178 Shares 7474 views

Szkoła Kadetów w Moskwie. Szkoła Kadetów w Moskwie: opinie, zdjęcia

Ruch zwany Cadet, zaczął na długo przed pierwszym otwarciu obudowy Cadet. Po pierwsze, organizacje społeczeństwa obywatelskiego zdecydowanie poparł ustanowienie morskich, wojskowych i kadetów klubów w szkołach, które po 1992 roku utworzyło całych klas. Oni działają obecnie w różnych szkołach średnich. Aw 1997 już utworzonego osobnej szkoły kadetów internatem, zwany First Moskwa Korpusu Kadetów. Teraz przygotowuje się do otwarcia Szkoły Kadetów w Moskwie.


szkoła prezydenckie

We wrześniu 2015 roku, premier podpisał dekret w sprawie nowej państwowej instytucji edukacyjnej publicznym zwanym Moskwa Prezydencki Cadet Akademia nazwany M. A. Sholohova MWD Rosji, która będzie częścią sieci stworzonej przez pre-uniwersyteckich instytucji edukacyjnych. Łączna liczba takich szkół jest zaplanowane, aby otworzyć co najmniej 25, a Moskwa – nie jest pierwszym. Studenci będą uczyć się program kształcenia ogólnego i średnich, które są zintegrowane w bardziej ogólnym dyscypliny rozwojowego szkolenia służby cywilnej.

Szkoła Kadetów w Moskwie będzie pierwszym przynależności do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, a także ósmy z rzędu wśród szkół prezydenckich w stylu wojskowym. Wcześniej takie szkoły były otwarte w Orenburg, Władywostoku, Krasnodar, Stawropol, Kyzył i Sewastopolu. W ciągu 2016 prezydenckich planach otwarcia szkoły w orientacji wojskowej Pietrozawodsk i Perm. Wszystkie z nich są podawane przez Ministerstwo Obrony.

założyciele

Szkoła Kadetów w Moskwie będą trenować około 380 uczniów w takim stanie, w ilości 287 osób. A liczba pracowników wojsk wewnętrznych MSW nie wzrośnie. MSW będzie założyciel ze wszystkimi towarzyszącymi funkcji i uprawnień, został poinstruowany, aby zatwierdzić statut nowej szkoły i dbać o rejestracji państwowej.

Szkoła Podchorążych w Moskwie i jest tworzony z bezpośrednim udziałem Federalnej Agencji Nieruchomości, ponieważ konieczne jest ustalenie w sposób przewidziany przepisami prawa zarządzania nieruchomościami operacyjnego oraz zapewnienie gruntów z prawa stałego i nieograniczonego użytkowania koniecznej realizacji. Budżet federalny zawiera już Środki umieścić Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na realizację tego projektu.

Edukacja w szkołach wojskowych

szkoły wojskowe nie są wystarczające do profesjonalnego wojska, lecz jako niezbędny etap przygotowania do wyższych wojskowych instytucji edukacyjnych, ponieważ dostarczają one podstawowych umiejętności i wiedzy w sprawach wojskowych dla prawidłowego wyboru specjalizacji.

Ponadto, wykształcenie średnie zapewnia dyscyplinę wojskowym stylu dla młodych ludzi, samodyscypliny, rozwija umiejętności organizacyjne, rozwija wytrzymałość i wytrzymałość. Wszystkie te wspaniałe cechy muszą być wymagane w przyszłości, zarówno w nauce i szkoleniu zawodowym iw życiu. A co sprawia, że są piękne łożysko wojskowy!

Korpusu kadetów

Jeśli chcesz stać się wojna wydaje się nawet wcześniej, dla tych chłopców, istnieje Korpusu Kadetów, po 9 klasy może próbować zrobić. Choć wszyscy mówią, że łatwiej jest zrobić na MSU po dziewiątej klasie niż w Korpusu Kadetów.

