146 Shares 2477 views

tiara ślub: opis, rodzaje, ciekawe zdjęcia i zalecenia

Jak dać obraz narzeczona wielką powagą, wyrafinowania i elegancji? Tiara ślub jak nic innego nie będą ozdobą ślubnej fryzury. Od czasów starożytnych, to akcesorium królowa nosili podkreślić jego wysoki status społeczny. Elegancka suknia ślubna i diadem we włosach – to pomoże każda dziewczyna czuje się jak księżniczka. Ale jak wybrać ozdoba?

Cechy wybór tiary

Ślub diadem włosów o średniej długości włosów może się różnić w zależności od różnych czynników. Osoba ta długość włosów i rodzaj tiary, a ogólna obraz utworzony strój.

Zanim kupisz tiara, musi spróbować trochę podoba. Jeśli wybrany model nie przesunąć w bok, nie ruszając się podczas jazdy i ściska głowę, to jest to doskonały wybór na wesele.

tiary ślubne powinny być wybierane na podstawie koloru twarzy panny młodej, styl ubierania się, jej kolor i fryzura.

 • Dziewczyny z trójkątny kształt twarzy jest lepiej zdecydować się na mini-korona, ozdobione kwiatami.
 • Brides owalu twarzy garnitur wszelkie tiary ślubne, ale najlepiej będzie wyglądać asymetryczny model.
 • Kobiety z delikatnymi rysami twarzy jest lepiej zrezygnować z masywnych akcesoria do włosów: miniaturowy tiara je dopasować.
 • Wizerunek kobiet z prostokątnym lub kwadratowym typu twarzy, aby zmiękczyć masywnych pięknych klejnotów w diadem.
 • diaeresis ślubne dziewcząt prostokątny lub kształt podłużny twarzy powinny być średniej grubości, bez wysokich szczytów.
 • Dla narzeczonych z niedoborem wzrostu i wyprofilowana nie najlepiej wybrać małą koronę.
 • Wysoka diadem ślub z ostrymi pikami doskonale nadaje się do dziewcząt z okrągłym kształcie twarzy. Ale właściciele trójkątnego kształtu twarzy jest lepiej powstrzymać się od takiej biżuterii.
 • Wysoki i średniego wzrostu, szczupły narzeczonych można śmiało ozdobić tiary włosy.

tiara ślub: Formularze

Przed narzeczona otworzył ogromny wybór modeli tiary ślubne. Co to jest? Diaeresis – nakrycia w postaci korony. Może on mieć różne kształty: w postaci obręczy lub zamkniętego okręgu. Modele różnią się wielkością, konstrukcja warianty wysokość mocowania środków, materiałów i wykończenia.

Tiary grzbiet lub obręcz

Crown-felgi są dołączone do głowy, jak również obręcze. Na wewnętrznej ich stronie znajdują się małe przegrzebki do mocowania. To urządzenie może być umieszczone wokół głowy lub nosić fryzury.

Panna młoda w mini-korona będzie wyglądał uroczysty i delikatny. Grzebień tiara łatwo przymocowana do włosów z pomocą zębów. Jego sukces może być używany do wysokiej włosy i nosić welon.

Diaeresis w kształcie korony

Jasność i skuteczność włosy dają ozdoba w kształcie korony. Bride układanie mogą być ozdobione kryształami Swarovskiego, kamieni szlachetnych lub pereł. Że korona jest w stanie podkreślić status panny młodej i jej sposób wzniosły. Jeśli chcesz poczuć się jak królowa, wybór biżuterii ślubnej należy zwrócić uwagę na mini korony.

Korony lub obręcz

Ślubne diaeresis może występować w postaci zamkniętej obręcz pierścienia lub półkola.

Dokonaj sposób niezwykły i romantyczny bride tiara-Ferronnière pomocy dekoracja czoło i głowę dziewczyny. Mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi, perłami lub jakichkolwiek elementów dekoracyjnych mają strukturę otwartą i rozwijane elementy.

Mini Korona ma nie mniej oryginalnej postaci, w stylu greckim. Wykonana jest w formie korony. Dlatego jest to elegancki i prosty. Ważnym szczegółem jest, że wszystkie dane są przechowywane w tej samej kolorystyce w greckiej koronie.

