121 Shares 9191 views

Beeline: "Wszystko z 150". Opis planu taryfowego

plany taryfowe z usług zawartych w tomie są bardzo popularne wśród klientów operatorów komórkowych. Upewnij się, ryczałt na konto i przez miesiąc nie myśleć o dopłatą – to bardzo atrakcyjna oferta. Jednak wszystkie plany mają swoje własne cechy, które nie mogą być ignorowane. Ponadto, należy zapoznać się z nimi wcześniej. Rzeczywiście, wiele ważnych kwestii są ukryte pod gwiazdkami „notorycznie”, mamy na myśli dodatkowe wydatki.


Jednym z planów taryfowych, które stanowią większość użytkowników (i są bardzo zadowoleni z jej warunkami), to TP „Beeline” – „Wszystko o 150”. Co kryje się pod tym intrygującym tytułem? Co dokładnie będzie odbierać abonenta w każdym miesiącu do uzupełnienia bilansu na sto pięćdziesiąt rubli? Kwestia ta zostanie omówiona w tym artykule.

Opis TP „Beeline”, „Każdy z 150”

Który oferuje swoim abonentom operatora „Beeline” za sto pięćdziesiąt rubli miesięcznie? Pierwszym z nich jest nieograniczone rozmowy do liczby osób również użyć karty SIM operatora. W tym przypadku mówimy o komunikacji w swojej dziedzinie. Rozmowy są naprawdę nieograniczone, bez żadnych ograniczeń. W tym samym czasie komunikacji z abonentami w innych regionach „Beeline” jest również przeprowadzana na wystarczająco korzystnych i ciekawych warunkach.

I pakiet zawierający 100 minut dziennie. W ramach tego limitu może być swobodnie komunikować się ze swoimi przyjaciółmi i współpracownikami, rodziną i przyjaciółmi. Jak tylko zestaw kwota zostanie rozliczony na liczbie „Beeline” ( „All taryfy dla 150”), będą pobierane wszystkie dalsze rozmowy (do końca dnia). Koszt za minutę komunikacji będzie 5 rubli. Dużo czy mało – spróbuj tylko dla subskrybentów. Dla porównania, chcę wyjaśnić, że podczas rozmowy zamiejscowe do numerów innych operatorów będzie opłata 10 rubli na minutę. W przypadku połączeń do innych operatorów telefonii komórkowej w regionie cena za minutę wynosi 1 rubel.

Internet

Oferuje on także swoim klientom pakiet „Beeline”, „Wszystko o 150”. Abonament (150 rubli miesięcznie) zawiera ruch internetowy. Pakiet 1 GB jest dostępny w całym okresie rozliczeniowym (jeden miesiąc). Dla kogoś, że kwota ta może wydawać się nieistotne. W tym przypadku, można włączyć dodatkowe opcje ( „Highway” i tak dalej.).

Możliwe jest również użycie szybkość automatycznego odnawiania. Nawiasem mówiąc, ta usługa jest domyślnie włączona w sprawie planu taryfowego „Beeline” (150 rubli miesięcznie). Oznacza to, że jak najszybciej wydać 1000 megabajtów (w okresie rozliczeniowym), aby połączyć się z dodatkowymi pakiet 200 MB za 20 rubli. Liczba takich połączeń nie jest ograniczona. Tak więc, jeśli nie są zgodne z ruchu, można wydać znaczną kwotę. Wyłącz automatyczne odnowienie można uzyskać dzwoniąc 067 471 7780. Aby sprawdzić pozostałą część ruchu – 06 745.

Ważne jest również, aby zrozumieć, że jeśli wyłączysz automatyczne odnowienie limitu prędkości i zabrakło TA, to będzie ustawić limit prędkości – 64 KB / sek. Do normalnego korzystania z Internetu nie jest wystarczające. Jeśli jednak poczekać do końca miesiąca, to będzie możliwe ponowne wykorzystanie świadczone przez TP ruchu (1000 MB).

Wysyłanie wiadomości do TA

Koszt jednej wiadomości tekstowej w ich regionie – 50 centów (po liczbie „Beeline” i każdy inny). Wysyłanie połączenia dalekobieżne będą kosztować 2,95 rubli. numery wszystkich abonentów). Wiadomości MMS – 6.60 rubli.

Właściwości TS

Jego funkcje są wszystkie taryfy. "Biline" (miesiąc 150) nie jest wyjątek. Następujące parametry pragnie podkreślić:

  • W przejściu do TP obciążona 50 rubli. płatność jednorazowa opłata dla wszystkich abonentów w przypadku zmiany planu taryfowego.
  • W banku w momencie zmiany TA nie powinna być mniejsza niż 100 rubli. W przeciwnym razie odwołanie nie zostanie przeprowadzona. Nawiasem mówiąc, kwota ta nie zniknie z konta, wystarczy jej obecność.
  • Dzienna opłata wynosi 5 rubli. Przez miesiąc kwotę 150 rubli.
  • Usługa „szybkość automatycznego odnawiania” jest podłączony do wszystkich klientów, którzy zmienili do tej taryfy lub kupili nową kartę SIM.
  • W celu zoptymalizowania TP i uczynić go bardziej opłacalna dla połączeń z numerami operatorów telefonii komórkowej i stacjonarnymi w swoim regionie, możliwe jest podłączenie opcję za 50 rubli. Przez jej warunkami, 100 minut będą dostarczane codziennie do wykonywania połączeń do dowolnej liczby wyjątkiem „Beeline”.

Aktywacja TP

Aby przejść do planu taryfowego „Beeline”, „Wszystko o 150” musi być liczbą wybrać następującą kombinację – 0674 00 100. Wstępnie należy uaktualnić swoje konto, czy nie ma mniej niż 150 rubli na bilansie. Zmiana TP można również przeprowadzić za pomocą osobistego konta użytkownika. Idź do niego, odwiedzić witrynę operatora komórkowego. „Zmiana planu” należy wybrać zespół. Po tym, na liście dostępnych TA.

Należy pamiętać, że ten plan taryfowy może być dostępny, aby połączyć tylko w niektórych regionach kraju. Tak więc możliwe jest, aby wyjaśnić możliwość przesunięcia go na miejscu (jeśli nie ma na liście dostępne będą do niego, przejście nie jest możliwe) lub za pośrednictwem Contact Center.