199 Shares 4779 views

Uczestnicy pierwszego „American Idol”: lista osiągnięć i

Show „Star Fabryka”, nakręcony w Rosji, w rzeczywistości jest to remake holenderskiego projektu. Oryginalny pomysł należący do firmy „Endemol”, a raczej Dzhestmyuzik jej filii”.


Po raz pierwszy pokaz tej wielkości lewej we Francji. Kilka dni później – w Hiszpanii. Od tego momentu popularność projektu zaczęły rosnąć w szybkim tempie. Przekład rosyjski rozpoczął się w 2002 roku. Ogółem był reprezentowany przez 8 sezonów serialu. Wszyscy oni mieli wielki sukces.

W tym artykule opisze uczestników pierwszego sezonu ich życia po zakończeniu projektu, prezentujemy podsumowanie biografii i dokonań. Wiele widzowie dawno zapomniane, niektóre z tych samych wciąż pamięta.

Lista uczestników

Pierwszy „Star Fabryka”, uczestnicy (lista i zdjęcia w dalszej części artykułu), że w czasie jego pobytu na koncert okazał się wielkim sukcesem, otrzymał ogromne ocen w telewizji. Kto jeszcze był na tyle szczęścia, żeby iść i iść do odlewania pokazy żyć? Show wzięli udział następujący artyści.

 • Maria Alalykina.
 • Pavel Artemyev.
 • Alexander Astashenok.
 • Hermann Levi.
 • Alexander Berdnikov.
 • Julia Buzhilova.
 • Nikolay Burlak.
 • Michaił Grebenshchikov.
 • Alexey Kabanov.
 • Sati Casanova.
 • Anna Kulikova.
 • Konstantin Dudoladov.
 • Aleksandra Saveleva.
 • Irina Toneva.
 • Jeanne Cherukhina.
 • Jam szeryf.
 • Ekaterina Shemyakina.

Pierwsi uczestnicy „Idola” (zdjęcia niektórych z nich znajduje się w artykule) natychmiast lubiana przez publiczność. Ale nie wszyscy zdecydowali się kontynuować swoją karierę muzyczną, a fani zatem bardzo zdenerwowany. Kto dokładnie to było, można dowiedzieć się czytając dalej.

Maria Alalykina

Były członek projektu jest obecnie mieszka w skromnym mieszkaniu na przedmieściach stolicy Rosji. Wzywa media spotyka matkę, dziewczyna sama nie daje więcej wywiadów i nie chce pojawiać się na aparacie. W młodości został nakręcony dla magazynów mody, a udział w różnych wystawach, był wokalista jednego z najpopularniejszych grup. Ale w miarę upływu czasu, Mary sobie sprawę, że praca z „gwiazd” nie są dla niej. Ona szybko zmęczony, znudzony jej zbyt napięty harmonogram, więc opuściła scenę.

Po odejściu projektu rosyjskiego Alalykina żonaty, miałem dziecko i wrócił na uniwersytet. Uczestnicy pierwszego „American Idol 1” Nadal nie rozumiem, dlaczego porzuciła świetlanej przyszłości aktorką.

Nieco później, Mary przypadkowo okazało się, że jej mąż zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką. Ona z nim rozwiodła, a jednocześnie jest zwalnianych z pracy.

Teraz Maria – muzułmaninem. Wcześniej, powiedziała mi, że jej wiara pomogła odbudować swoje życie, aby pogodzić się z ludzi blisko niej. W tej chwili pracuje jako tłumacz dla muzułmańskich zasobów. Zna pięć języków europejskich i arabsku dodatkowo. Utrzymuje komunikację z Sati Kazanovoy, który wraz z jej strony w pierwszym sezonie „American Idol”.

Pavel Artemev

Niewielu ludzi wiedziało Pavla Artemeva w czasie transmisji z debiutanckiego sezonu serialu „Star Fabryka”. Pierwszy numer (uczestnicy w projekcie od samego początku stonowane widowni) był najlepszy dla faceta. Bo nawet wtedy pojawił się tłum fanów. Nawet dziś, ten facet jest bardzo popularny. Wcześniej był w grupie „Korzenie”, który wygrał pierwszy sezon projektu. Ale w zespole, nie pozostał długo. Początkowo Paweł powiedział w wywiadzie, że zespół dla niego – tylko tymczasowe etap w życiu. W 2010 roku mężczyzna opuścił zespół.

Jakiś czas Artemyev kontynuował pracę w pojedynkę. Często odbywają się koncerty w wielu klubach i kulturalnej stolicy Rosji – Petersburgu. W tej chwili stara się aktywnie w sferze teatralnej. Szkoła nie zrobi, bo uważa, że w praktyce – najlepszy nauczyciel. Artemiev jest zbiorowy. Ze swoim zespołem, często występuje na festiwalach.

