358 Shares 4173 views

Podlewania drop "beetle": Producent, instrukcje, recenzje

Podlewanie drop „Beetle” – najbardziej przystępny sposób, aby rozwijać bogate plony nawet w gorącym suchym latem. Ten zestaw pozwoli zaoszczędzić wodę i czas spędzony na regularnym podlewaniu z konewką i wężem, i będą bardziej skuteczne w zakładzie.

Proste, tanie i unikalne, dostępne dla wszystkich

Podlewanie drop „Beetle” jest bardzo łatwe w montażu i obsłudze. Jest to bardzo tanie, dostępne dla wszystkich, nawet emeryt z małym pensjonacie. Teraz jest produkowane i sprzedawane wiele różnych systemów nawadniania, ale „Beetle” – najlepszy. W porównaniu z innymi systemami, posiada 2 rodzaje urządzeń – „Szklarnia” i „cieplarniane” – i dodatkowy „Rozbudowa” zestaw, można zakupić dodatkowy przewód tułowia. Tak więc możliwe jest, aby wyposażyć teren ściekową żadnym szklarniach lub na świeżym powietrzu. Wszystkie zestawy są w pełni opracowane i przemyślane, nic nie trzeba wymyślać i dodatek, trzeba tylko kupować i zbierać.

nawadniania „Beetle”, zestaw „Szklarnia”

Zestaw do nawadniania kropelkowego „Szklarnia” przeznaczony jest do nawadniania 30 roślin. może to być złoże długości 6 m, w 2 rzędy roślin, w szklarni lub 6 metrów. Zestawy do nawadniania mogą być z pojemnika, na przykład wysoko umieszczone lufy podlewanie następuje pod wpływem siły ciężkości i są zestawy pracy na wodociągu. Zestaw „Szklarnia”, przeznaczony do podłączenia do zbiornika, wart około 1200 rubli, a do sieci wodociągowej – 1500 rubli. Dodatkowo można zakupić oddzielny system sterowania, który będzie śledzić czas i obfitego podlewania.

System nawadniania kropelkowego „Szklarnia” TM „Beetle”

Zestaw do nawadniania kropelkowego „Szklarnia” przeznaczony jest do nawadniania 60 roślin. Ta przestrzeń 18 kV / m lub łóżka 2 do 6 metrów, z czego 2 rzędy zasadzonych roślin. Zestawy te są również dostępne pod zbiornikiem i bieżącą wodą. Zestawy wykonane przez podlewanie ze zbiornika, o wartości około 1700 rubli, a z sieci wodociągowej – 2000 rubli.

Ceny i producent

Przykładowe ceny oznacza, że klienci mogą znaleźć i droższe niż określona wartość, i tańsze. Najniższe ceny będą, jeśli zamówiono nawadniania „żuk” od producenta. Ale musimy pamiętać, że trzeba będzie płacić wysyłkę. Ogólnie rzecz biorąc, klient będzie miał prawo wyboru sprzedawcy oraz cenę, po której gotów jest kupić zestaw.

Który wytwarza skropliny „żuk”? Producent systemu – LLC "Cycle". Siedziba firmy znajduje się w Kovrov Vladimir regionu. Mają własną stronę w internecie, gdzie można wybrać zestaw na zamówienie i ustalenia ceny i dostawy.

moduł dla „Beetle”

Ekspansja włączone do nawadniania „Beetle”. Jest to konieczne dla tych, którzy chcą dostarczać wilgoć więcej roślin. Jeśli używasz jednego zestawu przedłużającego można zwiększyć podlewanie 20 roślin. Jeśli chcesz nawadniać bardzo dużą powierzchnię, to może być tak wiele zestawów rozszerzających, ile kupić. I oczywiście, można kupić dodatkową główny długość węża 20 metrów. moduł o pojemności kosztuje około 500 rubli i pod wodą – 600 rubli. Wąż można kupić za dodatkowe 500 rubli. Ponownie, należy zwrócić uwagę: jest to tylko przybliżone ceny; jeśli skontaktować się z producentem, można zamówić wiele tańsze.

