720 Shares 9227 views

Postać w filmie „Szybcy i wściekli” Mia Toretto: biografii aktorki, który wykonał tę rolę

Mia Toretto – jeden z bohaterów filmu „Szybcy i wściekli”. Widzowie z zaciekawieniem przyglądał się jej przygody. Wielu mężczyzn nie widziałem go jako swojego ideału kobiecej urody. I wiesz, który grał tę rolę? Jeśli nie, radzimy przeczytać artykuł.


Podsumowanie znaków Mia Toretto: „Szybcy i wściekli”

Ona jest siostrą biegacza ulicy Dominic Toretto i rabusiów. Od dzieciństwa, jej świta byli przyjaciółmi brat Lyon, Vince, Jessie i urody Letty. Po szkole, dostała pracę w restauracji. Instytucja ta należy do Dominika.

W pierwszym filmie, Mia Toretto zapoznał się z Brion O'Connor, regularnie odwiedzającego do jadłodajni. Zabiera dziewczynę przysług. Mia czuć także współczucie dla niego. Ona nie ma pojęcia, że ten tajnego policjanta. Jego głównym zadaniem – aby zbliżyć się do Dominiki.

Pewnego dnia, Brian jest rozpoznawany na całym misji. Twierdzi on, że naprawdę jest w niej zakochany. A teraz policja jest gotowy, aby pomóc jej uratować jej brata. Razem idą w poszukiwaniu siebie. Pod koniec filmu Brian O'Conner uratował życie Vince. Lyon, Letty, Mia i Dominic uciekać.

Działka rozwój

W czwartej części „Szybcy i wściekli”, nasza bohaterka jest normalne życie. Jednak brat kłopoty dają znać o sobie. Za domem rodziny Tourette ustanowiony nadzór FBI. Mia kolega Brian nazywana na przesłuchanie. W murach Wydziału FBI zajęło jej przypadkowe spotkanie z O'Connor. Pomiędzy nimi ponownie błysnął sens.

Umiłowani Dominika, Letti Ortis, zabił dilera narkotyków Arturo Braga. brat Mii, wraz z Brianem wysłał go szukać. Udało mu się zatrzymać sprawcę. Jednak Dominic znalazł się w doku. Został osadzony w więzieniu. Mia Toretto (Mia Toretto) wraz z przyjaciółmi zorganizować ucieczkę brata.

Teraz rzućmy okiem na streszczeniu piątej części filmu. Ucieczka Dominic sukces. Mia Toretto, jej brat i Brian udał się do Brazylii, chcąc ukryć się przed amerykańskimi policjantami. Zostały one umieszczone siebie w domu starego przyjaciela „rodziny” Vince. Zasugerował, że dzieci pracują – kradzież drogich samochodów z pociągu. Mia Toretto i Brian uzgodnione.

W pociągu, dziewczyna wybiera Ford GT40. Sprawa zakończyła się sukcesem. Po tym, kilka oświadczył chciał. Polować je nie tylko Brazylijska policja, ale agent specjalny Luke Hobbs.

Wkrótce Mia dowiaduje się, co jest w „ciekawej sytuacji.” Na to mówi jej brat. Brian, Dominic, a nasza bohaterka zdecydowała się wzbogacić przez okradanie główną „podbić” Rio de Janeiro Hernan Reyes. Trinity opracował plan i to z powodzeniem wdrożony.

Po otrzymaniu dużą pulę, Mia i Brian rozstrzygane przez morze. Zaczęli życia, które oni długo marzył. Dominic i udał się na wycieczkę po kraju.

Krótka biografia aktorki

Powiedzieliśmy im, jak wyrażać siebie w filmie „Szybcy i wściekli” Mia Toretto. Aktorka, spełniać tę rolę – Dzhordana Bryuster. Urodziła się 26 kwietnia 1980 w Panama City (Panama). Kiedy dziecko było 2 miesięcy, jej rodzina przeniosła się do stolicy Wielkiej Brytanii – Londyn.

Kim są Jordans rodzicami? Matka naszej bohaterki – brazylijska modelka Mariya Zhoau. A jej ojciec – amerykański bankier Alden Brewster. Przez wiele lat człowiek zaangażowany w inwestycje. Dziadek był dyplomatą, gdy kierował słynny Uniwersytet Yale.

Na 6 lat, przyszła aktorka krótko osiadł w domu moms – w słonecznym Rio de Janeiro. Następnie rodzina Brewster udał się do Stanów Zjednoczonych. Jest Jordan ukończył szkoła zawodowa dla dzieci. Potem złożył papiery do Yale University w mieście New Haven (CT). W 2003 roku otrzymała status kawalerski.

Debiut Jordana Brewster jako aktorka pod koniec 1990 roku. Zagrała w serii telewizyjnych: „Jak świat Turns”, „Wydziału” i „All My Children”.

W 2001 roku aktorka otrzymała swoją pierwszą główną rolę w filmie „The Invisible Circus”. Ona z powodzeniem przyzwyczaił się do roli Phoebus – jedna z dwóch sióstr wyszedł z domu na wycieczkę.

W okresie od 2002 do 2007 roku. Jordan zagrał w kilku pasków. Jakie są tylko obrazy go na nie przymierzając. Aktorka była również przestępcą i działacz studentów i szpiegiem.

Prawdziwa sława to nabyte po ukazaniu się filmu „nie zmusza” (1, 4, 5, 6 i 7 części). A w 2014 roku, D. Brewster udział w filmowaniu obrazu „American Heist”. Jej postać – niemowlę Emily.

życie osobiste

Jordan – wysoka i szczupła dziewczyna z wyrazistymi oczami i olśniewającym uśmiechem. Wielu mężczyzn marzy o takim towarzyszem życia. Ale jeśli serce „Szybcy i wściekli” gwiazdy uwolnić? Teraz już wiem.

Z biegiem lat, aktorka miała związek z piosenkarką Mark McGrath, koszykarz Derek Jeter i aktor MARKOM Uolbergom. Ale ani jeden z nich nie poszła do ołtarza.

Wkrótce Jordan spotkali dużo miłości. Mówimy o producenta Andrew Form. W maju 2007 roku, grał para ślub na Bahamach. Mają wspólny syn.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, ktoś w prawdziwym życiu jest Mia Toretto ( „Szybcy i wściekli”). Życzymy aktorka Jordana Brewster więcej ciekawych ról i szczęście w rodzinie!