Jest to najlepiej udać się w piątej klasie, choć nie jest to zestaw, a po dziewiątej. Kadet szkoły dla dziewcząt, też mam – to szkoły z Ministerstwa Obrony. Dziewczyny wziąć daleko nie we wszystkich kadetów Korpusu po 9 klasy, a tam, gdzie podejmowane są nie więcej niż jedna czwarta całej kompozycji, co oznacza prawie nie do pokonania konkurencji.

kadet szkoły

W Moskwie w ostatnich latach utworzone kilka szkół cadet w celu zaspokojenia żądań przygotowania młodzieży do edukacji do pracy w zakresie usług publicznych. Szkoły są prawie zawsze w tym samym czasie – aż do dziewiątej klasy dzieci mieszkających w domu, będąc na terenie szkoły od 09:00 do 18:00, a następne dwa lata żyjących w szkole z internatem w koszarach. Każda szkoła kadetów w Moskwie – to przynajmniej początkowe, ale wykształcenie wojskowy, dlatego, niezależność i dyscyplina są najważniejsze.

Dla szkół tego typu programów specjalnych z obowiązkowym widzenia orientacji zawodowej. Opublikowane podręczniki i literatura metodyczna dla dodatkowych programów edukacyjnych. Funkcjonariusze szkolenia otrzymują specjalne szkolenie i przekwalifikowanie. Zabezpieczenie społeczne uczniów jest stale udoskonalane. W celu przeprowadzenia napraw, przebudowy i budowy kapitału budynków i obiektów niezbędnych do przeprowadzenia procesu edukacyjnego. Wszystkie szkoły podchorążych obsługiwane mentoringu tradycję organizacji, agencji i instytucji.

Adresy szkół cadet

  • W północnej części stolicy tych dwóch szkół: Vučetić na ulicy, w domu 30 to szkoła z internatem Cadet № 1 (pierwsza Moskwa Cadet Corps), to jest w pobliżu stacji metra „Timiryazevskaya”. I na ulicach Zelenograd, pod numerem 9, znajduje się numer kadet szkoły 1702 (Peter Cadet Corps), w pobliżu stacji metra "Stadion Water".
  • W południowo-zachodniej części Moskwy mają Cadet boarding school № 69 – w pobliżu stacji metra „Leninsky Prospect” i tej samej nazwie w domu nr 92A. Jest to druga Moskwa Korpusu Kadetów MOE.
  • Centralna dzielnica kapitału reprezentowanego przez szkoły z internatem dla Kadetów ulicy Novospasskaya w domu numer 11 (trzecia Moskwa Cadet Corps).
  • Western District kadet szkoły z internatem w pobliżu stacji metra „Kuncewskaja” – Kastanaevskaya ulica, numer domu 59, jest Szkoła Navigation.
  • East County ma boarding school Cadet № 5 na ulicy Losinoostrovskaya, dom 24/28. To Preobrazhensky Korpusu Kadetów.
  • W Okręgu Północno-Wschodniej są dwa Korpusu Kadetów – St. George i Moskwa Sheremetyevsky. Pierwszy – Botaniczna ulica, a drugi na ulicach Kominternu.
  • South County ma szkoły kadetów №1770 – słynny Moscow Korpusu Kadetów muzyki w Kołomna nasypu.
  • W południowo-wschodniej dzielnicy – Moskwa kozackiego Korpusu Kadetów na podstawie Cadet internacie szkoły № 7 w Kuzminki i w tym samym miejscu, sami uczniowie planszowe Moscow State (numer Szkoła Podchorążych 9).
  • Zachodnia Rosja i osłoniętych również dwa Cadet szkoły: № 8 i numer 1700. Są one zbyt blisko siebie – Moskwa Korpusu Kadetów Sprawiedliwości w metrze „pola Październik”, a Moskwa Wspólne Marine Corps Heroes of Sewastopol – na Schukin.

