275 Shares 9256 views

Opinie użytkowników o miejscu: Vktarget

Vktarget – projekt on-line, który jest przeznaczony do zarobków w sieciach społecznych. Ponadto, projekt ten przyczyni się do uwolnienia stron i grup w sieciach społecznościowych, aby zebrać wymaganą liczbę „lubi” i rozpowszechniać.


Oto mały serwis statystyki. W Vktarget dziś istnieje ponad osiem tysięcy użytkowników. Do wykonywania zadań średnio trwa do dziesięciu sekund. Wadą które mogą być przypisane do działania systemu, który nie jest bardzo wiele miejsc pracy zapewnia.

Vktarget: jak zrobić?

Aby wykorzystać w tym projekcie, musisz być zarejestrowany w jednym z następujących sieciach społecznych: „VKontakte”, „Facebook” lub „Twitter”. Muszą mieć własną grupę, jak posiadaczom grup dostępna jest również praca.

Najlepszy ze wszystkich, przed rozpoczęciem tworzenia systemu, należy utworzyć osobną stronę na portalach społecznościowych. To musi być zrobione, aby nie zaśmiecać swoją stronę główną. Poszczególne strony trzeba odpocząć i zebrać jak największą liczbę znajomych, ponieważ im więcej znajomych, tym więcej można dostać płatną pracę. To dlatego, że reklamodawca jest zainteresowany w tym, że jego informacje nauczył dużą liczbę ludzi. Na przykład, system ma za zadanie „Powiadom znajomego” lub „przyłączyć się do grupy” lub „jak”.

Ile można zarobić?

System regularnie pojawiają się nowe miejsca pracy, ale jest to, że rozumieją one szybko, i nie może być za mało. Dlatego też, w celu uzyskania większej liczby miejsc pracy, częściej trzeba iść do serwisu Vktarget. Recenzje prac nad tą usługą są niejednoznaczne. Wynika to głównie z faktu, że aby zrobić przyzwoitą kwotę pieniędzy nie będzie działać. Średnio zarobki wyniosą kilkaset miesięcznie. Kwota ta nie jest trudna do uzyskania.

Jest również możliwe, aby zarobić nie tylko siebie, ale za skierowania. Skierowania – to są ludzie, którzy zapisali się poprzez link. Swoich dochodów, otrzymasz pięć procent.

można zaprosić tych, którzy chcą, z wyjątkiem przychodów, coś rozwijać za pomocą sieci społecznych w systemie.

Jak mogę zarobić?

 1. Musisz udać się do sekcji i przejść do „dostępnych miejsc pracy.”
 2. Wybierz lubił pracę i zacząć je realizować. Na przykład, zaczynają się od określonej społeczności. Kliknij na link, a my przekierowanie do strony, na której można wejść do tej społeczności. Następnie kliknij na przycisk „przyłączenia się do społeczności”. Cała praca jest wykonywana. Inne zadania są wykonywane w podobny sposób.

Dla tego rodzaju systemu pracy płaci pięćdziesiąt centów. Dla „Like” zapłacić dziesięć centów, za „podobny” do „Facebook” – Fifty. Minimalna kwota wypłaty wynosi pięćdziesiąt rubli. W ten sposób działa Vktarget. Opinie ludzi na temat tego sposobu zarabiania pozytywny także dlatego procent zarobionych pieniędzy nie jest usuwana z systemu.

Koszt wykonywania różnych zadań

Zadania dla „VKontakte”

 1. Jeśli umieścisz system „Like” płaci dziesięć centów.
 2. Dla „powiadom znajomego” – trzydzieści centów.
 3. Dla dodawania wideo i mówisz może to zrobić trzydzieści centów.
 4. Dla reklamy post, wejście do wspólnoty lub grupy – trzydzieści centów.

Zadania dla „Facebook”

 1. Opublikowane post wart trzydzieści centów
 2. Opowieść o projekcie online i dostarczone do „Like” – pięćdziesiąt centów.

Zadania dla „Twitter”

 1. Folloving wart dwadzieścia pięć centów.
 2. Post i Retweet wart pięćdziesiąt centów.

Zadania na Youtube

 1. Zobacz film jest wart 0,04 rubli.
 2. Zapisz się do kanału – trzydzieści centów.
 3. „Lubi” – czterdzieści osiem centów.

