168 Shares 9018 views

Samochód protivotarannoe

W celu ochrony przed zagrożeniami terrorystycznymi, dostęp do terytorium różnych obiektów otaczają urządzeń protivotarannymi. Powinny one być zainstalowane w pobliżu przemysłowych, obrony, istotnych społecznie budynków. Struktury te kontrolują przepływ transportu w obszarze chronionym.


Protivotarannoe urządzenie stosowane na przejazdach kolejowych, w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w obszarach zagrożonych wybuchem. Zmniejsza to liczbę wypadków. Przy wejściu do opłaty parkingowej można również zobaczyć bariery. Istnieje kilka rodzajów projektów, zapewnienie bezpieczeństwa ludzi i pojazdów.

stacjonarny

W celu ochrony obiektywu przed różnymi niebezpieczeństwami, ustalenie drogowych blokery, bariery, słupki, bramy. Każdy urządzeniem stacjonarnym protivotarannoe ma swoje własne cechy. Projekty charakteryzują się:

 • Różne poziomy konfrontacji;
 • kierunki szerokości;
 • widok napędu;
 • okres otwarcia i zamknięcia;
 • wysokość podnoszenia;
 • temperaturę, w której produkt wydajności;
 • złożoność instalacji;
 • konserwacji;
 • wartość.

Urządzenia stacjonarne są instalowane w tym samym miejscu, więc są najbardziej wiarygodne. Wiele obszarów w miastach otoczonych takich właśnie projektów.

urządzenia mobilne

Takie projekty są szybko dostarczane i montowane. Można je łatwo ustawić na podstawie pożądanych kierunkach szerokości. Produkty wytrzymać ciężkie, aby załadować iw razie potrzeby zatrzymać transport. Mobilne konstrukcje są lekkie i posiadają autonomię. Zapewniają one przystanek bez poważnych uszkodzeń.

Zgodnie z projektem produktu są zarządzane. Należą metal „jeże”, progi zwalniające i przenośnych blokery. Zainstalować je na obszarach niezbędnych uniemożliwiałoby zestaw ewentualności. Telefony wzory nadają się do ochrony przed swobodnym dostępem do chronionego obszaru, ale bardziej niezawodne w użyciu produkt stacjonarną.

Znaczenie słupki drogowe

Potężny konstrukcja sprawia, że wrażliwe miejsce tylko wejście na terenie chronionego obiektu. Urządzenie Protivotarannoe tworzy bezpieczne budynków, jak również pomaga zarządzać fragmenty, które prowadzą do zamkniętego obszaru.

Nie wzmocniony barier, które mają napęd hydrauliczny lub elektromechaniczny. Odporność na wstrząsy jest ustawiany podczas testów. Wyniki badań pokazują, że urządzenie jest zatrzymane przez poruszającego się samochodu i uszkodzenie występuje w samej strukturze.

Parametry techniczne producentów oznaczają wskaźniki sens, który jest utrzymywany blokery. Podczas doboru wartości ochronnej cech konstrukcyjnych brane pod uwagę, a także od rodzaju zagrożenia. Urządzenie Protivotarannoe jest kontrolowana przez system kontroli dostępu lub zdalnie za pomocą radia.

użycie Właściwości

Przez protivotarannym urządzenia obejmują i słupki. Ich różnica polega na tym, że nie ograniczają one formę podniesionym ruchu pieszego. Roadbed nie pokrywa wszystkich, ponieważ słupki są umieszczone w odległości 1,5 m od siebie. Takie struktury są wykorzystywane w pieszych znajdujących się w pobliżu pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Średnica i grubość ścianki wartości obciążenia kolumna jest określana za akceptowalne dla struktury. Montaż polega na otwarciu urządzenia protivotarannyh jezdnię ponieważ beton struktura znajduje się pod nimi. Pachołek podniesiony elektromechaniczny siłownik hydrauliczny lub.

Że nie było nieuprawnione podróż do obszaru chronionego, ustanowienia dodatkowych struktur. Są one montowane przy wejściach do protivotarannym udogodnienia. Ich zadaniem jest wymuszenie zmniejszenia prędkości pojazdu. Zdobyła drugie pozwalają strażnicy prowadzić urządzenia ochronne są w pełnej gotowości.

budowa bariera

typ bariera urządzenie Protivotarannoe pozwala ograniczyć dostęp do przestrzeni zamkniętej. Produkt nadaje się idealnie do przejścia o szerokości 3-6 metrów. Taka ochrona jest zainstalowany w dużym natężeniu ruchu.

Protivotarannoe piętrzenia urządzenie może pracować w każdych warunkach pogodowych. Jest to niezawodny, ponieważ służy jako bariera dla spontanicznej wejściu do strefy chronionej.

projekt

W każdym mieście, więcej niż jeden zestaw protivotarannoe urządzenia. PTU jako bariery wykonane są z aluminiowego korpusu, wewnątrz którego znajduje się linka stalowa. Produkt może wytrzymać silne oddziaływanie, a także, aby zatrzymać samochód.

Również w strukturze istnieją 2 silne wsparcie. Muszą mocny fundament, ponieważ produkt musi wytrzymać duże obciążenie w przypadku nieuprawnionego wpisu. Urządzenie ma elementy sterujące i sygnalizacyjne. To projekt bardzo wysokiej jakości.

bariery Zalety

Do zalet tych produktów należą:

 • Trwałość, ponieważ wytrzymałe materiały stosowane w budownictwie.
 • Niezawodność. Części metalowe obciążenia produktu rozkłada się równomiernie.

 • Dokładne ustawienie w układzie łączników zbliżeniowych.
 • Wiele produktów może być używany w każdych warunkach pogodowych.
 • Gwałtowne otwierania i zamykania.

Bariery umieszczone na obszarach zwiększonego obciążenia wiatrem. Nadają się do bezpiecznego wejścia do chronionego obszaru.