473 Shares 2748 views

Atlantica Stavrolia Ogrody 3 – niedrogi hotel w Ayia Napa

Atlantica Stavrolia Ogrody 3 – to niewielki, ale bardzo urokliwy hotel, który znajduje się na jednym z najbardziej popularnych kurortów na świecie, na Cyprze. Każdego roku, przychodzą tu odpocząć, dziesiątki tysięcy turystów z różnych krajów i miast. Przed zbierać rzeczy w podróży, będą mieli ważne zadanie – wybór hotelu. Jako opcja w budżecie, można zobaczyć dokładnie Atlantica Stavrolia Gardens 3.

Egzotyczne wakacje w przytulnym miejscu

Przede wszystkim należy zauważyć, że nie jest pretensjonalny kompleks hotelowy składający się z wielu budynków i oddzielnych domkach. Nie, Atlantica Stavrolia Ogrody 3 – jest to hotel, który byłby idealny dla pary lub miłośników zacisznej relaksu.

Lokalizacja hotelu jest doskonała – jest położony w samym sercu Ayia Napa (nawiasem mówiąc, najbardziej popularnym na wyspie). Ponadto, z tego guest house nie daleko od lotniska – około 45 kilometrów. Znajduje się on w mieście Larnaka. Jest to bardzo dobra lokalizacja, ponieważ odległość ta jest wystarczająca do latania samolotami nie zakłócają ciszy przybyłych na odpoczynek, ale nie tak dużo, że zanim miał łatwy dostęp.

cechy hotelu

Atlantica Stavrolia Ogrody 3, jest tam bardzo długo – prawie 21 lat. Został zbudowany w 1994 roku i przywrócenie przeprowadzone niedawno – w 2013 r. Jest już bardzo długo, nie jest uciekanie od Ayia Napa, a on nawet nie trzeba reklamować – tu i tak ludzie chodzą, bo w tym pensjonacie bardzo dobra obsługa i miła atmosfera.

Atlantica Stavrolia Ogrody 3 (Cypr) i słynie bardziej lojalnych cenach. Na przykład, za 21 tysięcy rubli, można kupić wycieczkę i pobyt w tym hotelu! W pokoju dwuosobowym komfort, z włączeniem kosztów kolacji i śniadaniu, przez siedem dni i sześć nocy – to naprawdę bardzo wygodne cena, biorąc pod uwagę, że obejmuje również bilet w obie strony (lot trwa od Moskwy). Nie jest więc zaskakujące, że Hotel Atlantica Stavrolia Ogrody 3 wycieczki wyprzedane się jak ciepłe bułeczki.

wygoda

Więc Atlantica Stavrolia Ogrody 3 gości oferuje bardzo komfortowe warunki. Wszystkie pokoje urządzone są w stylu domową i wyposażone w nowe wygodne meble. Ponadto, każdy apartament posiada indywidualną klimatyzację, balkon oraz łazienkę z prysznicem. Mają także telewizję satelitarną i takie przyjemne rzeczy jak suszarka do włosów, radio, telefon, a nawet sejf. Jednak w przeszłości, będzie musiał zapłacić, ale jest to konieczne tylko w przypadku gościa w tej usłudze.

Jeszcze w apartamentach wyposażone są w lodówkę. jest ustawiony w standardowych pokojach za opłatą, aw rodzinie – tak po prostu. Oferuje on również zestaw do prasowania kawy i herbaty, a także kuchni. Dopiero od niedawna do dyspozycji tych osób, które zostały zamówione apartament rodzinny.

Usługi i udogodnienia

Na koniec warto mówić o jakie usługi są oferowane przez Hotel Atlantica Stavrolia Ogrodów 3. W rzeczywistości, w hotel ma wszystko, czego potrzeba – zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Dla młodszych gości, na przykład, istnieją oddzielne baseny, specjalne łóżeczka (na życzenie) oraz wysokie krzesła w restauracji.

Do plaży, nawiasem mówiąc, bardzo blisko – zaledwie jednego kilometra. Są parasole i leżaki – wszystko tak, że turyści czują się komfortowo. I oczywiście, na terenie hotelu znajduje się odkryty basen.
Warto kilka słów do powiedzenia na temat personelu. Apartamenty są sprzątane codziennie, a nie powierzchownie, ale ostrożnie. W recepcji turystów są serdecznie witany, jeśli goście są jakieś pytania, zawsze są chętni do pomocy. I goście restauracji jest uprzejmy i przyjemny kelnerzy, którzy zawsze są zainteresowani, którzy chcieliby ich gości. W sumie niedrogim. W każdym razie tak mówią ludzie, którzy pozostawali w tym miejscu.