313 Shares 1325 views

Wodnik mężczyzna, kobieta Aquarius – nieważkości stworzenia

Opis znak zodiaku Wodnik Wodnik, według astrologów, dawniej rządzonych przez Saturn i Uran są teraz najbardziej dziwaczne zachowanie na naszej planecie. Dla konstelacji Sumeryjczycy Wodnik był god Ana podlewanie ziemi nieśmiertelności. Po raz pierwszy nazwa konstelacji Wodnika dał Ptolemeusza – grecki matematyk, który żył w Egipcie. Wiele ludów Wodnik związane z porą deszczową. znakiem zapytania w postaci zakrzywionych linii pojawił się w Egipcie reprezentuje przepływ wody. Ludzie z tego znaku różnią hojność, niezależność, oryginalność i miłość do ludzkości. Stałymi towarzyszami Wodnik determinacja, upór i ekscentryczności. Są one przeznaczone do poprawy ludzkiego, „wylewanie” swoją wyjątkową osobowość w świecie ludzi, zyskując za ten zaszczyt, bogactwa i sławy.

Aquarians zwykle zachowują się wyzywająco, często kłócą, czują boli i zły w ogóle za nieporozumienie. Mężczyzna wodnik wodnik kobieta miłość natura, bogactwo i komfort. Głównym zainteresowanie leży w sferze duchowej, nieustannie rozwijać inteligencję. Aquarians nie jesteśmy sami, ich elementem komunikacji i przyjaźni, często graniczy z obsesją. W kontaktach z ludźmi Aquarians zdobyć ich zaufanie. Zasadą jest, że rzadko zmienia swoją decyzję, ale podatny na perswazję. Jednocześnie, ci ludzie są bardzo mściwy, nawet do własnej szkodą.

Bezgraniczna pasja do nowych ras niepohamowana ciekawość często koliduje z naciskiem na coś konkretnego. Jednak wiele Aquarians są geniusze, mimo że chory psychicznie wśród nich zbyt wiele.

Wodnik mężczyzna, kobieta Wodnik najbardziej wyraziste i promieniujące ludzie. Oni żyją w jakimś swoim genialnym świat pełen marzeń i romansu. Ale marzeń jest całkiem realne. Opanowanie i uprzejmość, jednak pozwala im przejść vperekor wszystkich i wszystkiego. Od tego Aquarians często szokujące otaczający ich poglądy i wygląd. Ważną cechą Wodnika jest w równowadze i dążenie w tajemniczym świecie, nie jest jasne dla innych. Doskonale nadaje się do prac związanych Aquarians do stałej komunikacji z innymi ludźmi.

Wodnik mężczyzna, kobieta Wodnik całkowicie nieważkości stworzeń, są prawie niemożliwe do przestrzegania sobie. Związku z jednym partnerem dla nich nigdy nie będzie jedynym celem w życiu. Ogromne pragnienie wolności popycha Wodnik znaleźć nowe relacje i randki. Ich przeznaczenie wielu przyjaciół i ciągłe dążenie do nieznanej tożsamości. Oczywiście, może być trudne czasy, kiedy chcą być sami, ale zdarza się rzadko.  

Stosunki z partnerami Aquarians są zbudowane na całkowitą swobodę. Mężczyzna wodnik wodnik kobieta próbuje narzucić swoją wolę innym, a jednocześnie nie będzie dostosować się do innych. Ich natura jest całkowicie wojujący z nich nigdy się prawdziwe mistrzynie idei. Są one znacznie łatwiej zgodzić się z opiniami innych, ale zawsze pozostaje na stabilnym umyśle. Wodnik często nie jest wskazane dla każdego, i podejmuje decyzje osobiście, a on robi. Jego top doradcy w zakresie podejmowania decyzji – niezależność i optymizmu.

Jakie są oznaki Wodnik kompatybilne? Do 30 lat przede wszystkim przyciągają przedstawicieli znaków ziemnych. Najlepiej jest budować relacje z Libra i Gemini, które są przyciągane do nowości i różnorodności. Prawdopodobnie jest to dobre relacje z baranów, Strzelec i dziewic. Najtrudniej dogadać z raków Wodnik, Byk, lwy i skorpionów.

Po 30 latach, najbardziej korzystny sojusz z dziewic i baranów. I po czterdziestu latach, Wodnik będzie w pełni kompatybilny i lwy. Jeśli wcześniej było to złe sojusz, teraz Wodnik całkowicie zmienił w pozytywny sposób pod względem ich życiu osobistym.