640 Shares 8500 views

Oznacza „gryzeofulwina”: instrukcje użytkowania

Lek „Gryzeofulwina” jest antybiotyk przeciwgrzybiczy zawierający tlen, który działa jako główny cel leczenia grzybiczych zmian chorobowych.


Efekt terapeutyczny leku „Gryzeofulwina”

Instrukcja wskazuje, że czynnik posiada aktywność fungistatyczne, wykazujące aktywność wobec grzybów zawierających chityny mikrosporum, Trichophyton, epidermofiton. Gromadzą się w komórkach włosy, paznokcie i skórę, lek zastępuje chorą tkankę, aby zdrowe. Leki nie ma wpływu na grzyby drożdżakowate, promieniowców, Aspergillus i Penicillium. Produkowane leki w postaci tabletek, gorzki smak, i maści w słoikach i rur.

Wskazania „gryzeofulwina” oznacza

Przewodnik wyjaśnia, że lek jest skuteczny w leczeniu grzybicy paznokci, owłosionych częściach ciała i skóry. Lek jest przewidziany do pachwiny i innymi atlety grzybicy skóry (zwłaszcza wąsy brody) trichophytosis, grzybicy paznokci, grzybice, favus.

Contra-lek „Gryzeofulwina”

Przewodnik mówi, że zabronione jest stosowanie leku w guzach nowotworowych, zaburzeń naczyniowo-mózgowych, leukopenia, porfirii, układowych chorób krwi, niewydolność wątroby, nadwrażliwość na składniki. Nigdy nie należy stosować leku w zespole toczeń i toczeń rumieniowaty układowy, po udarze mózgu, dzieci poniżej dwóch lat, ciężarnych i karmiących.

Oznacza „gryzeofulwina”: instrukcje użytkowania

Osobliwością leku jest jego wpływ na grzyby, gdy podawano doustnie. Tabletki stosowane pojedynczo lub podzielić na kilka dawek razy. Aby korzystać z leków zaleca się podczas posiłku, biorąc łyżkę oleju roślinnego. Kiedy microsporia dać leku dla dzieci w zależności od ich wagi, dorośli powinni przyjmować 8 tabletek dziennie. Kiedy favus, trichophytosis, grzybica paznokci pacjentów o wadze do 50 kg zaleca się przyjmowanie tabletek, pięć osób o wyższej masie do dziesięciu kilogramów jest dodawany do jednej tabletce. Przebieg leczenia długi, wynosi nie mniej niż osiem miesięcy. Maść do stosowania miejscowego stosowania na skórze cienką warstwę, dzienna dawka nie powinna przekraczać 20 g.

Środki stosowane przy grzybicy paznokci każdy dzień przez dwa tygodnie, następnie potraktowano gwoździem przez całą noc, aż rosną zdrowo. Kiedy microsporia tynk głowa na miesiąc, dermatozy skóry – co najmniej dwa tygodnie.

Skutki uboczne czyli „gryzeofulwina”

Przewodnik wyjaśnia, że przy stosowaniu leku może być ból głowy, występują dezorientacja, zawroty głowy. W rzadkich sytuacjach istnieje eozynofilia, leukopenia, wysypka, wysypka, niestrawność. Środki zmniejszenia skuteczności hormonalnych preparatów antykoncepcyjnych. Przy jednoczesnym wykorzystaniu barbiturany, prymidon lub przeciwgrzybicze działanie leku może osłabić.

Koszt leku „gryzeofulwina” (tabletki)

Cena leku wynosi około 200 rubli.