649 Shares 8389 views

Remont bieżni rąk: instrukcje, zalecenia

Najbardziej popularny sprzęt do ćwiczeń dla domu można rzeczywiście uznać bieżni. Klasy są na nim – kluczem do dobrego nastroju i samopoczucia. Pozwala to bieganie bez wychodzenia z domu. To cardio, oznacza to, że ćwiczenia i obciążenia zależne od rytmu serca. Tor jest odpowiednia dla tych, którzy chcą zapewnić sobie dobre zdrowie, trenować mięśnie albo schudnąć. W celu zapewnienia dobrego wyniku szkolenia, trzeba dokonać właściwego wyboru symulator. Poniżej rozważymy gatunków.

mechaniczny

Ten rodzaj tkaniny oddala się od ludzkiego wysiłku, poprzez uruchomienie go. Bieganie na torze – taki sam jak na terenach otwartych. Instrukcja ma następujące zalety: nie ma zależność od energii, bezpieczeństwo, łatwość możliwość tworzenia niezbędnej tempo własnych siłach, niskiej cenie. Istnieje ona i wady: to trochę specjalne czujniki, które pokazują poziom obciążenia, itd., Mają przeciwwskazania dla osób z problemami stóp. bieżnia mechaniczna typu naprawa jest tanie i częste połączenia serwisowe. Wiele problemów można rozwiązać samodzielnie.

magnetyczny

Odmianą chodnika mechanicznej. Jest to unikalna cecha układu hamulcowego, który jest regulowany przez układ magnesów. Główne zalety torach są gładkie prowadzenie i hamowanie, ciche funkcjonowanie. Ma niewielkie rozmiary i niski koszt. Wadą może służyć tylko jako niezdolność do programowania treningu. Prostota konstrukcji pozwala na naprawę bieżni bez uciekania się do ekspertów.

elektryczny

W internecie jest w ruchu ze względu na silnik elektryczny. Runner można ustawić dowolną prędkość, na podstawie jego cech. pojemność jest ograniczona tylko przez prędkość silnika. W tym utworze obecność różnych wskaźników (spalone kalorie, tętno, czas ćwiczenia, odległość), można ustawić swój program treningowy. Urządzenia są podzielone na klasy od amatorskich do profesjonalnych. Model ten może również mieć usterkę. Naprawa tego typu bieżni jest bardziej skomplikowana.

Do poprawnego działania symulatora będzie trwać bardzo długo. Wymagane: firma i równej powierzchni w torze przestrzeganie optymalnej zawartości wody i czystości. Pożądane jest, aby mieć matę, która pochłania wstrząsy.

Jeśli podczas operacji wad produkcyjnych są wykrywane, a gdy urządzenie było zgodne z zasadami ustalonymi przez producenta, przyczyny swoich niepowodzeń nie są tak bardzo. Na Podstawowym z nich jest możliwość uczyć się na błędach wyświetlanych na monitorze.

Błędy na wyświetlaczu bieżni. ich decyzja

E0. Może to oznaczać, że nie jest ustawiony klucz zabezpieczeń. proste rozwiązanie tego problemu – zainstalować go w odpowiednim miejscu na konsoli.

E1. Czujnik prędkości jest niepewny. Można spróbować wyłączyć i włączyć kilka razy energetycznych. Jeśli to nie pomoże, należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Przyczyną tego błędu może być naruszenie dopuszczalnej masy całkowitej. Jeżeli awaria mechaniczna została unikać, jest możliwe, aby naprawić cykl zasilania.

E2. Błąd mówi o problemach silnika lub napędu. Trzeba sprawdzić kable i spróbuj OFF / ON. Jeśli nie pomoże, trzeba wezwać specjalistę. Naprawa silnika bieżni – najdroższy rodzaj awarii. Sam nie warto zagłębiać się w skomplikowanym urządzeniem.

E3. Problem prędkości. Aby wyeliminować możliwe niezależnie do wyrównania czujnika prędkości.

Błędy, które nie są związane z wyświetlaczem. ich eliminacja

– Nie należy włączać konsoli. Najpierw trzeba sprawdzić przewód zasilający. To musi być podłączony prawidłowo, bez rozbijania polaryzację, w przeciwnym razie może to spowodować uszkodzenie całej elektroniki, naprawa bieżni w tym samym czasie może latać dużo pieniędzy. Należy również sprawdzić bezpiecznik na samym torze, powinien on być w pozycji włączonej.

– Nie ruszaj się płótno. Jeśli tak się stanie podczas treningu, trzeba najpierw dostać się z dala od niego, w przeciwnym razie może być rannych z ostrym początkiem taśmy. Główną przyczyną tego problemu może być niewystarczające napięcie. Można rozwiązać ten problem poprzez wyłączenie urządzenia, które nie są potrzebne w tej chwili, i odłączyć go od listwy zasilającej.

– web odsunięte od środka. Powodem może być nierówna podłoga lub nierównomiernie trwała internetowej. należy postępować zgodnie z instrukcjami i regulacji pasa prawidłowo.

Po wszystkich nieudanych prób samodzielnego powrotu bieżnię do pracy nie jest konieczne, aby wspinać się i własny naprawa elektroniki. Musimy działać bardzo ostrożnie.

bieżnie naprawy własnymi rękami

Wszystkie opcje rozważane awarie mogą być ustalone przez siebie. Najważniejsze – prawo do zapoznania się z instrukcjami i zasady działania. Jednocześnie umiejętności naprawy nie może być. I zanim poprosić o pomoc w punkcie serwisowym, trzeba się upewnić, że szkoda nie może być naprawiony na własną rękę. Jeśli trzeba jeszcze włączyć do profesjonalnego, to najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby naprawić bieżni w domu. W tym przypadku nie trzeba transportować go do centrum serwisowego.

Musisz najpierw wybrać model jakości, nie patrzeć za usługę gdzie robi naprawy bieżnie. Torneo – jeden z najbardziej popularnych firm produkujących sprzęt do ćwiczeń, w tym torze. Ten znak towarowy zyskał przystępność, różnorodność i dobrą gwarancję. Dokonywania wyboru, warto zastanowić się, że bieżnia „Torneo”, którego naprawy mogą być wykonywane w domu przez siebie, być dobrym rozwiązaniem, włącznie z tego powodu. Recenzje zauważyć wysoką niezawodność urządzenia. Rynek jest teraz wypełniony i innych producentów sprzętu sportowego, w każdym przypadku, aby wartość zakupu, które przygotowane prawidłowo.

Tak, zorientowaliśmy się, jak naprawić bieżnię rękami.