617 Shares 1607 views

Jak zrobić sobie coś zrobić? Wskazówki

Życie jest tak barwny i różnorodny, że istnieje tak wiele innych ciekawych i niezwykła, ale, niestety, często jest to konieczne, aby zrobić coś, co nie ma. Na przykład, aby wykonać jakąś pracę, zamiast oglądać film lub uczyć nudne streszczenie, zamiast iść do klubu z przyjaciółmi, czy coś innego. Jak zmusić się do zrobienia tego, czego nie chcą? Są to dobre sposoby na rozwiązanie tego problemu, bez podejmowania swoje życie torturą, i cieszyć się każdą chwilą.


Wskazówka 1. Biorąc małe kroki do wielkiego bramki

Jak zrobić sobie coś zrobić? Bardzo często ten problem występuje, gdy trzeba wykonać globalnych zadań, które wymagają czasu i wysiłku. Kiedy zdajesz sobie sprawę z ilości pracy nadchodzący, nie chcą, a raczej przerażające, nawet zacząć, więc wszystko jest przełożone na „jutro”, „w przyszłym tygodniu”, „next”, „Gdy czas” i tak dalej. Jednocześnie z głowy nie wykraczają myśleć o pracy lub cofnąć nierozwiązanym problemem, pozostawiając poczucie winy i frustracji, naruszając tym samym spokój.

Aby uniknąć tego globalnego problemu wszystko powinno być podzielone na kilka lub nawet wielu małych zadań i postawił sobie za cel, aby przeprowadzić każdy z nich przez pewien okres czasu. Po tym wszystkim, zmusić się do małych firm o wiele łatwiejsze! Na przykład, nie należy odkładać przygotowanie do egzaminu w ciągu ostatnich kilku dni, a następnie zmusić się do szturmu trzech tomów złożonego zagadnienia, a także podzielić całą kwotę na ten temat i studiować jeden w każdym tygodniu. Tak więc małe kroki można dojść do wielkiego celu.

Wskazówka 2. Kombinacja

Wiele kobiet często borykają się z problemem, jak zrobić samemu coś zrobić w domu, jeśli po ciężkim dniu, bo chcą odpocząć lub po prostu spędzać czas ze swoją rodziną. można połączyć przyjemne doświadczenie użytecznej rzeczy w wielu przypadkach. Na przykład, gotowanie będzie szybsze i bardziej niepostrzeżenie, jeśli w tym czasie rozmawiać ze swoim dzieckiem lub rozmawiając z przyjacielem na telefon. Peregladit zgromadził stos ubrań może być umyte, stojąc przed telewizorem i oglądając ciekawy film lub transmisję.

Początkowo będzie to trochę nietypowy, a chęć rzucić wszystko i siedzieć na kanapie będzie rozstrzygający. Ale „trick” Twój mózg, aby urzec go czyms nie jest trudne. Najważniejsze – nie myśleć o wykonywaniu pracy fizycznej, ale po prostu zrobić przekierowanie umysł na rozmowy i opowieści. Ta kombinacja pozwala na jedną noc, aby zrobić o wiele bardziej żmudne zadanie domowe, i nadal cieszyć się zabawą.

Wskazówka 3. Widoczne cel bez widocznych przeszkód

Innym dobrym sposobem, aby się zrobić to, czego potrzebujesz – jest wyobrazić sobie efekt końcowy ich wysiłki. I to fantazja ma być realistyczny, jasny, kolorowy i inspirujące.

Na przykład, jak zrobić samemu robić ćwiczenia? Odpowiedź jest prosta: regularne wyobrazić ich stonowanych szczupłe ciało, dobre samopoczucie i dobry nastrój, dobre zdrowie i pełnię sił. Wszystko to może dać poranne ćwiczenia. Wystarczy pół godziny dziennie (lub co najmniej piętnaście minut) – i ten piękny obraz może stać się rzeczywistością.

Albo inny przykład: wyobraź sobie wysoko wykwalifikowany specjalista, którego opinia jest szanowana i który jest dostępny za pomoc i poradę (nie za darmo, oczywiście). Aby to zrobić niewiele – aby otworzyć konspekt, aby dowiedzieć się przedmiot i nominacje do egzaminu. Będzie to pierwszy krok na drodze do zdobycia profesjonalnych szczyty. Takie myśli i marzenia pomoże spojrzeć na zadania z optymizmem, inspirują i dają siłę.

Wskazówka 4. Dodać kolor

Jak zrobić sobie coś zrobić, jeśli nie jest to zadanie jednorazowe i długo trwający proces? Na przykład, nudny i niekochana pracy, konieczności siedzieć na nudnym wykładzie czy coś takiego. Oczywiście, to nie jest najlepszy zmusić się codziennie, a do zmiany miejsca pracy lub zawodu, uczyć się zawodu, który jest ciekawy, i tak dalej. Ale, niestety, czasem jest to niemożliwe lub utrudnione z powodu pewnych okoliczności.