Krymskie Kadetów

W 2014 roku otwarto Szkołę Kadetów w Sewastopolu, na polecenie prezydenta Rosji. To się nazywa: Sewastopol Prezydencki Szkoła Podchorążych. Września dowódca Floty Czarnomorskiej został uroczyście przekazany do szkoły Banner instytucji, a zaraz po tym, studenci kształcenia ogólnego pre-uniwersyteckie do służby publicznej.

Szkoła Podchorążych w Sewastopolu stworzone na fali patriotyzmu po zjednoczeniu Krymie z Rosji, ponieważ kadeci są wychowywane w najlepszych tradycji Sił Zbrojnych. Wychowawcy przeszły poważny wybór, mają bogate doświadczenie, a większość z nich – na emeryturę funkcjonariuszy. Sewastopol Szkoła Podchorążych pewnością będzie ozdobą i bohater-miasto i kraj.

Kadeci na Kaukazie Północnym

Każdy wie Północny Kaukaz jako region nie jest zbyt cichy z różnych powodów – położenie geograficzne, składu etnicznego, bliskość „gorących punktów” i wiele innych. Powrót w 2009 roku, zdecydowano się w każdym okręgu federalnego Prezydencki otwarty Szkoły Podchorążych. Stawropol stał się jednym z miast, w których instytucja ta została utworzona w 2011 roku. Zwiększona uwaga do szkolnictwa wojskowego naszej młodzieży nie jest przypadkowa, konieczne jest nawiązanie wczesnego dzieciństwa każde pokolenie, tak by był w stanie chronić swój kraj.

W ten sposób ludzie tworzą zwycięskie zdjęcie, zachowując wszystkie wartości narodu. Dlatego istnieje Szkoła Podchorążych. Stawropol dał tylko jedną trzecią liczby przyszłych wojskowych, a reszta pochodziła z różnych zakątków Rosji: Astrachań, Wołgograd, Woroneż, Moskale mają kadetów z Kamczatki, od terytoriów Khabarovsk i Primorye, Republiki Kałmucji. Są to przedstawiciele innych republik, takich jak Armenia. W sumie 790 kadetów minęły, liczba studentów wzrosła do 840. Wszystkie z nich – dzieci urzędników wojskowych i cywilnych w MON systemu Federacji Rosyjskiej. Szkolenie trwa siedem lat.

Kadetów w Orenburg

Pierwszy Prezydenckiego został stworzony Orenburg Szkoły Podchorążych, w sierpniu 2010 roku. To była podstawa byłego Orenburg Wyższej przeciwlotniczych rakiet Dowodzenia Szkoły imienia Ordżonikidze. Teraz jest instytucją edukacyjną innowacyjnego typu, gdzie wykształcony wszechstronnie wykształcony, patriotycznych myślących młodych ludzi, mających na celu wojskowego lub cywilnego służby publicznej.

Potrzeba ożywić unikatowy system tradycyjnych kraju wychowania patriotycznego jest podyktowane przez wielu latach zaniedbania podstawowych zasad twórczego życia publicznego. Teraz, w szkołach wojskowych i uczelni przyszłej elity rośnie, kulturowo oświecony i wyposażone w wiedzę, umiejętności i zdolności, niezależność, odwaga, cierpliwość, celowości.

przyszłość kraju

Tylko połowa kadetów w szkole regionu Orenburg a reszta – z Czelabińska i Tomsku, Omsku i Magadan, Kaliningradu i Ugra. Tak wykształcona społeczność, rozumiejąc, że historycznie rzecz biorąc, wszystkie z nich – to jeden naród i jeden naród. Mają jeden w całej historii, przodkowie zapisał. I jeden dla całej przyszłości.

Dlatego 840 kadetów żyć jedną rodzinę, gdzie przyjaźń i wzajemna pomoc na czele. Proces edukacyjny jest nasycony z programów podstawowych i dodatkowych: języki obce są badane w głębi, nauki i technologii komputerowej – głębiej, ale przede wszystkim tutaj jest podany czas na treningu fizycznego i sportu: bo to jest zdrowie i szkolnictwo wojskowe.