450 Shares 2777 views

Nietypowe kawiarnie w Moskwie – tylko sprawdzone miejsca

Niesamowite decyzje projektowe, nietypowe pomysły stylistyczne, niekonwencjonalne potrawy, akwarium zamiast seksu i zwierząt wśród odwiedzających – wszystko to i wiele więcej oferowane są przez niezwykłe kawiarnie w Moskwie, z których każdy jest unikalny na swój sposób.

Nietypowe Restauracje

Obecnie działalność hotelarska i restauracyjna rozwija się w szybkim tempie. Przedsiębiorcy – przedsiębiorcy w tej dziedzinie mają trudne zadanie – stworzyć nie tylko instytucję gastronomiczną, ale także miejsce, które odwiedza liczne grono klientów z przyjemnością.

Teraz smaczna kuchnia i czyste wnętrza restauracji niczego nie zaskoczy. Firmy gastronomiczne rosną jak grzyby po deszczu. Wobec stale rosnącej konkurencji ważne jest, aby zachować popularność instytucji! Dlatego ważne jest, aby stworzyć coś wyjątkowego i oryginalnego, coś, co z pewnością zainteresuje gości i powoduje nieodparte pragnienie odwiedzenia jednego miejsca.

Dlatego wielu restauratorów ucieka się do niestandardowych rozwiązań w organizacji swojej działalności. W trakcie są wszystkie środki: jest to niekonwencjonalna kuchnia, nietypowe rozwiązania projektowe i stylistyczne, a także twórcze pomysły i wiele innych, które mogą przyciągać klientów.

Najbardziej niezwykłe kawiarnie w Moskwie

Spośród wszystkich nietypowych placówek w mieście Moskwa należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

  • "Morze w środku" . Instytucja ta mieści się na dachu budynku i jest kawiarnią w formie tarasu. Wnętrze pokoju jest wykonane w jasnych kolorach, a goście mogą mieszkać w wygodnych meblach wiklinowych. Tak zwana kawiarenka relaksacyjna oferuje swoim klientom kursy mistrzowskie na jogę kundalini, wieczory muzyki fortepianowej, a także inne wydarzenia, które tworzą niesamowitą atmosferę spokoju. Warto zauważyć, że goście mają możliwość osobiście nadzorować przygotowywanie potraw – jest to ułatwione przez otwartą kuchnię dla klientów. Kawiarnia Sea inside specjalizuje się w kuchni międzynarodowej. Warto zauważyć, że średni koszt zamówienia różnił się od 1400 rubli.

  • "Słód" . Ta instytucja jest szczególnie popularna wśród miłośników kotów i kotów. Cechą wyróżniającą kawiarni są trzy koty, które poruszają się swobodnie w całej instytucji. Daje to szczególną domową atmosferę całej restauracji – w końcu koty pomagają odpocząć i stworzyć przytulny nastrój. Kawiarnia "Solod" oferuje swoim gościom smaczne potrawy kuchni gruzińskiej, czeskiej i europejskiej. Średni koszt zamówienia wynosi od 500 do 1500 rubli.

Niedrogie i nietypowe restauracje w Moskwie

Nie przypuszczaj, że niezwykłe restauracje i kawiarnie w Moskwie – to zawsze droga obsługa i znakomita kuchnia. Często niestandardowe rozwiązania dla kawiarni można oferować po rozsądnych cenach. Oto niewielka lista takich instytucji.

Nietypowa niedroga kawiarenka w Moskwie :

  • Kawiarnia literacka znajduje się na drugim piętrze Moskiewskiej Księgarni, tuż w księgarni. Goście mogą delektować się filiżanką kawy w przytulnej atmosferze, a także całkowicie bezpłatnie czytać książkę. Średni koszt zamówienia wynosi 500 rubli.
  • Cafe Didu warto zauważyć, jako jeden z najzdolniejszych przedstawicieli kategorii "Nietypowa kawiarnia w Moskwie". Odwiedzający tę instytucję mogą kształtować cokolwiek z plasteliny, a następnie zostawić swoje prace w kawiarni – w tym celu jest specjalny punkt, na którym przechowywane są prace klientów. Bardzo często w tej kawiarni odbywają się dość nietypowe czynności – działania na cześć urodzin, wyścigów żółwi, pokazów demonstracji i wiele innych. Średni koszt zamówienia wynosi 500 rubli.