Jakie są opcje dla tiary ślubne?

tiaras ślubne mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak złoto, srebro lub innych metali mniej szlachetnych. Diademów rozpoczęli z metali szlachetnych, kamieni szlachetnych i inkrustowanych diamentami, ale felgi, które są wykonane z tradycyjnych metalowych ozdobiony sztucznymi błyszczących elementów.

W produkcji mini koron współczesnych projektantów i jubilerów są najczęściej wykorzystywane stylu empire lub baroku. Pamiętaj, że biżuterię, które są na włosy, musi jakoś pokrywają się z innymi elementami obrazu, jak również z sukni panny młodej.

Tiara kryształami i kamieni

Bogaty wybór narzeczonych są często drogie biżuteria. Królewski, jasny wygląd da akcesoriów bride ze złota, ozdobione diamentami. Idealny i harmonijny obraz młodej zrobić kolczyki, wisiorki i bransoletki, wykonane z tego samego metalu i mają takie same elementy jak mini korony.

Ale równie imponujące dekoracje będą wyglądały fryzury z kamieniami Swarovskiego, ponieważ emitują miękkie połysk i mienią spektakularne. Jeśli suknia panny młodej jest urządzony jak kamień, a następnie do jego doskonałej diadem z tej samej konstrukcji.

Diadem z pereł i perełek

Często nowoczesny oblubienica, który pochodzi z rodziny królewskiej, ożenił się z korony i koronę ozdobioną perłami. Kulki te wdzięczne perłowe będzie doskonale połączone z obu metali szlachetnych oraz z tanich materiałów o tiar.

Śnieżnobiała suknia ślubna, zwłaszcza jeśli jest ozdobiony cennymi darami muszli, w doskonałej harmonii z białych pereł, które są w akcesoria do włosów.

Nie mniej elegancki i korony wykonane z koralików: jest tańszą alternatywą produktów, ale bez wątpienia piękne. Można to zrobić samemu lub zamówić roztropny.

Tiary ozdobione motyle i kwiaty

Wieńce, ozdobione sztucznymi kwiatami, – nowy trend w modzie ślubnej. Ozdoby te mogą być wykonane z metali o różnych wartościach, tworzywa sztucznego lub materiału tekstylnego.

Diadem ozdobiony kwiatami podkreślają romantyczny styl panny młodej i akcesoria z motyli dać bardziej elegancki, rafinowany wygląd.

Fryzury ślubne z diademem

Jeśli zdecydujesz się ozdobić swój ślub tiara obrazu, niezwykle ważne jest, aby wybrać odpowiednią fryzurę:

 • Duże fryzury ślubne dla średnich włosów z grzebieniem tiara-da bardziej kobiecy wizerunek. Lepiej, jeśli będzie to eleganckie belki.
 • Mini korona będzie dobrze komponować się z pięknie położony długimi prostymi włosami.
 • Skromna dekoracja będzie kulminacyjnym bujnej i zbiorczego pakowania.
 • Ślubna fryzura z diademem na długich włosach nie jest mniej piękny niż luźne włosy ozdobione tego akcesorium.
 • Piękno kręcone włosy podkreśli niewielki eleganckie tiara.
 • Grecki sposób życia z koroną daje obraz romansu.

Która suknia ślubna kostium tiara?

Ślub tiary jest, aby wybrać się na podstawie następujących wskazówek:

 • Z krótkich sukienek lepiej nie łączyć te królewską biżuterię.
 • Sukienka z kryształkami wymaga akcesoriów z tych samych elementów.
 • Ozdoba z pearl paciorki będą idealnie komponować się z sukni ślubnej w perły.
 • Modele bez perły ale z jasnymi kamieniami pasuje do każdego stroju.
 • Tiaras z geometrycznymi lub prostych uzupełni strój dobrze dopasowany.
 • Srebrny diadem dobrze uzupełniać panny młodej białej sukni, szczególnie jeśli akcesorium jest ozdobiona kryształkami i białymi perełkami.
 • kolor kości słoniowej sukienka będzie podkreślać model złoty kolor.
 • Sukienka szampana kolor uzupełnienie koloru tiara złota lub z ciemnymi elementami perłowych.

Kolor i styl sukni ślubnej – bardzo ważne czynniki, które należy uwzględnić przy wyborze tiara.