463 Shares 8943 views

„Trzymaj się, Charlie!”: Aktorów dobrą serię

Cykl, który można oglądać z całą rodziną – to jest to, co można powiedzieć o „Hold on, Charlie”. Aktor, wystąpili w nim, w pełni uosabia wizerunek rodziców wielu dzieci i ich dzieci. Zabawny i wzruszający film o jak można kochać mamę i tatę, moich braci i sióstr.


„Trzymaj się, Charlie!”, Sezon 1, który został wydany w 2010 roku, opiera się na tym, że rodzina postanowiła nakręcić film o swoim życiu do najmłodszej córki, Charlie, kiedy dorastał, był w stanie zobaczyć i zrozumieć, że podczas gdy w mocy jej wiek nie jest dostępna. Aby to zrobić, starsza siostra jest zawsze pod ręką aparat, a każdy strzał ona kończy krótkie moralność i słowa: „Trzymaj się, Charlie” Aktorzy w pełni ujawnia swoje umiejętności, wydaje się, że faktycznie spaść ze sobą powiązane, ale nie jest to prawdą. Więc, co jest skład rodziny Duncan, i co zrobić jej członkowie?

dobry tata

Ojciec William Bob troskliwy i uprzejmy. Z zawodu Exterminator, który kocha swoją pracę. Odgrywa amerykański aktor Eric Allan Kramer. Karierę rozpoczął w 1982 roku, kiedy nie był film z jego udziałem. I zagrał w komediach i filmach akcji. Filmografia Erica składa się z ponad 65 filmach, ale popularność serialu przyniosła ona „Hold on, Charlie!”, Aktorzy, którzy reprezentują spójnego rodzinie artystycznej.

łagodna matka

Rola Emily (Bob żona w serialu) udał się do amerykańskiej aktorki, którzy rozpoczynają swoją karierę w 1990 roku. Jest zaangażowany również w filmowej. Warto zauważyć, że jej piosenkarz Leigh-Ellin Beyker zagrał w trzecim sezonie, będąc w ciąży. Z tego powodu tak duża rodzina musiała wzrosnąć o jednego członka. Stały się one kid Toby Van Kenobi. Leigh-Ellin Beyker doskonale udało się przekazać obraz matki, która działa jednocześnie edukuje dzieci zaangażowanych w domu i kocha swoją rodzinę. Być może aktorka zagrała rolę tak dobrze, bo to jest jak nikt inny rozumie jej charakter. Po tym wszystkim, ona sama musi pracować, mając dwójkę dzieci. I pierwszy urodzony przed kręcenia serii, a drugi podczas tworzenia trzeciego sezonu.

Nastolatki w rodzinie

„Hold on, Charlie!” Obsada aktorów w różnym wieku. Najstarszy z chłopców PJ – zabawny i uroczy chłopiec, który nie posiada szczególnej umysł. Ale on ma talent muzyczny i stworzyli grupę ze swoim przyjacielem Emmett. Ten zawód poświęca swój wolny czas. I to nie jest zbyt dużo, ponieważ ma on również do pracy w rodzinnym biznesie – diner rodzicami. Tę rolę odgrywa Dzheyson Dolli – Młody amerykański aktor. Po raz pierwszy zagrała w serialu „dzikusów”, gdy miał 13 lat. Jego filmografia jest niewielka: tylko pięć filmów i sześć programów telewizyjnych. Oprócz kariery aktorskiej, Jason cieszy paintball i gry na instrumentach muzycznych.

Najstarsza z dzieci Teddy. Fakt, że imię jej chłopaka, jej nie zapobiega się być urocze i kobiece dziewczynka. Studiuje na doskonałe i przyjazne dziwne dziewczyną Ivy. Podobnie jak wszystkie nastolatki, Teddy zainteresowanie młodych ludzi, a dla serii spotyka i rozstał się z kilkoma facetami. Jej młodsza siostra, ona stara się dobrze uczyć, więc na koniec strzelania obsługuje wyrażenie „Trzymaj się, Charlie.”

Bridgit Mendler, który pełni tę rolę w 11 lat, miał jego agenta. Pierwszą rolę w filmie zdobyła w 2004 roku. To był indyjski taśma animacja, która brzmiała Lucy Bridgit Mendler. Do tej pory jej filmografia 11 filmach i prawie 15 programów telewizyjnych. Ponadto ukazał się jej album, a do lipca 2015 pracował w studiu Hoolywood Records.

Młodszy chłopiec przed narodzeniem Toby'ego – Gabriel. On często znęca i zawsze dostaje się do pewnych sztuczek. Okresowo kłócą się ze starszej sąsiadki, pani Dabney. Po urodzeniu młodszego brata stara się prowadzić dziennik wideo, jak również dla siostrę Charliego, ale „jej mąż Toby” z ostatnim zdaniu. Usunięto aktor rozpoczął w 2007 roku, w jego 8 lat. Pracować w „Hold on, Charlie!” – swoją pierwszą główną rolę, która stała się odskocznią do przyszłej kariery. W rzeczywistości, po tym, dostał to samo w innej serii. Oprócz filmowania, lubi baseball. Zaangażowany w działalność charytatywną.

mała gwiazda

Tiny Mia Taleriko – grający Charlotte, którego wszyscy nazywali Charlie, można powiedzieć, dorastał na planie. Filmowanie na pokaz uroczym dzieckiem rozpocznie się w ciągu dwóch lat. Dziś jest to popularny i ma swoją własną stronę w sieci społecznych, które są zarządzane przez matkę.

Do pozytywnych emocji z pewnością warto zobaczyć show, „Hold on, Charlie!”, Aktorzy, którzy grali swoje role serdecznie i uprzejmie.