133 Shares 4879 views

Do kochanki notatki: jak moczyć herbatniki?

Z herbatników można gotować ogromną liczbę delikatnych, przewiewnych i miękkich wyrobów cukierniczych. Lush, miękkie, ciastka ciastka wykonane z mąki są doskonałą bazą do wyrobu wszelkiego rodzaju deserów z dżemem, śmietaną, dżemem, a nawet owoce i jagody.


Zwykle herbatniki nie są cięte na kawałki, ale aby ciasto było bardziej miękkie i soczyste, wszystkie ciasta, przed pokryciem kremem, dokładnie nasycone, specjalnie przygotowane do tego celu impregnacja. Dlatego wiele gospodyni domowych zajmuje się kwestią mocowania herbatników? Spróbujmy odpowiedzieć.

Oczywiście decyzja o przeniknięciu herbatnika zależy od deseru i osobistych preferencji. Dlatego oferujemy kilka uniwersalnych metod przygotowania, dzięki czemu można wybrać jeden, który jest optymalny.

Jak moczyć herbatniki?

Biszkopt musi mieć nocny odpoczynek lub nawet lepszy – na dzień. Po tym możesz kontynuować przygotowywanie deseru. W celu zanurzenia ciasta należy przekłuwać ciasto widelcem i posypać specjalnie przygotowaną impregnacją. Następnie należy pozwolić, aby próbka trochę się speszła.

Jak moczyć herbatniki?

Istnieje wiele opcji. Na przykład można przygotować kilka rodzajów syropów w celu zanurzenia ciastka. Aby zrobić syrop z likierem, weź 4 łyżki. Łyżeczki cukru, 6 łyżek. Łyżki nalewki lub alkoholu i 1 łyżka. Łyżka koniaku. Szalkę wylano z wody i dodano cukru. Po gotowaniu syropu jest on chłodzony i wstrzykiwany likierem lub nalewką. W syropie do kawy dodać kawa mielona.

Jak moczyć herbatniki, tak, że impregnacja wypala czekoladę? Do gotowania potrzebujemy 100 gramów masła, trochę proszku kakaowego i ½ puszki skondensowanego mleka. Taka impregnacja czekoladowa odbywa się na łaźni wodnej. W dużych naczyniach wylewa się woda. Potem zostaje podpalony. Wewnątrz mniejszej miseczki umieszcza się. Jest w nim i będzie musiał przygotować impregnację. Dodaje wszystkie powyższe składniki. Masło jest wstępnie pokrojone na kawałki – dzięki temu stopi się szybciej. Wszystkie składniki są mieszane. W tym celu najlepiej jest użyć miksera. Mieszanka gotować lepiej nie przynosić. I ciasto jest nasączone ciepłą impregnacją.

Jak moczyć herbatnik, jeśli używasz mleka jako głównego składnika? W tym celu można dodać 3 szklanki wody do wrzenia skondensowanego mleka, doprowadzając do wrzenia. Dodaj wanilię lub esencje do aromatu, pozwól mu ostygnąć i obficie przyrządzić ciasta mieszaniną. Możesz używać zwykłego mleka. W tym celu 3 łyżki mleka należy wymieszać z 1 szklanką cukru i gotować.

Z herbatników można gotować ogromną ilość delikatnych, przewiewnych i raczej nietypowych wyrobów cukierniczych. Miękkie, miękkie, wykonane z ciast ciasteczek mącznych – jest to wspaniała podstawa do wyrobu wszelkiego rodzaju deserów z dżemem, śmietaną, dżemem, a nawet owoce i jagody (świeże lub w puszkach).

746 shares 9261 views
618 shares 4606 views