411 Shares 2246 views

Średnie Okna chłodniczy

Handlowy sprzęt chłodniczy jest stosowany nie tylko do przechowywania produktów spożywczych pod pewnymi warunkami, ale również jest doskonałym narzędziem marketingowym przedstawić produkty w bardziej korzystnym świetle. Oddzielna grupa takich jednostek są temperatura medium gabloty chłodniczych, przeznaczone do krótkotrwałego przechowywania i obliczenia wielu grup produktów żywnościowych.


Ta klasa gablotach klimatyczne wyposażone w urządzenia do chłodzenia w celu utrzymania temperatury w objętości wewnętrznej, części 0 … + 8c. Są doskonałe do przechowywania wędlin, przetworów mlecznych i serów, a także sałatki i garmażeryjnych, które nie wymagają wstępnego zamrażania.

Szafy średnich lodówce może być wyposażony w wydrążonym przedniej szybie lub przedniej części, które mogą być otwierane, gdy są potrzebne, zapewniając dodatkową wygodę dla potencjalnych nabywców. Jednostki budowlanych mogą obejmować zarówno wbudowane jak i zdalne jednostki, z których w końcu będzie zależała od wielkości Okna wystawowe, a także niektóre funkcje serwisu i napraw. Szczególną uwagę przy wyborze sprzętu należy zwrócić na jakość izolacji cieplnej i konstrukcji parownika.

Sercem każdego chłodniczych gablot jest sprężarka. Dla średnich modeli pomiaru optymalnej zdolności chłodzenia 600-100 W, w zależności od wielkości urządzenia oraz od temperatury odparowywania czynnika chłodniczego i środowiska zewnętrznego.

Zasada konstrukcja służy prezentuje naturalny lub wymuszony obieg powietrza. W związku z tym chłodzenie przestrzeni wewnętrznej takiego urządzenia będzie dynamiczny lub statyczny charakter. Modele z wymuszonym obiegiem zapewniają bardziej równomierny rozkład zimna wewnątrz urządzenia, więc sprzęt jest droższy.

Jednym z najważniejszych kryteriów jest łączne obliczenia głębokości. Urządzenia, posiadające wystarczająco dużą powierzchnię ekspozycji opłaca się szybciej, ale lokale użytkowe o ograniczonej przestrzeni powinny być bardziej kompaktowych szafek. Najbardziej zaawansowane jednostki średnich modelu są wyposażone w system ogrzewania, rozmrażania przedniej szyby automatycznie, a także kontroli i sterowania blokami wielofunkcyjnych.

Jest to również znakomity sposób organizacji hladoproizvodstva średniego sprzętu. Gabloty z integralnych jednostek, są stosunkowo tanie i łatwe do zainstalowania, ale działają na hałaśliwe i wymagają użycia dodatkowych uwarunkowań dla zapewnienia odpowiedniego odprowadzania ciepła. Modele z jednostek zdalnych mają zwykle większą głębokość obliczeń ze względu na brak konstrukcji sprzętowej. Ponadto instalacja sprężarki w systemach zdalnych mają znacznie większą żywotność niż maszyn wyposażonych w wbudowany zimno.

Duże supermarkety i przedsiębiorstw handlowych, które posiadają przestronne hale handlowe, wolą korzystać z okien, które mogą być podłączone do centralnego systemu chłodzenia. Rozwiązanie to pozwala na wykorzystanie ciepła wytworzonego przez jednostkę do ogrzewania, a także umożliwia równoczesne podłączenie dostatecznie dużej liczby urządzeń.