Płatności dokonywane są na torebce WebMoney Yandex.Money i kiwi.

Główną różnicą systemu polega na tym, że można zarobić na ich grupy. Działa to w następujący sposób. Po umieszczeniu w reklamie grupa odwołuje się będzie za świadczenie pieniężne w wysokości jednego rubla po to tysiąc razy.

Można kręcić własne grupy i stron w Vktarget. Opinie użytkowników o nim tylko pozytywne.

Ostatnio dodany do systemu inny rodzaj zadania. Nazywa się „aby powiedzieć o grupie”. Może być stosowany, jeśli trzeba wiedzieć o swojej grupie wiele osób.

Są też ludzie, którzy nie bardzo rozumiem dlaczego istnieją sieci społeczne, a co można zrobić. Aby rozwiązać ten problem Vktarget otwarto specjalny projekt internetowy, gdzie autorzy systemu będzie okresowo publikować wszystkie rodzaje stanowisk o reklamie. Będą one również mówić o sieciach społecznych, innowacji i zmian zachodzących w nich, i daje bezpłatne porady, w jaki sposób działa system.

Jak korzystać z systemu dla reklamodawców?

Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, jak reklamodawcy, najważniejsze pytanie, oczywiście, o ile to będzie musiał zapłacić. Reklamodawca płaci zaledwie grosz. Na przykład, że użytkownik szuka „odśwież” czy „Like”, trzeba zapłacić około sześćdziesiąt centów. W przybliżeniu taką samą liczbę – w przypadku łączenia grupy.

Wielu reklamodawców interesuje, jest to możliwe, aby rozpocząć pracę w systemie bez inwestycji początkowej? System zapewnia taką możliwość. Możesz zarabiać pieniądze, a potem pieniądze przeznaczyć na reklamę.

Recenzje: http: // vktarget ru

Należy zauważyć, że Internet jest przydatny do pracy projektowej, a zameldowanie jest bardzo szybki. Można po prostu zrobić zezwolenia, stosując swoją stronę. Zadania są bardzo proste do wykonania. Szczególnie ciekawy program skierowania. Jeśli usłyszysz, że Vktarget – rozwód, nie wierzę. Szczególnie System pomaga początkującym zacząć zarabiać. Są to niuanse pracy z Vktarget. Opinie są w większości pozytywne. Projekt ten jest obecnie jednym z najlepszych reklamy i zarobki w sieciach społecznych.

Ale konieczne jest rozważenie i tych użytkowników, którzy są niezadowoleni z pracy w Vktarget. Recenzje Systemu czasami bardzo negatywne. Jakie są niezadowoleni?

 1. Są to ludzie, którzy są zakazane vktarget.ru. „Rozwód, nie działa” – twierdzą. Ale to nie zawsze jednoznaczne. W niektórych przypadkach może to być z powodu naruszenia zasad dotyczących ich części systemu. Najczęstszym naruszenie jest następująca: ludzie dołączył do grupy, a po dokonaniu płatności pochodziło z tej grupy. Jeśli dołączyć do grupy, lub zapisz się do jakiejś strony, to nie może opuścić natychmiast. Odnosi się to również do słupków, które również nie mogą być natychmiast usunięte.
 2. Ci, którzy mają zakaz ich strony „VKontakte”. W rezultacie, nie będzie w stanie uzyskać na Vktarget. Recenzje tacy ludzie natychmiast zaczynają pisać negatywne, jeśli system nie płaci zarobione pieniądze. Ale w tym przypadku winę tylko siebie.
 3. System często opóźnia wypłaty zarobionych pieniędzy. Osoba może napisać negatywną opinię, zakładając, że nie zwrócić pieniądze.
 4. Czasami użytkownicy błędnie wskazywać WMR-torebkę, a następnie błędnie myślą, że mają one rozwiązane.

wniosek

Tak więc, badaliśmy systemu do zarobków w SPOŁECZNOŚCIOWE vktarget.ru. Opinie o swojej pracy, mimo pewnych kontrowersyjnych momentów, można uznać za zadowalające. Zaleca się, aby utworzyć konto i spróbować nie tylko zarabiać pieniądze, ale także zamówić reklamę do swoich stron i grup w sieciach społecznościowych.