693 Shares 3385 views

Zrób pierścień z rąk

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, by pierścień z rąk, materiał ten jest przeznaczony dla Ciebie. Istnieje wiele domowej roboty biżuterię, to zostanie teraz opisany tylko kilka z nich.


Przez pierwszy pierścień z rąk, trzeba parę koralików i drutu. Naturalnie, oprócz materiałów, które będą wykorzystywane do tworzenia ozdób, trzeba więcej i instrumentów, wśród których znajdują się szczypce z delikatnym nosie i drutu noży i szczypiec pożądane. Żeby było łatwiej, można również zaopatrzyć się w taśmę klejącą, marker i okrągłym kształcie do pierścieni o różnych rozmiarach, które mogą nie być dostępne. może być zastąpiona przez dowolny obiekt kształt okrągły o średnicy nieco mniejszej niż to konieczne. Przewód powinien być taki, że zwykle odbywają się w perełek otworowej, którego używasz. W przyszłości będzie możliwe, jeśli pożądane, aby dostosować rozmiar pierścienia ręcznie.

Teraz można przejść bezpośrednio do produkcji pierścienia z rękami. Aby rozpocząć, trzeba wyciąć dwa kawałki drutu, których długość powinna być trzykrotnie większa od pożądanej wielkości pierścienia. Na środku każdego z segmentów trzeba umieścić na kulki. Teraz trzeba wziąć cienką szczypce, wyginać drut, a następnie w dół pod kątem prostym. Kiedy zagiąć dwa przewody, umieścić kawałki razem. Jedno pofałdowanie musi znajdować się nieco wyżej niż drugą, a przewody muszą być usytuowane względem siebie tak, że płaszczyzny pierścienia zasadę otrzymano. Mogą być mocowane za pomocą taśmy dla wygody.

Teraz, aby utworzyć pierścień z rąk do zrobienia inny kawałek drutu cewki wokół podstawy i zaklejone taśmą klejącą, jak najbliżej do najbliższego zgrubienia. Postawić znak markera do pożądanej długości, a następnie kontynuować robić skręty. Drut powinien zostać zlikwidowana na żądaną długość, a następnie za pomocą noży do odcinania przewodów resztki oraz za pomocą szczypiec mocno zamocować drut podstawy. Jest to obrót formy metalowej w pierścieniu. Owija się wokół formy wstępnej przed podaniem pierścień. Teraz trzeba przyciąć pozostałe końce pierścienia, co czyni je podobieństwo kaskady. Przy pomocy szczypiec z nich zrobić loki. Jeśli korzystasz z drogich materiałów, a produkty posiadają inteligentny, aby producenci pierścień z rąk. Można na przykład przyjąć drutu srebrnego i koralików czeskiej.

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, by pierścień z rękami na papierze, a następnie tam jest odpowiedź. Potrzebne będą następujące: piękny kolorowy papier, materiały piśmienne, klej PVA kleju, taśmy, nożyczki, okrągły obiekt o średnicy pasującej średnicy palca. Pierścień, który służy do wytwarzania, ma grubość 5 mm i 2. Dla takiej grubości, niezbędnym do uzyskania całkowitej długości paska papieru i pół metra. Jeden koniec taśmy papieru muszą być zabezpieczone za pomocą taśmy przylepnej taśmy smaru, jak to możliwe obfitej papierniczych kleju, a następnie nawija się liczbę obrotów, co jest wymagane w celu osiągnięcia optymalnej grubości. Ostatnia taśma powinna mieć taki obraz, który chcesz zobaczyć na ringu.

Teraz jest produktem przetwarzania wszystko, aby nadać mu siłę. Tutaj pomożemy kleju PVA, ponieważ staje się całkowicie przezroczysty po wyschnięciu. Jest to konieczne, aby wlać do małego pojemnika, a następnie zanurzyć w pierścieniu. Klej należy go moczyć dobrze, zwłaszcza końce. Osusz pierścień musi być zawieszone, pożądane jest, aby okresowo obracać, tak że nie jest zatrzymany do miejsca suszenia. Po wyschnięciu klej staje się przezroczysta, więc wybrany wzór pojawi się przed tobą.

Spróbuj zrobić biżuterię przez siebie, więc je nosić z dumą.