevo i Kalinin, powinny być ujednolicone. Po zabytkowym centrum Moskwy w 2019 roku odbędzie się początkową stację Kalinin linię. Na to będzie stacja „Volkhonka”, „Plyushchikha”, „Kutuzow Prospect” i „centrum biznesu”. Sześć nowych stacji zostanie otwarta w promieniu Dmitrow, ich budowa jest na ukończeniu. Najstarsza w linii Moskwa Sokolnicheskaya zostanie przedłużona do stacji „Salaryevo”. O planach budowy w okresie bardziej odległej, nie ma nic konkretnego powiedzieć, że to jest niemożliwe, że są w trakcie opracowywania.