362 Shares 2925 views

Jake Bilardo – młody zamachowiec-samobójca z Australii

Kiedy został zabity i pogrzebany gdzie Jake Bilardo, australijski uczeń Craigiburn Secondary College, połączony z LIH swoje życie? Co spowodowało go do opuszczenia kraju w wieku siedemnastu lat, do walki o ideały cudzego na terytorium obcego państwa? Odpowiedzi na pytania można znaleźć w tym artykule.


Pierwsza wzmianka

Wydarzenia 11 marca 2015 roku pierwszy publiczny stał się znany na świecie dzięki informacji i zdjęć w sieciach, które zostały umieszczone dżihadystów. W tym dniu, zaatakowali miasto Ramadi (prowincja Anbar), kontrolowane przez wojska rządowe do Iraku. Podczas ataku, bojownicy pierwszy użył rekordową liczbę bomb samochodowych napędzanych przez zamachowców-samobójców. Według różnych źródeł liczba wynosiła od dziesięciu do trzynastu. Kiedyś był wybuch rozpoczął masywny atak, w wyniku czterech kwartałów w zachodniej części miasta, został schwytany, umieszczone tam twierdze i sprzętu wojskowego. W tych wydarzeniach, w których uczestniczyła Jake Bilardo.

Zamachowiec wysadził się w samochodzie, jednak jego nazwisko nie zostało wymienione w prasie. Dżihadyści opublikowali listę zabitych terrorystów, z których większość – cudzoziemców reprezentujących Belgia, Egipt, Maroko, Tunezję i Rosji (Kaukaz Północny). Islamski nazwa australijski obywatel – Abu Abdullah al-australijski.

stwierdzający tożsamość

Rząd australijski podjął kroki w celu ustalenia tożsamości zmarłego zamachowca. W trakcie przeprowadzonych prac stwierdzono, że 90 jej obywateli poszedł do LIH pod wpływem wojującego propagandy w internecie. Dwadzieścia z nich już nie żyje. Najmłodszy z nich był Jake Bilardo z dużej rodziny w Melbourne. Zdjęcie szczupły, ciemnowłosy chłopak całkowicie zbiegła się z zamachowiec z Australii, zmarł w Ramadi. Ten telewizor powiedział minister Dzhuli bp. Płaskie chłopców znaleziono materiały wybuchowe domowej roboty, przygotowane do przeprowadzania ataków terrorystycznych w kraju, jeśli nie można dostać się do Iraku.

Trochę LIH

„Al-Kaida” grupa terrorystyczna wykonany w skali globalnej, podczas gdy w 2006 roku, kanał telewizyjny „Al Jazeera” nie pojawiła się informacja na temat tworzenia IGI – Islamskiego Państwa Iraku. Amerykanie pokonani oszuści zaczęli odbudowywać organizację w 2011 roku, kiedy protesty opozycji w Syrii wzrosła do prawdziwej wojny domowej. Dislotsiruyas na terytorium dwóch państw już w 2013 Adventure dodane do nazwy państwa Bliskiego Wschodu (Syria, Liban i Palestyna), tworząc LIH. W 2014 roku oficjalnie ogłosił zerwanie więzi z „Al-Kaidy”.

Jake Bilardo dostał się na idei budowy nowego państwa na własną rękę. Bojownicy LIH zaprosił tych ludzi, aby wstać z dobrych rzeczy, to działało przeciwko wyrzutków społecznych z innych państw. Oni nie chcą zobaczyć, co oczywiste: Ścięcia żywego amerykańskich, japońskich i brytyjskich dziennikarzy, spalanie przechwyconych komórek przechwyconych Jordanii pilot, eksterminacji mężczyźni jazydów oraz wykonanie 150 kobiet, którzy odmówili udziału w rubryce „płeć dżihadu”. Krwawe czyny nie zatrzymał wzrostu bojowego armii liczącej się jesienią 2014 roku około 50 tys. Man. Dziś iracki kurdyjski przywódca mówi około 200 tysięcy żołnierzy. Wśród nich 25 tysięcy zagranicznych najemników. Należały do Jake Bilardo.

LIH: wojsko terrorysta

Brytyjski wywiad podczas nalotu miał prywatnego biznesu do 22 tysięcy osób z pięćdziesięciu krajów, którzy wyrazili chęć do walki po stronie LIH. Każdy wypełniony kwestionariusz z 23 elementów, które odzwierciedlały stopień ich chęci, aby stać się zamachowiec-samobójca. Wśród nich są tacy, którzy wyrazili chęć zrobienia go kilka godzin później. Większość przyszłych dżihadyści z Tunezji, Rosji (Północny Kaukaz), Francji i Maroka. Dokumenty te mówią o łatwość dotarcia do terytorium Syrii i Iraku przez Turcję, rozszerzenie państwa tranzytowego. Na swoich gruntów położonych punktach przygotowawczych, w których przyszli żołnierze przemycanych do krajów walczących.

Fotografia Jake Bilardo czuje się szczęśliwy w towarzystwie dżihadystów, choć jego ojciec wciąż nie może uwierzyć, że jego syn poszedł do Bliskiego Wschodu na własną rękę.

Co wiadomo o Aussie?

Chłopiec urodził się w Kreygiberne 12/01/1996. Najmłodszy z sześciorga dzieci, był odróżnić od dzieciństwa nieśmiałość. Podobnie jak wszystkie chłopców, kochał piłkę nożną. wzajemnej relacji nie rozwinęła, ze swej strony, że często był zastraszany. Miała delikatną psychikę. Ojciec (John Bilardo) prowadził kiedyś do sypialni żony wołanie o pomoc i zobaczył dziwny obrazek: syn opanowany własną matkę, grożąc jej z ostrymi nożyczkami. Agresja stały się częstsze. Po rozwodzie, ojciec na chwilę nie brał udziału w życiu dzieci. On spotyka się z nimi z powodu śmierci jego byłej żony z rakiem.

Jake Bilardo już na islam, spędził większość dnia przy komputerze. Mogłem spędzić rolki godzin kręte jak się później okazało, z igilovskoy propagandy. W sierpniu 2014 roku zniknął z domu, pojawił się w fotografii w towarzystwie dżihadystów. To oni, po śmierci młodego mężczyzny skupiła uwagę na jego tożsamość, powołując się na przykład „białej dżihadu„własnych obywateli, którzy nie chcą, aby dołączyć do grona LIH.

O tym, gdzie młody człowiek jest pochowany, nie jest zgłaszana.