347 Shares 4042 views

Jak wybrać huśtawkę do ogrodu? Oczywiście, huśtawka ogrodowa, „Capri”!

Być może nie będzie takich ludzi, którzy nie lubią zrelaksować się na świeżym powietrzu w cieniu swojego ulubionego drzewa i pić herbatę w dobrym towarzystwie, cieszyć się wspaniałą scenerię ogrodu i kontemplować piękno klomby i starannie wypielęgnowane krzewy. Wydaje się, że wszystko jest idealne, ale czegoś brakowało. Który element uzupełni wystrój ogrodu i nadać mu estetyczny wygląd?


Jeśli chcesz dodać do swojego ogrodu eleganckie i wyrafinowane elementy wystroju, huśtawka ogrodowe „Capri” będzie idealnym rozwiązaniem. Pozwalają one na relaks na świeżym powietrzu, korzystając z ciszy i spokoju w cieniu drzew.

cecha

Swing „Capri” posiada wysoki komfort, są wyposażone w miękkie fotele i poduszki pod głowę. Projektanci opracowali je w klasycznym stylu włoskim. huśtawki ogrodowe „Capri” zaczął podbijać elementy ogrodowe rynek w 2011 roku. Szkielet konstrukcji wykonany z metalu, dzięki czemu są niezawodne, bezpieczne i trwałe. Tarcza z wodoodpornej tkaniny chroni nie tylko przed słońcem, ale także przed deszczem. Fotel jest tak wygodne, że „Capri” może być używany jako kanapa do spania na zewnątrz.

Garden „Capri” huśtawka wyposażona w podłokietniki i stoły w postaci podpór, aby wypić szklankę orzeźwiającego drinka w upalny dzień. Oparcie jest wykonane w taki sposób, że można łatwo dostosować go do pozycji, która jest najbardziej wygodne dla Ciebie. Można naprawić huśtawka w jednym kierunku, i można usiąść i swing, wspominając beztroskie dzieciństwo. Nawiasem mówiąc, dzieci mogą również bawić kołysanie na huśtawce, i możesz spać spokojnie – huśtawka ogrodowa „Capri” solidne i niezawodne. Mogą one polegać.

Swing Garden „Capri” przeznaczone są dla 3-4 osób dorosłych, unieść ciężar do 350 kg. Tak łatwo można spocząć na ich całej rodziny. Projekt może być zainstalowany na każdej powierzchni, nawet na piasku, bez obawy, że będzie ona obrócić. Te kompaktowe huśtawka ogród, który pozwala im poruszać się po witrynie.

Gobelin tkaniny o wysokiej wytrzymałości w stanie wytrzymać obciążenia, łatwe do czyszczenia i szybko wysycha. Hollofayber (wewnętrzne i napełniania poduszki siedzenia) nie powoduje alergii i jest odporny na działanie wilgoci. Dlatego problemy z odejściem swing nie zrobi. Ponadto, oparcia i siedziska są ściśle ze sobą powiązane, więc nie ma szczeliny, które mogłyby przechodzić wiatr. Plecy jest chroniony przed przeciągami. W sprzedaży są „Capri” zielone i kolory bordowy. Moskitiera, która jest przyszyta do markizy też zielone lub różowe kwiaty.

Zestaw „Capri” obejmuje:

 • 3 poduszki pod głowę;

 • 2 boczne poduszki;

 • Moskitiera i baldachim;

 • Materac do siedzenia i oparcia;

 • 2 na kubki.

Teraz o wielkości:

 • Rury stalowe o średnicy 63,5 mm ramy;

 • grubość poduszki 10 cm;

 • Siedzenie 180 * 53 cm;

 • wielkość wychylenia w postaci zmontowanej, 220 * 150 * 170 cm;

 • masa – 65-80 kg;

 • reszta nachylona do 180 ° C.

Na rynku rosyjskim, „Capri” jest bardzo popularne i jest liderem na rynku. Przez zakup tych huśtawki, nigdy nie na chwilę wątpić właściwego wyboru, bo po ciężkiej pracy tak miło zanurzyć się w atmosferze spokoju i ciszy, kołysząc się na huśtawce i popijając herbatę.