488 Shares 1521 views

Probiotyk „Laktovit forte”: opis leku

Lek „Laktovit forte” – probiotyk zawierający kultury bakterii, które znormalizowania pokarmowego. Składa się ona z tlenowych zarodniki bakterii i bakterii mlekowych, które są zdolne do przesuwania patogennych flory jelitowej. Mają zdolność izolowania kwas mlekowy i inne związki, które niszczą patogenów chorób jelit i zwiększa odporność.


Oznacza „Laktovit forte„zawiera również witaminy B9 i B12, które są zaangażowane w tworzenie aminokwasów i innych substancji korzystny wpływ na układ krążenia, układu nerwowego, wątroby.

uwalnianiu leku – kapsułki, saszetki z proszkiem do sporządzenia zawiesiny doustnej.

Lek "Laktovit forte": zestawienie

Najczęściej, lek ten jest wykorzystywany do normalizacji flory jelitowej. Główne wskazania do jego stosowania są:

• przewlekłego zapalenia okrężnicy, w tym wrzodziejącego zapalenia okrężnicy ;

• dysbioza u pacjentów, którym podawano antybiotyki;

• choroby post-jelitowe;

• zaburzenia układu pokarmowego;

• wykrywanie patogenów i oportunistycznych bakterii z kału roślin;

• nieswoiste zapalenie narządów płciowych;

• Przygotowanie do porodu u kobiet z pochwy czystości 3-4 stopni;

• preparat „Laktovit forte” jest również używany jako środek pomocniczy do schorzeń alergicznych u niemowląt (pokrzywka, wyprysk, skaza, atopowe zapalenie skóry).

Okres stosowania i dawki leku zależy od wieku pacjenta. Akceptacja „Laktovit forte” powinno być 40 minut przed posiłkiem. Pojedyncza dawka dla dzieci do 2 lat jest połowa kapsułki lub saszetki, dla dorosłych i dzieci powyżej 2 roku życia – 1 kapsułka lub saszetka. Otrzymania maksymalnej dawki na dzień dla dzieci w wieku poniżej 2 lat, wynosi 1 / kapsułki saszetki, dorosłych i dzieci w wieku po dwóch mogą maksymalnie dwie kapsułki / saszetki.

W zależności od czasu trwania wykrytej patologii zakresach narkotyków od trzech dni do dwóch miesięcy.

Przeciwwskazaniem do otrzymywania funduszy „Laktovit forte” to nietolerancja laktozy lub inne składniki.

Skutki uboczne i funkcje odbioru

Zażycie zalecaną dawkę, przedawkowanie jest mało prawdopodobne. W rzadkich przypadkach, może wywoływać reakcje alergiczne, biegunka, niestrawność, zakrzepicę naczyń obwodowych.

Lek nie jest zalecany do picia gorących napojów. Niemowlęta jest bezpośrednio przed karmieniem, hodowla mleko.

Ta kompozycja farmaceutyczna może być stosowana dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji, oraz antybiotyk w zwykłych dawkach.

W przypadku jednoczesnego stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych, pASK, pirymidyny, fenytoiny, sulfasalazyny i działania tych leków jest zmniejszona.

Ogólnie rzecz biorąc, można zauważyć, że „Laktovit Forte” preparat opinie w większości pozytywne, zwłaszcza gdy stosowany u małych dzieci do eliminacji wzdęcia i kolki, a także leczeniu innych zaburzeń żołądkowo-jelitowych.