722 Shares 9700 views

Podstawowe zasady solarium

Solarium – świetne rozwiązanie, jeśli chcesz w krótkim czasie, aby dać skórze piękny brąz opalenizny. raz lub dwa razy w tygodniu, aby utrzymać następnie uzyskany kolor będzie konieczne, aby zajrzeć do solarium.

Należy pamiętać, że wskazania do odwiedzenia solarium na inny. Przede wszystkim zależy to od rodzaju skóry. Istnieją cztery rodzaje wyglądu, z których każdy ma pewną kolor włosów, oczu, skóry. W zależności od tych parametrów zależy od czasu i liczby odwiedzin na danej osoby.

1. Typ Celtic ma bardzo jasnoniebieskie, szare, zielone oczy. Włosy są często czerwone lub miód, prawie białe. różowawe skóry, półprzezroczysty, bardzo jasne. Co do zasady, osoba jest właścicielem dużej liczby piegi.

Niestety, ludzie typu celtyckiego solarium nie jest zalecane. Pod wpływem sztucznego opalania skóry otrzymuje poważne oparzenia. Nawet długo solarium nie daje widoczne rezultaty.

2. Przedstawiciel typu jasnoskórych Europejczyków mają ten sam kolor oczu jak Celtic (ewentualnie nie tak jasne). Jasnobrązowe włosy, jasna skóra. Podatność na oparzenia również obecny, ale nie aż tak bolesne.

Pierwsza wizyta w solarium powinna trwać nie więcej niż pięć minut, konieczne jest, aby odpocząć przez kilka dni. Wtedy nie powinno się częściej trzy razy w tygodniu, stopniowo zwiększając do 10 minut sesji.

3. Typ ciemnoskórego Europejczyków powodzeniem opalania pod solarium lampy. Laureat szare lub brązowe oczy, kasztan lub ciemny blond włosy można łatwo dostać UV przez 15 minut z przerwami na jeden lub dwa dni.

4. śródziemnomorskiego, z ciemne skóry, ciemnobrązowe lub czarne oczy, ciemne włosy, uzyskuje się żądane garbników i cztery lub pięć sesji 15 minut.

Co zrobić przed wyjazdem do solarium?

wizyty zasady solarium zaleca się wizytę u lekarza, aby upewnić się, że nie ma przeciwwskazań do niego. Jest to lista chorób, w których solarium jest przeciwwskazane. Te choroby obejmują cukrzycę, częste ataki astmy, choroby wątroby i nowotwór nerek o różnej etiologii, niedawno przeniósł się i do innych operacji. Pożądane jest również, aby przełożyć wyjazd na okres cyklu miesiączkowego, otrzymujących antybiotyki, środki przeczyszczające, leki moczopędne, uspokajające.

Wizyta w solarium jest możliwe tylko dwa tygodnie po użyciu maski z retinolem, peelingów chemicznych, usuwanie włosów, laserowy i innych podobnych zabiegów kosmetycznych.

Poprosić pracownika o wnętrzu życia lampy. Pamiętaj, że dozwolony okres ich działanie jest 540 godzin.

Jedziemy do solarium

FYI nie polecam przeddzień saunie lub łaźni i przemyć wodą z mydłem. Tak więc, zmyć naturalną warstwę tłuszczową na skórze. Nie można zastosować perfum przed sesją.

Upewnij się, aby zakupić specjalne kosmetyki. Konieczne jest użycie balsamu lub inne środki do opalania, który chroni skórę przed przegrzaniem i szkodliwym promieniowaniem, a także przyczynić się do powstania opornych opalenizny.

Po zabiegu trzeba kosmetyków pomóc nawilżają i koją skórę, naprawić opaleniznę.

Takie narzędzia można nabyć bezpośrednio w salonie. Należy również pamiętać, że nie nadają się one do stosowania na plaży, ponieważ nie jest on przeznaczony do światła słonecznego.

Zasady wizyty solarium obejmują obowiązkowego korzystania z okularów ochronnych i czapki (pomaga chronić włosy przed zniszczeniem i sucha).

Dla kobiet również muszą mieć osłonę na sutek.

przed sesją

1. Zasady solarium zaleca się zdjąć całą biżuterię i wyjąć soczewki kontaktowe oka.

2. Jeśli masz moli, pokrycie ich poprawki. Taki środek zapobiega powstawaniu guzów złośliwych.

3. Rozprzestrzenianie warga krem – balsam UV – filtr. (Usta nie produkują melaninę).

4. Przykryć tatuaż, jeśli masz, w celu uniknięcia reakcji alergicznych.

Ważne jest, aby pamiętać, że zasady wizytą solarium nie zaleca lamp opalających się o więcej niż dwa razy w roku przez 10 – 20 sesjach.