Alexander Astashenok

Aleksander był jednym z solistów „Korzenie”. Zostawił ją wkrótce po Artemyev ponieważ przestał rozumieć, co zrobić w tej dziedzinie. Bliżej jego aktorstwo, muzyka wyblakłe w tle. Jakiś czas po opuszczeniu zespołu, ukończył GITIS i poszedł do pracy w teatrze. To ciekawe, że w jednym z przedstawień Sasha grał z jego byłych kolegów z zespołu – Paul. Młody człowiek aktywnie przesłuchania dla dużej liczby filmów, seriali telewizyjnych. Najbardziej pamiętny z roli na ekranie – w cyklu „Closed szkoła”. W tym samym czas karierze aktorskiej Astashenok pisze muzykę. Ale nie jego solowy album, a dla projektów, w których uczestniczy. Jego nazwisko jako kompozytor i producent, często może być postrzegane w kredyty. Alexander aktywnie udziela wywiadów, kontynuuje karierę działając w uciesze wszystkich fanów.

Alexander Berdnikov

Od dzieciństwa, Alexander był związany z muzyką. Po przeprowadzce z rodzinnego miasta Mińska, aktywnie zaczął zbierać swoje ulubione filmy z koncertów gwiazd. Wśród nich były też występy Michaela Jacksona. Berdnikov nauczył się śpiewać i tańczyć, i osiągnęła znaczący wczesny sukces. Już w 14 lat poszedłem do Republiki Czeskiej na międzynarodowym konkursie tańca.

Ale muzyczna kariera rozpoczęła się Sasha znacznie później – w wieku 16 lat. Wraz z zespołem „Przyjaciół”, napisał kilka piosenek i udał się na wycieczkę. Po ukończeniu szkoły wstąpił do GITIS. W 2002 roku zaryzykowałem i przeniósł się do odlewania w takim projekcie, jako pierwszy „Star Fabryka” (lista uczestników można przeczytać powyżej) Podobnie jak w grupie „Roots” zajęła 1 miejsce.

Julia Buzhilova

Julia – uczestnik, który cieszył się dużą popularnością. A producenci i wentylatory w jednym głosem powiedział, że ma dobrą przyszłość. Niestety, tak się nie stało. Po zakończeniu projektu, zniknęła z ekranów i tabloidów.

Jednym z najbardziej znaczących występy dziewczynki było wykonanie piosenki „uśpienia”. Tekst jest napisany bardzo Buzhilova. To właśnie w tym momencie Igor Matvienko dokładnie zrozumieć, co nie tak z jego wyboru podczas zapraszania przyszłego uczestnika odlewu.

Niestety, wiele informacji o Julii jest trudno znaleźć. Ona, w przeciwieństwie do innych uczestników „Fabryka”, nie wybrał ekstrawagancki i jaskrawy obraz i tajemnicza. Buzhilova wyjaśnia to, mówiąc, że chce być znany zawsze, ale gwiazda – nigdy.

Niestety, po wzięciu udziału w projekcie „Fabryka” natychmiast zniknął z pola widzenia, a nadal nie pojawia się. Według plotek, wyszła za mąż i urodziła dziecko. Inne szczegóły jej życia Julia nie reklamuje. Od czasu do czasu to było pisanie piosenek dla znanych do tej pory, gwiazdy rosyjskiej sceny.

Nikolay Burlak

Nicholas jest nadal aktywnie zaangażowany w ich pracy twórczej. Podczas udziału w projekcie „Star Factory:” był absolutnym liderem wśród mężczyzn głosowania publiczności.

Jego kariera związana jest z dwóch kierunków w sztuce – to wokale i choreografia. Dość długi czas tańczy w grupach, które zwiedziliśmy całej Rosji. Od 2009 roku wykładałem w szkole-studio EKTV.

Pierwszy „Star Fabryka-1”, którego członkowie szybko otworzyła się na scenie, dał Cole start w życiu. To wpłynęło na dalszy rozwój jego kariery. Był przede wszystkim artystów debiutanckim sezonie, który wydał swój solowy album. W 2005 roku fani mogli usłyszeć na drugim zespole z utworów, aw 2009 – trzeci.

Wcześniej grał w KVN i prowadził na niektórych kanałach.

Michaił Grebenshchikov

Każdy, kto oglądał Wyniki pokazują, najprawdopodobniej pamiętam tego gościa. Michael – finalistą projektu, jako pierwszy „Star Fabryka” (lista uczestników przez ich nazwy powyżej), który zajął trzecie miejsce. Ten człowiek jest zawsze różni się od innych artystów w show. Jest on aktywny, wesoły i jego muzyka ochoty tańczyć. Grebenshchikov pracował długo na „Russian Radio” DJ. Wcześniej studiował w dziennikarstwie montażowej i uczelni na miejscowym uniwersytecie. Niemal przez cały koncert był jednym z liderów w głosowaniu internetowym.