Kreatywne kawiarnie w Moskwie

Wśród innych niepowtarzalnych placówek w stolicy Rosji jest jeszcze kilka innych, które z pewnością sprawią, że odwiedzający będą mieli wyjątkową atmosferę:

  • Restauracja "W ciemności?" Bardzo oryginalna instytucja. Jego osobliwością jest to, że goście są obsługiwani przez niewidomych kelnerów. Klienci siedzą w ciemności skoku, a przed wejściem odwiedzających powinni zostawić wszystkie rzeczy osobiste w specjalnym sejfie, tak aby nie przeszkadzać pozostałym obecnym. Średni koszt zamówienia waha się od 150 do 2500 rubli.
  • "Dom na drzewie" może łatwo powołać się na przywódcę w nominacji "Nietypowa kawiarnia w Moskwie". Niedrogie odpoczynek tutaj może ktoś. Instytucja ta jest bezpłatna: można je przywieźć ze sobą, rozgrzewać lub nawet ugotować. Jedna rzecz, ale – herbata nie jest wolna. Po wyjściu znajduje się specjalna walizka, w której użytkownik może umieścić jakąkolwiek kwotę (co do zasady wynosi 50-200 rubli). Ciepła i przytulna atmosfera przyczynia się do całkowitego odpoczynku.
  • "Anticafe" – dość twórcza sieć instytucji, w której wszystko jest darmowe – herbata, kawa, herbatniki, gry planszowe, dostęp do Internetu i wyposażenie biurowe. Jedyną rzeczą, która będzie musiała zapłacić, jest czas pobytu w tej instytucji. Warto zauważyć, że ta kategoria kawiarni i restauracji rocznie staje się coraz bardziej popularna.

Kawiarnia Moskwy

Nietypowe kawiarnie w Moskwie to miejsca dla kreatywnych i twórczych ludzi. Jest to rodzaj instytucji, w której goście mają coś więcej niż tylko pyszną kuchnię i przyzwoitą jakość obsługi.

Nietypowe kawiarnie to miejsca przeznaczone na przyjemną rozrywkę. I w ogóle nie ma znaczenia, jaki jest powód – muzyka na żywo, możliwość wyrażania się w kreatywności lub koty, swobodnie roaming między tabelami. Kreatywne kawiarnie to także świetna okazja do dywersyfikacji Twojego życia. Rzeczywiście, w ostatnim czasie wizyty w placówkach tego planu można łatwo zrównać z podróżą kultową.

Nietypowe restauracje w Moskwie

Podsumowując, chcę zaoferować kilka innych placówek, których wizyta pozostawi tylko pozytywne emocje.

  • Restauracja "Annushka" jest rodzajem kultowej instytucji. Jego wyróżniającą cechą jest to, że restauracja porusza się na kółkach. Może to być kawiarnia na przyjęcie urodzinowe lub przyjęcie firmowe, mobilna sala gier dla dzieci, a nawet dyskoteka dla dużego i głośnego towarzystwa.
  • Bazyli. Jest to raczej egzotyczna mieszanka cyrku i kawiarni. Sala przeznaczona jest na 250 miejsc, a goście są obsługiwani przez kelnerów-klaunów. Niepowtarzalna atmosfera tego zakładu łączy tradycje dawnego cyrku z nowoczesnymi rozwiązaniami projektowymi i stylistycznymi.

Nietypowe kawiarnie w Moskwie – miejsce, gdzie można nie tylko jeść pyszne. Jest to również instytucja, której niezwykła atmosfera promuje twórczą inspirację i relaks.