Wady nawadniania konwencjonalnej

nawadniania do szklarni „Beetle” – wybawieniem dla ogrodników. Każdy wie, że podlewanie roślin w szklarni konewka, po prostu zwilżyć wierzchnią warstwę gleby w szklarni, gorąco, a woda szybko paruje i liście roślin często dostać oparzeń słonecznych z lśniące krople do nich. Podlewania z wężem lub irygacyjnych obracanie gramofonach stwarza więcej problemów. Rośliny podlewane dobrze, ale teraz wokół bagna, bardzo wysokiej wilgotności. Często formy i rośnie niebezpieczeństwo grzybiczych chorób, które dotykają pędów. Zmniejszone plony, a czasem nawet zabijanie roślin. Ponadto, nie wszyscy wczasowicze mogą być krajem przez całe lato, a ziemia regularnie podlewane. Przez tydzień w upale rośliny wysychają, a następnie w weekend starają się rzucać. W rezultacie, są one w stanie ciągłego stresu.

Dlatego też, nawet dobry cieplarnianych nadal nie gwarantuje obfite plony. A wszystkie wysiłki i koszty związane z nim są często niezadowalające chałupników. I nieregularna powierzchnia nawadniania gleby tworzą solidną skorupę, rośliny, ciężko oddychać. Uprawy cierpieć, ale chwasty rosną dobrze. Ponadto, jeśli umieścić pomiędzy pomidorów i papryki na drugi plan – sałaty, pietruszki i koperku, wtedy będzie brudny w normalnym podlewania. Z kroplówki uszczelki nawadniające są czyste.

Zalety nawadniania

nawadniania do szklarni „Beetle” Truckers otrzymuje pozytywne opinie. Ogrodnicy, którzy kupują i rozpocząć korzystanie z systemu, uzyskując wysoką ocenę jego skuteczności. Przede wszystkim jest to, oczywiście, oszczędność wody, szczególnie ważne w suchych regionach o gorącym klimacie, a gdzie woda jest zawsze stresujące. Podczas podlewania nawadniania zwilżoną warstwę gleby – nie więcej niż 3 cm, a ogrodnicy użytkowników podlegających nawadniania kropelkowego głębokości penetracji wilgoci pod krzakiem. – 10 cm Rośliny nie cierpią z powodu głodu, ponieważ są one w takiej wilgotności bezpiecznie wchłaniania substancji odżywczych z gleby. Ziemia wokół nich luźny, nie ma pokrywy. Chwasty nie rosną dużo.

Wielu ogrodników wolą używać system zraszający, podłącz go do zbiornika. Wlać wodę do dużej beczki, otworzyć zawór tak, że woda płynęła dosłownie kropla po kropli, i wrócić do domu. awaria systemu nie. Jadąc po tygodniu, widzą, że rośliny w wilgotnej korzenia. Ponadto, woda dostarczana do instalacji ciepłej. Wygodne? Oczywiście, jest to wygodne! Niektórzy hodowcy rozpuszcza się w wodzie do nawadniania rozpuszczalnych nawozów, które działają bezpośrednio do korzeni roślin. Nie jest tajemnicą, że w określonym czasie rośliny są spryskiwane przed szkodnikami i chorobami. W normalnym podlewania wszystko z liśćmi szybko zmyć. I pod kroplówką leki działają tak samo, jak jest napisane w instrukcji. Rośliny chorują mniej. Każdy wie, że choroba rozprzestrzenia się szybciej, jeśli wilgotność. Podczas podlewania kropelki optymalna wilgotność w szklarni. Zapobiega to również rozkład wielu chorób grzybiczych.