W tej chwili, Michael jest szanowanym człowiekiem. Już dawno mógł w pełni dyskutować z jego byłych producentów i nauczycieli z „Fabryka”. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w promocję utalentowanych ludzi.

Michael pracuje w szkole dla dzieci z twórczego rozwoju, który jest nazywany Future Star ( «Future Star"). Ponadto, jest on honorowym pracownikiem Ministerstwa Kultury. Ona pojawia się często na imprezach jako DJ. Od dawna żonaty i ma dwie córki.

Alexey Kabanov

Alex – kolejny członek „korzeni” grupy. Od dzieciństwa był związany z muzyką. Fakt, że jego rodzice są jeszcze trzy lata zaszczepił w nim miłość do piosenek i śpiewaniu. W młodości bardzo chciał rzucić naukę w szkole muzycznej.

Po facet dał syntezator, nowy świat muzyki otwarte dla niego. On wielokrotnie mówił, że w życiu istnieje wiele ciekawych i przyjemnych rzeczy, ale nic nie porównuje się do procesu tworzenia.

Przed pracą w takim projekcie, jako pierwszy „Star Fabryka”, którego członkowie zawsze wyrażone współczucie Lesha, młody człowiek idzie do college'u. W wyniku tego, co uczynił i nie dokończył. Powodem tego udziału w show, po czym zaczął się okres szybkiego rozwoju zawodowego.

Sati Casanova

Sati jest znany jako członek grupy „Fabryka” dla niektórych fanów. Z nią ona zajęła drugie miejsce w pierwszym sezonie. Sati obecnie aktywnie zaangażowany w działalność solowych jak zespół opuścił w 2010 roku. Od dziecka wiedziała, że będzie angażować się w śpiew, więc gotową pierwszą szkołę, a później Akademii w tym samym kierunku. Również ona ma drugi stopień – aktorstwo.

Podczas kariery solowej wyprodukował 20 piosenek, w dużej części, które filmy zostały usunięte. Wiele z nich zyskały szeroką popularność, więc Casanova wielokrotnie został laureatem wielu nagród.

Sati – wegetariańska. Ona również praktykuje jogę i uczy go.

Anna Kulikova

W życiu, była cicha, spokojna, cicha. Ale jej postać została otwarta ze względu na pracę w tym projekcie, jako pierwszego „American Idol”. Uczestnicy rozmawiali o jego reinkarnacji frywolny dziewczynę przy wejściu na scenę. Kulikova użyć jasne ubrania, jasny makijaż, i stało się głównym atrybutem różowej gitarze. Podczas uczestnictwa w grupie projektowej „Kuba”, które zostały dodane i Ann został utworzony.

Zespół istnieje do dnia dzisiejszego. Dziewczyny wydane utwory, prowadzenia wycieczki. Kulikova solowy występuje rzadko. Czyni to tylko w klubach, a także w innych małych zakładów. Już dawno zostały zastąpione przez jasne sukienki skromne sukienki. Teraz Anna jest poważniejszy: ukończyła Uniwersytet językowej i aktywnie uczy się języków obcych.

Konstantin Dudoladov

Constantine podbił publiczność swoim skandalicznego stylu. Mówiono, że był w show ze względu na jego wygląd i jasności. Uczestnicy pierwszego „American Idol” otwarcie Dudoladova lubił. Głównym zajęciem – styl i makijaż. W życiu Konstantyna wygląda uratował mu wiele razy. Na przykład, będąc w Moskwie bez środków do życia, poszedł do pracy striptizerkę w kilku znanych klubach. Co więcej, nie tylko strzelanie do popularnych czasopism. Po wyrwane jeden z koncertów, a także oferta pracy z nim nagle przestał przychodzić. Że to było przyczyną Konstantyna udziału w show „Star Fabryka”. On otrzymał wolne miejsce na niezapomniany obraz. Po zakończeniu projektu o tym wszystkim zapomniano, jako pojedynczego utworu lub filmu młody człowiek nie puścić. Jego rozwiązanie – aby powrócić do stylu. W tej dziedzinie, że dokonał nie lada osiągnięcie. Constantine jest właścicielem sieci dużych salonów. Ma 15-letniego syna, który wyraźnie idzie w ślady ojca.

