791 Shares 6985 views

Grade „banan czerwony” (pomidor): Opinie i funkcje

Co nie spotkają się w lecie w ogrodzie: cukinii, ogórków, marchwi, pomidorów, ziemniaków i oberżyny, orzeszki ziemne, nawet powoli zaczęła rosnąć. A ostatnio, istnieje w wielu dworów i ogrodów były „banany”. Nazwa ta ma wiele pomidorów „czerwony banan”. Odmiana ta, choć nie było jeszcze kilka lat temu, ale mocno zyskuje na popularności. Ale to jest dobre, jak mówią o nim?


Pomidor „czerwony banan”

Ten rodzaj pomidora stosunkowo niedawno pojawiły się w Rosji, na Ukrainie i innych krajach WNP. „Red Banana” został specjalnie opracowany przez naukowców różnych pomidorów, przeznaczonych do uprawy w centralnej Rosji, a także w Mołdawii i na Ukrainie. Szybko rośnie i dobrych owoców w szklarniach i na otwartym terenie. Również istnieje sorta- „braćmi”, „Pink” i „banan pomarańczowy Banana”. Wszystkie z nich nie są kapryśny jeśli chodzi o opiekę i każdemu, nawet początkujący ogrodnik wysiłku w stanie rosnąć w ogrodzie pyszne, luzem pomidorów „czerwony banan”.

Charakterystyka odmian pomidora

„Red Banana” – to wczesna odmiana dojrzewania daje owoce w ciągu 85-100 (90-95) dni po pojawieniu się nasiona, w zależności od warunków otoczenia. Tuleje danego zakładu niewymiarowych, ale w pewnych warunkach można osiągnąć około 1,2 m długości i masy do 3 kg (z owocami). Średnio jedna szczotka rośliny mogą być mocowane przez osiem do dwunastu pomidorów.

Odmiana „czerwony banan” z powodu ich cech genetycznych jest dość skromny. Jest odporny na działanie wysokich temperatur, tymczasowy brak nawadniania i cicho cierpi spadek temperatury. Również zaletą tej odmiany jest odporny na wiele chorób pomidorów, zwłaszcza na zarazę ziemniaczaną.

Warunki uprawy „red banana”

Rośnie w szklarni i na polu, można uporządkować od „czerwonego banana” (pomidor). Opinie ludzi, którzy próbowali uprawiać pomidory te wskazują, że lepiej rosną rośliny sadownicze i opatrzone sadzone 3-4 sztuk na metr kwadratowy. Najlepszym rozwiązaniem – tworząc krzew z jednej lub dwóch łodyg, że związana z rozwojem i konieczności. Chociaż na zewnątrz rzadko krzewy rosną większe niż pół metra, więc w tej sytuacji trzeba związać je zniknie sama.

Podlewanie odmiany pomidora potrzeba jak zwykle – w miarę potrzeb. Ważne jest, aby upewnić się, że ciecz nie przedostała się do liści. Również nie należy zapominać, aby nawozić roślinę. Idealnie, trzy razy: na krótko przed sadzonek pick przed kwitnieniem i bezpośrednio w tworzeniu owocu.

Wygląd owocu „czerwony banan”

Każdy pomidor (patrz zdjęcie. W artykule) klasy „banan Red” ma jednolity jasny kolor czerwony. Ma owalny kształt, nieco przypominający śliwek. Typowo, ciężar na pomidorach – od 50 do 100 gramów. Pomidory w tej klasie jest idealny dla handlu, o ile nie są zepsute, dobrze przewoźne, utrzymując zbywalności i rastreskivayas. Ze względu na cylindrycznym kształcie i niewielkich rozmiarów, są one idealne do kiszenia całych owoców, jak idealnie pasuje nawet w puszek półlitrowych.

Na opakowaniach „czerwonych bananów” nasiona zwykle wskazuje, że wielkość owoców będzie o dziesięć do dwunastu centymetrów. Jednak w praktyce okazało się, że pomidory (zdjęcie poniżej pokazuje najdłuższe instancji) ma wartość 5-8 cm. Tak, że banan kształtować pomidory nie jest bardzo podobna, a na śliwki. Jednakże, biorąc pod uwagę opinie zagranicznych kolegów ogrodników, którzy uprawiają tę różnorodność w cieplejszym klimacie, można zauważyć, że otrzymali oni owoce długa i rzeczywiście niejasno przypominają banany.

Opinie o meritum odmian

W ciągu zaledwie kilku lat na rynku nasion pomidora „czerwony banan” (opisane powyżej) zebrała już o siebie, zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie ogrodników. Przede wszystkim podkreślają, że absolutnie wszystkie nasiona kiełkują w tej klasie. Ponadto, w przypadku przeszczepu do otwartych sadzonek naziemnych „czerwony banan” praktycznie nie cierpieć i nie jest szczególnie wymagający wiązana lub pasynkovanii powodu krótkich odmian postury. Jednak, chociaż stwierdzono, że tuleja może wynieść do 1,2 m, w rzeczywistości, jej wysokość – nie więcej niż 0,5-0,7 m.

Kolejną miłą zaletę, która ma „czerwony banan” (pomidor), opinie większość rolników zwany jednoczesny rozkwit całego krzewu jest bardzo obfite. Później, prawie wszystkie kwiaty są przekształcane w pięknych pomidorów. Według opinii, z każdej rośliny, „czerwony banan” faktycznie zbierać od trzydziestu do czterdziestu pomidorów w przybliżeniu taki sam rozmiar jak sklep.

"Red Banana" (pomidor): opinie braki

Mimo wielu wyróżnień, ogrodnicy już sporządził listę głównych wad, które mają Pomidory w tej klasie. Jeśli nie są bardzo dobre do solenia i marynowania „czerwony banan” jest idealna dla wykorzystania surowej żywności lub sałatek zyskał ta odmiana pomidora. Jako gospodyni, smaku banana „czerwonego” bezpłciowy i suchej, a raczej mdły. Dla miłośników cieszyć się sałatkę z soczystymi pomidorami, ta odmiana jest wyraźnie nie pasuje. To nie żadne słodycze, soczysty miąższ. Sok pomidorowy z takich pomidorów, też nie jest bardzo smaczne, jeśli nie dodać przyprawy.

Więc przyjrzeliśmy się, jakie funkcje ma coś w rodzaju „czerwony banan” (pomidor). Recenzje dowiedzieliśmy się o tym. Można stwierdzić, że to na pewno warto się rozwijać. Jednakże, na jedzenie nie jest tak dobry jak tradycyjnych odmian pomidorów. Ale przygotować pyszne i piękne ogórki on jest po prostu doskonały.