Na liście z nawadniania ma żadnych kropli, więc nie spala. Bardzo zadowolony z ogrodników, którzy używają go na truskawki. Jagody uzyskane są czyste i duże. I jak długo to trwa od ciężkich podlewania konewka! Wielu emerytów nie stać go nosić. Tak, a wąż – zbyt dużo czasu. A poza tym, zwykle podlewać wieczorem, ale tym razem pełna muszek i komarów. Więc albo pojone nakusayut owadów, czy konieczne jest, aby być rozmazany lub repelenty powitalny. Iz nawadniania należy po prostu otworzyć zawór i go o swojej działalności. System zrobi wszystko za Ciebie.

Jak widać przez plantatorów Liczba systemu nawadniania kropelkowego rozwiązuje wiele problemów. Po tym wszystkim, słowa słynnej piosenki: „Bez wody, a nie amplitudy, a nie syudy”

Instrukcje dotyczące stosowania „Beetle”

Czym jest nawadnianie kropelkowe „Beetle”? Instrukcje użytkowania pomoże Ci zrozumieć. Jak wiadomo, sprzedaż ma 2 zestawy „Beetle” – „Szklarnia” i „cieplarniane”. Różnica w nich jest to, że są one przeznaczone do dużo krzewów podlewania. W jednym z zaledwie 2 razy więcej droppers, trójniki, cienkie przewody, woda jest dostarczana bezpośrednio na korzenie, pień opasek zaciskowych naciskając na ziemię, i wszystko.

Aby korzystać z systemu należy zainstalować zbiornik, który będzie w wodzie do nawadniania. Najczęściej ogrodnicy użyciu beczek z tworzywa sztucznego 200 litrów, którą ustawia się na wysokości 1 metra. Woda z cylindra układu ściekowa jest podawana pod działaniem siły ciężkości. Zestaw posiada specjalny montaż z uszczelką, która jest przykręcona do cylindra, dolna część. Montując zewnątrz zabezpieczyć przewód główny. Wszystkie węże, na której znajduje się woda, czarny kolor do wody nie jest w pełnym rozkwicie. Głównym wody cięcia blisko bębna i dwóch jego końca połączonego z trójnika i końcem teownika trzeciej rury dołączonej przezroczysta warstwa 100 centymetrów. Na drugiej stronie jest on przymocowany do górnej części bębna specjalnego haka, która jest w zestawie. Rurka ta wskazuje, ile beczkę wody.

Ponadto, przy użyciu trójniki i narożniki hodowane wężem bagażniku łóżka ogród. Po zmierzeniu przewód rurowy tnie się i dodaje się filtr dokładnego oczyszczania nie ścieka, zapchane brudem i działa poprawnie. Na głównym wężu bagażnika wykonane otwory przy szydło się zatrzymać, tak aby nie przebić się przez. Małe otwory są umieszczone troynichki i są do niego przymocowane cienką rurkę z wkraplaczy. W związku z tym, otwory powinny być wykonywane bezpośrednio tam, gdzie jest to roślina potrzebuje podlewania. Pod koniec węża wyłącza wtyczkę główną, a wąż jest przymocowany do ziemi zacisku.

Wszystko jest proste, pomysłowe

Jeżeli jest to konieczne, pokroić w krany wąż, który jest również w zestawie. Mogą być używane do regulowania dopływu wody. To wszystko – system nawadniania kroplowego gotowy do pracy. Otworzyć zawór odcinający i woda przeszła przez dyszę i przesączyć przez głównego przewodu wodnego. Potem rozłożyć na cienkiej węża, przyszedł do IV i zaczął płynąć do korzeni roślin.

System nawadniania kropelkowego „Beetle” feedback od plantatorów otrzymała tylko pozytywne. Oni absolutnie go uwielbiam. Ogrodnicy jak sposób to się po prostu jak wszystko jest dobrze przemyślane. Są bardzo zadowoleni z tego, jak działa system – gładko i prosto. I oczywiście, są zadowoleni z ceny i fakt, że system nawadniania można rozszerzyć w nieskończoność.