Hermann Levi

Niemiecki ze względu na jej prawdziwego uroku i oczarowania mógłby gromadzić setki kibiców w czasie uczestnictwa w „Star Fabryka”. Jednak po jego ukończeniu, on nie wydatkować energię na solowy album lub uwalniania piosenek. Facet poszedł do zakresu parodii. Długi czas pracy z Distiller po – Petrosian. Zamierza również kilka wspólnych numerów z Elenoy Vorobey.

Aleksandra Saveleva

Alexander po wystawie nie jest zbyt aktywnie zaangażowany w ich karierze. tylko, że może być wywoływana z dużych imprez w jej życiu, że prowadził w „Rossija 2” kanał w 2014 roku. Kilka uczestnicy pierwszego „American Idol” nie udało się złamać w telewizji w serialu.

Dziewczyna z łyżwiarstwa dzieciństwo rysunek. Ona nawet obiecał dobrą przyszłość, podbój wielu szczytów, ale w ciągu pięciu lat, Sasha zaczęła bardziej skupić się na muzyce. Wtedy to zaczęła grać na pianinie. Jest absolwentem SMU.

Irina Toneva

Irina stał się finalistą projektu rosyjskiego jako część grupy muzycznej, utworzonej w ramach pokazu. Uczestnicy pierwszego „American Idol”, których wykaz jest przedstawiony na początku, były szczerze szczęśliwy dla niej. Po ukończeniu studiów nadal aktywnie walczyć o miejsce na scenie. Brał udział w reality show, chociaż szczególności popularność nie jest dodawany. Dziewczyny sława zaczęła rosnąć po duet Pavlom Artemevym.

Nie tak dawno temu doszedłem do teatru szkolnego. Aktywnie gra na scenie, nie zapominając o działalność muzyczną. Kilka razy, będąc częścią grupy „Fabryka”, otrzymał prestiżowe nagrody „Złoty Gramophone”.

O swoim życiu osobistym nie jest objęte, ale wiemy, że miała dwóch nieudanych UNION: z Yuriem Pashkovym i Igor Burnysheva.

Jeanne Cherukhina

Kobieta można nazwać jednym z najbardziej tajemniczy w ramach projektu „Fabryka gwiazd”. Ona nagle zniknął z ekranów, a jego miejsce zajął Dudoladov. Uczestnicy pierwszego „American Idol” nie jest całkowicie zrozumiałe, która w tym przypadku odbyło się Cherukhina odlew.

Teraz mieszka w centrum Moskwy, rodzi dzieci i nie planuje powrotu na scenę. Jeanne wielokrotnie mówił, że działalność ta nie jest jej do gustu, że nie był nią zainteresowany.

dżem szeryf

Ten niesamowity młody człowiek zrobił wrażenie na publiczności, nie tylko ze względu na ich wygląd, ale także dzięki talentowi. Pierwszy sezon „American Idol” (uczestnicy często wyrażanych sympatii JEM) został zakończony, a trzy lata później Sheriff zdobył pierwszy półfinał słynnego muzycznego konkursu „Eurowizji”. Tam wykonał piosenkę z Lena Terleeva. Nawet z tym, że po zakończeniu projektu Jam prawie doprowadziło żadnej działalności publicznej, mógłby w tej konkurencji łatwo obejść już popularne w tym czasie Stotskaya i Bilan. W tym samym roku, Sherif pojawił się na show „Survivor”. Zwycięzcą, a on nie, ale, jak powiedział, ma dużo dobrych wrażeń.

W tej chwili pracuje jako reżyser Jem. Niedawno młody człowiek ukończył szkoły specjalnej telewizji i otrzymał drugi stopień. Jego talent jest marnowana, ponieważ jeden z projektów Szeryfa został nominowany jako „Najlepsza praca za granicą” na festiwalu filmowym w Australii.

Ekaterina Shemyakina

Po zakończeniu projektu, że nie opuścił scenę i kontynuował karierę solową. Niestety, nie było w stacjach radiowych i telewizyjnych w Moskwie i małych klubach, ale nie poddawaj się, a także inni uczestnicy pierwszego „American Idol”. Nie tak dawno temu, brała udział w „Voice” popularnego show.

Podczas swojej kariery Kate udało się kilka razy, aby zaśpiewać w duecie z znanych artystów, takich jak Timur Rodrigez itp Jej praca jest dość bogaty :. Shemyakin odwiedził prowadzące do pojawienia kilkakrotnie stworzył własne grupy muzyczne. Od pewnego czasu ona również pracował jako nauczyciel. Jej uczniowie byli w stanie osiągnąć niewiarygodne wyżyny, zwycięstwa w międzynarodowych konkursach, że – najlepsze nagrody.

Do tej pory Shemyakin aktywnie pracuje dla dobra własnej kariery. Niezależnie pisze piosenki, wiersze i muzykę. Okresowo zwalnia wideo na swojej twórczości.