482 Shares 4867 views

Jak wybrać mysz Bluetooth

W naszych czasach wysokich technologii, niewielu może sobie wyobrazić życia bez komputera. To wszystko jest możliwe – oglądanie filmów, słuchanie muzyki, sportu, pracy, nauki, zbierania informacji. Ale bez względu na to, jak proste nie było to działanie dla samego jego realizacji nie jest wystarczający PC – wymaga dodatkowej zupy, dzięki czemu możliwe jest aktywnie korzystać.


A prawda – ani muzyka, ani filmu nie może być powielana bez napędu (z lub bez modemu / kabla, jeśli są one pobierane z Internetu), to samo odnosi się do gier. Wyciągnąć użyteczne specjalnego urządzenia wejściowego dane, a do pracy i nauki – różne programy.

Ale mimo wszystko niezbędne do przeprowadzenia wszelkich działań na komputerze są dwa urządzenia – klawiatura i mysz. Bez nich nie można pracować i grać, nawet wybierania wniosek do wyszukiwarki nie będą działać. Tak, że nie jest to żądanie – nawet przeglądarka nie może otworzyć!

To właśnie z powodu niezbędności z urządzeń wejściowych trzeba je wybierać. A ponieważ najważniejszą z nich jest nadal mysz (z jego pomocą można pobrać wirtualną klawiaturę i używać go), tematem tego artykułu zostaną omówione jest o niej.

Jak więc wybrać odpowiedni to urządzenie? Z konwencjonalnymi urządzeniami USB znanych wszystkim i trudności z ich zakupem nr. W związku z tym powiedzieć, być może, być mniej znane, a zatem bardziej problematyczne urządzenie, a co jest mysz Bluetooth.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych przewodowej „gryzonia komputerowego”, ona nie ma „ogon”, który znacznie ułatwia jego stosowanie, zwłaszcza na drodze. Ponadto mysz Bluetooth, z reguły są znacznie bardziej zwarta, wymaga mniej miejsca, można je również wykonać, podczas gdy z dala od komputera. Mały rozmiar pozwala łatwo zabrać je w podróż i stosować bezpośrednio w pociągu lub samochodu – manewr powinien być dość mały kwadrat książka.

Ponieważ mysz Bluetooth nie jest podłączony do komputera, potrzebuje oddzielnego zasilania – mianowicie, baterii lub akumulatorów. Najlepsze jest to urządzenie wyposażone w jedno i drugie, i innych.

Nawiasem mówiąc, należy zauważyć, że Bluetooth Notebook Mouse jest znacznie bardziej popularny niż podobne urządzenia do komputera. Nie jest to zaskakujące, ponieważ duża PC nie będzie wchodzić w drogę i, w konsekwencji, urządzenie bezprzewodowe do niej nie jest więc konieczne.

Aby takie jak mysz służył wiernie swojego właściciela, musi wziąć odpowiedzialność za emisję swojego wyboru, ponieważ zależy od niego, przyniesie radość nowego urządzenia lub rozczarowanie.

Oczywiście, najpierw trzeba zwrócić uwagę na czas baterii – jeśli trzeba zmieniać codziennie, urządzenie będzie zbyt kosztowne dla jego właściciela. Nie można też zapomnieć o jakości połączenia – jeśli jest on niski, różnica nie można uniknąć.

Ponadto, trzeba pamiętać o formie – powinno być wygodne dla dłoni, inaczej praca z komputerem może stać się udręką.

I, oczywiście, nie możemy zapominać, że dobra mysz Bluetooth nie może być tanie. Jeżeli pozwalają na to środki, to najlepiej wybrać urządzenie z piątce, która zawiera następujące elementy:

1. Wydajność Logitech MX.

2. Logitech Marathon M705.

3. Microsoft Touch.

4. Microsoft Explorer Touch.

5. Apple Magic.

Dobry wybór powodzenia.