718 Shares 4268 views

Komedia sztuka „Boeing Boeing”: Opinie

„Boeing Boeing” – spektakl komedia, powieść opowiada o kochającym paryski z trzech pięknych stewardes. Reżyseria zajęty znani aktorzy, którzy są znani widzom z różnych filmów i seriali.

O produkcji

Słynny na całym sztuce światowej Mark Kamoletti umieścić ten występ. Komedia „Boeing Boeing” jest bardzo popularne na całym świecie. Po raz pierwszy przeprowadzono w 1960 roku w Paryżu, z takim samym sukcesem było niemal codziennie przez 44 lat. Wydajność jest umieścić w ponad 50 krajach. Spektakl „Boeing Boeing” został rekord Guinnessa. Została napisana w 1991 roku. Jest uważany za najczęściej grana na świecie stadium zaawansowania autora francuskiego. W Londynie sztuka „Boeing Boeing” obserwował Koroleva Elizaveta II. W stolicy Wielkiej Brytanii odbył się codziennie przez siedem lat, rekord długowieczności francuskiej sztuce na scenie w języku angielskim. W ciągu 60 lat ta praca została nawet umieścić na ekranie Hollywood studio Paramount. Główną rolę w tym filmie grał słynny Toni Kertis.

Premiera spektaklu odbyła się w naszym kraju, w lecie 2004 roku.

Bohaterem spektaklu – młody paryski. On kobieciarzem i spełnia trzy dziewczynki w tym samym czasie. Jego pasją była stewardesa na różnych linii lotniczych. On pokazuje pomysłowość, dostosować do harmonogramu wszystkich dziewcząt, więc mają czas, aby spotkać się z wszystkich trzech, a jednocześnie, że żadna z panien nie podejrzewają, że nie była jedyną. W rezultacie, istnieje wiele nieporozumień i zabawne sytuacje. Dbałość o szczegół schematu miłosnych przygodach młodego człowieka raz w wypadkach, dziewczyny przyjeżdżają do niego wszystkie naraz. Całe życie bohatera stoi na głowie. On, jego przyjaciel i pokojówka Berta próbuje poradzić sobie z sytuacją i dostać wszystko na miejscu, ale jest to zadanie bardzo trudne …

W naszym kraju gra „Boeing Boeing” można zobaczyć w produkcji „Teatru Niezależnego Project”. Artyści iść ten entreprise w wielu miastach w Rosji, krajach bałtyckich i WNP, które już odwiedził Soczi, Magnitogorsk, Ryga, Saratov, Niżny Nowogród, Kaluga, Ivanovo, Wołgograd, Odessa, Petersburg, Perm, Krasnodar, Penza, Vladimir, Vologda , Dniepropietrowsk, Nowosybirsk, Orenburg, Jurmala, Tiumeń, Czelabińsk, Jarosław, Kijów i inne. A aktorzy odwiedzili z tej wydajności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które miały wielki sukces.

reżyseria

Spektakl „Boeing Boeing”, który podsumowuje publiczność jest pozostawiony jest bardzo dobra, umieścić słynnego reżysera Sergey Aldonin. Urodził się w Leningradzie, a jego rodzice byli daleko od sztuki. Aw 1982 roku stworzył Teatr Młodzieży i wystawił kilka występów. Po 4 latach z powodzeniem włączonych w Instytucie Sztuki w Krasnojarsku, na wydziale aktora. W 1987 roku został wcielony do sił zbrojnych. W wojsku, stworzył teatr i wystawił trzy występy. Po nabożeństwie, kontynuował naukę w zawodzie aktorskim. Pracował w kilku teatrach jako aktor. Następnie ukończył GITIS, kierowanie działem, był uczniem Mark Zacharow. Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę Sergey dużo w telewizji. On jest dyrektorem różnych pokazach i serialu „Córki ojca”, „Złoty Gramophone”, „Dzięki Bogu, że przyszedł!”, Itp Teraz nadal łączyć pracę w teatrze i telewizji … Kanał STS Sergey tworzy nowe programy seria i komedii.

rola wykonywane

Dobrze dobrane utalentowanych artystów w wielu aspektach jest tajemnicą, że jest tak udany play „Boeing Boeing”. Podmioty uczestniczące w nim są znane szerszej publiczności. W roli głównego bohatera stoi Bernard Peter Krasilov. Francuska stewardessa grana przez Catherine Michel Klimov, znanej z licznych prac w filmach. W roli pokojówki Berta zaangażowany Marina Dyuzheva. Amerykańska stewardesa Maryja odgrywa Elena Biryukova. Gieorgij Dronov, najlepiej znany z serialu „Voronin” działa jako Robber – najlepszy przyjaciel bohatera. A rola stewardes Berta gra gwiazda serialu „swatki” Olesia Zheleznyak.

Opinie na rachunku

Widzowie, którzy już widzieli spektaklu „Boeing Boeing”, opinie o nim pozostało, co następuje:

  • Inscenizacja proste, zabawne, zrelaksowany.
  • jasny wydajność, żywy, zabawny.
  • Miłe żarty, które są dobrze znane wszystkim fanom kina radzieckiego „Bert chcesz!” I „pod skrzydłem samolotu o czym śpiewa …”
  • W sztuce wspaniałe kostiumy i komplety że odtworzenie paryskim stylu z lat 60. ubiegłego wieku.

Podróż do odległej przeszłości już pozwala na wykonywanie spektaklu „Boeing Boeing”, którego opinie pomóc, aby do wniosku, że to zasługuje na uwagę.

Opinie o artystach

Artyści wybrani do realizacji zadań, jego utalentowany gra ozdobić spektaklu „Boeing Boeing”. Komentarze na temat aktorów grających publiczność napisać bardzo pozytywne. I cieszyć publicznego Georgy Dronov. To jasne, zabawne i interesujące. Jego gra wielu widzów w porównaniu ze sposobem Andriej Mironow. Artyści sprawiają, że widzowie śmieją się ponad dwie godziny, tylko krótką przerwą na przerwie. Aktorzy dać ładunek dobry nastrój na kilka dni wcześniej.

gdzie szukać

Mieszkańcy wielu miast mają możliwość zobaczenia spektaklu „Boeing Boeing”. „Gdzie idzie to niezwykłe stwierdzenie?” – pytanie od chcąc się z nią zobaczyć. Projekt ten objazd. Artyści podróży do różnych miast i pokazać spektaklu „Boeing Boeing”. Jego okres 2 godzin 45 minut. Idzie w teatrach, centrach kultury, sal koncertowych (w zależności od miasta).