282 Shares 3031 views

"Piersi bez szwu" i inne metody plastyki piersi

Co kobieta nie marzy o ścisłej, wysokiej klatce piersiowej, którą jakaś gwiazda filmowa zazdrości? Psychologowie twierdzą, że obecność pięknej piersi czyni kobietę bardziej pewną siebie i seksualną, co z kolei zwiększa popularność wśród mężczyzn. Dlatego wiele osób myśli o zmianie jego kształtu i wielkości – niektóre kobiety otrzymują małą pierś "w spadku", inni cierpią z powodu otyłości (porażki) po urodzeniu, a inni – zauważają asymetrię sutków. W rzeczywistości wszystko jest stabilne, zwłaszcza teraz, gdy mamy unikatową opatentowaną technikę "Piersi bez szwu", opracowaną przez plastycznego chirurga Siergieja Władimirovicha Sviridowa.


Chirurgia plastyczna piersi – możliwość samodzielnej zmiany

Koncepcja "plastiku piersiowego" obejmuje dość szeroką koncepcję, polegającą na zmianie kształtu i objętości piersi, a także jej podniesieniu po dziewcząt po 18 latach i kobietach. Przed zabiegiem plastycznym zaleca się skonsultowanie się z lekarzem i przeprowadzenie wszystkich niezbędnych testów, aby upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu. W wyniku pomyślnego działania kobieta patrzy na siebie zupełnie inaczej.

Co to jest "bezszwowa" technika?

Metody plastyki piersi są zróżnicowane, ale technika opracowana przez Sviridov ma wiele różnic od zwykłej plastyki piersi, którą można bezpiecznie nazwać zasługą. Po pierwsze w trakcie operacji następuje głupie przecięcie tkanki piersiowej, nie uszkadzając naczyń ani przewodów mlecznych. Skóra jest następnie szyta specjalnym klejem, co pozwala pacjentowi uniknąć nieprzyjemnej procedury usuwania szwów i blizny. W rezultacie obrzęk pooperacyjny jest mniej wyraźny, nie ma blizn, a sam okres regeneracji jest znacznie wygodniejszy i krótszy niż po "tradycyjnym" działaniu. Ponadto nie ma ryzyka zakłóceń implantu i nie ma potrzeby stosowania drenażu. Jak widać, taka ulepszona technika jest skutecznym i bezpiecznym sposobem na bardziej pewny siebie, bardziej seksowny iw końcu szczęśliwy.

Dr Sviridov, oprócz chirurgii własnymi metodami, tworzy plastik z piersi i inne, klasyczne metody. Wśród nich:

  1. Endoprotezoplastyka (powiększanie piersi z implantami), co pozwala na uzyskanie objętości i elastyczności.
  2. Zmniejszenie (redukcja) mammoplastyki, pokazane kobietom z nadmiernie dużymi piersiami.
  3. Lifting piersi (czasami w połączeniu z protezami).

Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej specjalności kobiety, które cierpią z powodu kompleksów mają okazję do ponownego poczucia wolności i wyzwolenia. Jeśli jesteś naturalnie mały (lub duży, chociaż kobiety skarżą się znacznie mniej na takie niedobory) lub zwiotczenie, zwykle w wyniku porodu, możesz mieć pewność, że Siergiej Władimirovich Sviridow pomoże Ci wyeliminować ten niedobór jakościowo. I znowu poczujesz się jak prawdziwa kobieta!