750 Shares 971 views

Dlaczego wszystkie kłamstwa o tym na pierwszej randce?

Kiedy będzie pierwsza randka, twój udział spada wiele ekscytujących momentów. Chcesz pojawić się przed człowiekiem, który jest tak jak w najlepszym świetle. I to nie odnosi się tylko do zewnątrz. Jeśli z jakiegoś powodu zawiedzie go, to prawdopodobnie nie będzie chciał kontynuować randki. Czy kiedykolwiek myślał o tym, co twoje kłamstwa dotyczące zwyczajów, stylu życia, miejsca nauki i osiągnięć może wrócić do ciebie jak bumerang?


Jeśli chcesz ozdobić i postawić się w bardziej korzystnym świetle, fabrykowanie faktów, co było, dlaczego nie można tego samego zrobić ktoś inny? Uczciwie przyznać do siebie, że małe kłamstwo ludzie mówią regularnie, czasem nie daje mu szczególne znaczenie. Tylko w ten sposób możemy uzyskać premię w tej wojnie o nazwie „szukaj romantycznego partnera.”

O częstotliwości wizyt

Nikt nie będzie mówił prawdę w odniesieniu do częstości wizyt oraz liczby romantycznych partnerów. Ty też, wzrusza ramionami i „próżne” silites przypomnieć, kiedy ostatni raz wyszedł. Twój pan nie powinien podejrzewam cię o frywolnym zachowaniem.

silne zatrudnienie

Kiedy mężczyzna dzwoni na randkę, na pewno trzeba grać superzanyatuyu pani. Podobno malowane swoje dni do minut, ale w ten weekend przez przywry masz okna w spraw. W rzeczywistości, rozrywka przechodzi nudne i monotonne. A jeśli to nie jest data, to jest niedziela, byś ponownie whiled daleko w ramionach kota przed telewizorem.

Mówić w restauracji, że nie jest głodny

Jeśli chodzi o zamawianie jedzenia, na pewno trzeba grać zwolennikiem zdrowego stylu życia lub przekonań wegańskiej. Zamówić sałatkę niskokalorycznej, ale tak naprawdę głodny, niczym stado wilków. Dlaczego nie zamówić homara i tiramisu, jeśli naprawdę tego chcesz?

Kłamiesz, nie całować na pierwszej randce

Jest to konieczne, aby grać trudne do uzyskania. Przez wieki kobiety doprowadziły mężczyzn za nos, mówiąc o swoich zasad moralnych: nie całować na pierwszej randce, a nie mieć stosunek seksualny z mężczyzną przed ślubem. Ale wydaje się, że instynkty powiedzieć inaczej.

usprawiedliwienia spóźnienia

Łatwo jest wymyślić tysiąc wymówek za ich opieszałość. Ty zostały usunięte z drzewa kotka przekazanej drugiej babci lub ratowaniu świata. Wstyd się przyznać, że aby przygotować się na spotkanie trwało kilka godzin. Jeśli powiesz prawdę, człowiek w rękach wiernego karty Trump: będzie wiedział dokładnie, co chcesz.

Kłamiesz o swojej pracy

Nie ma nic złego powiedzieć prawdę o swoich obowiązków w miejscu pracy. Ale z jakiegoś powodu, jesteś z Sekretarzem „Transform” w marketingu i zarządcy dóbr sprzedawca-Teller. Jeśli uważasz, że Twoja praca nie jest bardzo prestiżowe, nikt nie przeszkadza Ci poruszać się po drabinie kariery. Dobrze, pozbyć się kompleksów pomaga wyrażenie „wszystko praca jest dobra, wybierz smak.”

Na rozstanie ze swoim byłym chłopakiem

Nawet jeśli zerwałam z byłym chłopakiem na tydzień lub miesiąc temu, jesteś zobowiązany powiedzieć, że od momentu rozstania była co najmniej rok. Nie chcesz tego człowieka, że jesteś niepoważna lub szalony.

Kłamie o tym, co nie jest zimno

To przedsięwzięcie leży wszystkich facetów, którzy oferują kurtka dziewcząt wracających do domu z datą. Żaden z młodym człowiekiem nie przyznać, że jest zimno, ale jak prawdziwy dżentelmen, mógłby poświęcić swój komfort dla dobra pań.

Na przygotowania do daty

Żadna dziewczyna nie może przygotować się na randkę w pół godziny. Jednak zrobić faceci myślą, że wstał z łóżka, piliśmy kawę, ubrał się i wyszedł. W rzeczywistości, i ten strój i fryzura i makijaż zostały podane przez niezliczonych eksperymentach przed lustrem.

o ciekawości

Nigdy nie przyzna, że ten facet znalazł stronę w jednej z sieci społecznych i już dowiedział się o nim całą historię. Po prostu chciałem się upewnić, że nie był wariatem.

Na entuzjazm dla sportu

Twój nowy wybór szaleńczo kocha sport. Ale nigdy nie będzie wiedział, że obojętny do piłki nożnej lub hokeja. W przeciwieństwie do odsetek człowieka, można podjąć prawdziwe zainteresowanie gry sportowe.