388 Shares 5414 views

Jak pokazano Violet (Fairy)

Rysunek dowolny znak rozpoczyna się od ciała i szkic przykład. Wybierz swojego ulubionego bohatera. Na przykład, może to być Violet (Fairy). Każdy kocha wielką czarownicą, która animuje malowanych rzeczy. Dziś będziemy rozwijać tę postać dla naszego rysunku.


Pierwsze kroki

Przed rozpoczęciem rysowania dowolnego znaku, należy zauważyć, jego cechy szczególne. Popatrz uważnie na niego. Rysunek Fairy Violet – dość proste, a co najważniejsze, umieścić w niewielkim wysiłku i cierpliwości. Więc wybierz jasne cechy bohaterki. Na przykład, lubi fioletowy i blady kolor fioletowy. Jej włosy były ciemne i faliste. Suknia wykonana jest w stylu średniowiecza. Kolor pyszni piękny diadem. Fioletowy – Fairy jest bardzo elegancka i pełna wdzięku.

Opis niektórych niuansów

Doskonałe, główne cechy są zdefiniowane, można teraz przystąpić do realizacji projektu. można je ołówkiem, tak aby później można wyregulować obraz. Jeśli jesteś już doświadczonym artystą, wtedy można zacząć malować pióro hel lub atrament. Można to zrobić na dowolnym papierze. W tym przypadku użyjemy zwykłych białych stron album. Aby rozpocząć, należy narysować kontury ciała. Fioletowy – Fairy jest bardzo delikatna i kobieca. Dlatego kontury ciała musi być bardzo cienka. Start z owalną głowę i kończy ramiona i nogi. Ten szkielet swojej postaci. Następnie przechodzimy do przedstawieniem twarzy i szczegółowo. W bajki migdałowy kształt oczu i usta schludny. Spróbuj użyć linii do jej reprezentowania. Następnie przechodzimy do włosów. Fryzura wygląda jak księżniczka bajki kraju baśni. Nie zapomnij, aby narysować piękny diadem.

wytyczne

Następnie przejdź do obrazowania sukni. Nie zapomnij fałdy i piękne kolory. Weź głęboki strój wiertła. Violet – wróżka, która uwielbia piękne wykwintne sukienki. Starają się przekazać atmosferę baśni to poprzez strój postaci. Dekoracja młode wróżki też są rodzajem udaru mózgu, nie zapomnij o nich. Nasza bohaterka buty – buty z małymi obcasy.

Załączyć rysunek jasność

Gdy zarys wróżka Fiołki zostanie zakończona, pozwalają atrament do wyschnięcia trochę. Jeśli zwrócił w technice ołówka, zetrzyj nadmiar linii, aby dowiedzieć wyglądał schludny. Weź akwarele i kubek z wodą w temperaturze pokojowej. Oczywiście, pokolorować nasza bohaterka jest całkowicie w jakikolwiek sposób, ale w tym przypadku będziemy używać akwarelę. Nasza wróżka wymaga zastosowania zimnych tonów. Przede wszystkim, należy zacząć od zabarwienia skóry. Staraj się nie wychodzić poza obrys, w przeciwnym razie farba raspolzetsya. Przy próbie podjęcia barwiących akwarela mniejszy niż większość bazie wody. Następnie przejdź do włosów, grają, nie uczynić je całkowicie czarny, spróbuj wykonać przejścia.

Końcowe etapy

Następnie przejdź do sukni. Kwiaty i wzory sukienek, jak również ich fałdy uczynić purpurowy, a sam materiał – miękki liliowy. Po zakończeniu sukni, skonfigurować końcowe akcenty przy użyciu kontrastujących kolorów. Opcjonalnie można malować tło.

Kilka słów na zakończenie

Zatem, Magic Fiołki szkoła bajki realizowane tuż przed oczami. Pamiętaj, że w rysunku najważniejsze – cierpliwości i dokładności. Eksperyment i trzeba wszystko okazać się!

466 shares 8776 views
Wybierz kino z kanapy w Moskwie
364 shares 8851 views