W tym przypadku również wpaść w rozpacz nie warto! Powinno być możliwe „farba”, że irytujące lub drażniącymi, dodać pozytywne emocje i znaleźć coś w tym procesie, który daje przyjemność. Na przykład, aby zmienić obraz, stosuje piękny makijaż, zrobić dobrą fryzurę i iść na niekochanej pracy „w całej okazałości.” Niech koledzy będą zwracać uwagę, można nawet flirt trochę, a potem miejsce pracy nie będzie tak nudna. Ponadto, obszar roboczy może być możliwe do dekoracji ze zdjęciami rodziny, ładne drobiazgi lub coś, co daje pozytywne.

Studenci i uczniowie powinni odebrać piękny, niezwykły i ciekawy papeterii. Pisanie prac domowych lub streszczenia w pięknym mody notebooka piórem o wiele bardziej przyjemne! Pomoc w pracy domowej rozjaśnić dobrych asystentów: wiele jasnych i pięknych tkanin, detergentów z przyjemnym aromatem, i tak dalej.

Jeśli nawet najbardziej nudne, który nie chce zrobić, dodać trochę koloru, wtedy wszyscy będą grać w nowym świetle!

Porada 5. Wynagrodzenia

Bardzo dobre i częste porady, jak zrobić sobie coś zrobić – tę obietnicę do swojej ukochanej nagrody za swoją pracę. Ponadto, jako nagroda dla siebie może wykonać całą czynność, a na każdym etapie (kiedy dzieli się na mniejsze zadania). Na przykład: po Generalne sprzątanie w domu, które musiały zostać dostosowane więcej niż jeden dzień, można zafundować sobie wycieczkę do kina. Lub pomyślnie zdany egzamin – udać się na wycieczkę dnia. Do ćwiczeń porannych, można spotkać się z pysznym szklanką soku lub świeże. I tak dalej. Dla jasności, można umieścić swoją nagrodę przed swoimi oczami lub wzroku. Na przykład plakat filmu umieszczona na pulpicie, lub umieścić przed szklanką soku.

Najważniejsze w tej sprawie – nie dać sobie odpust i nie brać nagrodę dla „władzy”, to znaczy, aby nie poddać się bez spełnienia konieczne.

6. Rada jest dobrym przykładem

Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą się zmusić do zrobienia czegoś, może stać się wzorem do naśladowania. Powinno być jasne przykładem udanej realizacji zadania, do których nie chce się włączyć, aby rozpocząć. Na przykład: aby zrobić wreszcie jej postać, by stracić kilka dodatkowych kilogramów, zacząć jeść prawo i wypracować wystarczy powiesić na lodówce lub na zdjęciu łazience dziewczyny z parametrów, które możemy pomarzyć, a każdy dzień, aby porównać nasze wyniki z tymi, mają próbki. Lub skutecznie wykonywać swoją pracę, aby znaleźć przykłady tych, którzy osiągnęli dobre wyniki poprzez rozwiązywanie podobnych problemów. I tak dalej. Dobrym przykładem również wypełnić optymizm i ujawniają perspektywy, która obiecuje zadanie.

Wskazówka 7. Jednak zabawa

Jak pan wie, z ludźmi o podobnych poglądach, aby wykonać każde zadanie znacznie łatwiejsze, przyjemniejsze i szybsze. Jeśli przekonać sam nie działa, to trzeba znaleźć kogoś, kto może wnieść do firmy i dzielić ciężary trudnym zadaniem. Na przykład: jak zmusić się do zrobienia ćwiczenia rano? Aby przekonać męża, brata, matkę lub kogoś innego z domowników się przyłączyć. Wraz działalność ta będzie zabawa, to daje przyjemną komunikację i stać się mały rytuał rodzinny, z których jedna tylko myśl będzie przyjemne.

Wskazówka Duch 8. Konkurencja

Konkurencja i chęć być lepiej włączone w człowieku dosłownie „we krwi”, tak doskonały sposób, aby przekonać się coś zrobić jest włączenie wykonać niezbędne zadania w prawdziwej konkurencji. Na przykład: jak zmusić się do zrobienia ćwiczenia? Zgadzam się z kimś z domowników lub przyjaciela lub sąsiada, i robią to „rasa”. Oznacza to, że każdego dnia, aby zgłosić się do siebie, ale kto po prostu wykręcić ile okrążeń uruchomić lub ile przysiadów zrobił. W związku z tym, że budzi się wewnętrzny ducha konkurencji, pragnienie bycia najlepszym, a każdy, kto jest zaangażowany w takim przypadku otrzyma tylko korzyści.

Wskazówka 9. Autohipnozy

Jak zrobić sobie coś zrobić, jeśli głowa kręci się cały czas, „Nie chcę, nie będę, a może to nie jest konieczne?” Ludzki mózg – bardzo ciekawe! On jest w stanie zarówno wyłączyć i odłączyć, i znaleźć nieznane rezerw, aby osiągnąć cele oszałamiające. To wszystko zależy od nastroju i autohipnozy. Jeśli powtarzać sobie: „To nie jest trudne, nie straszne, to ma również coś ciekawego” – to po pewnym czasie mózg będzie przekonać zarówno siebie i swojego „mistrza” w tym, że zadanie lub zadania, które kiedyś nie chcą a prawda jest fascynująca, a przynajmniej nie tak nudne i trudne.

Reasumując: najtrudniejsza – ma się rozpocząć. Dlatego głównym pokładzie wątpiących i podejrzliwi: start – i wszystko będzie o wiele łatwiejsze!