591 Shares 970 views

Gdzie można odpocząć w listopadzie: możliwe opcje


Który zakończył się latem … Większość ludzi już odwiedził na wakacjach, wypoczęty i nowe siły zaczął działać. Ale co z tymi, którzy są najgorętsze dni spędził w dusznym biurze? Czy uważasz, że jeśli szefowie wysyła cię na wakacjach w listopadzie, nie jest taki jak ty? Wręcz przeciwnie, to sprawia ci przysługę, ponieważ to właśnie w tym miesiącu, masz wspaniałą okazję, aby dogonić lecie wychodzącej, pierwszy spotkać zimę i uzyskać najbardziej pozytywne złotej jesieni. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie spoczywają w listopadzie.

W ten sposób możemy rozważyć różne możliwości rekreacji w ten ponury w naszych szerokościach geograficznych porze roku. Ponownie, w Europie w listopadzie – nie jest tak smutny miesiąc. Ledwo obchodzone Halloween, jak natychmiast okna sklepowe ubierać choinki, Santa Claus i innych akcesoriów Bożego Narodzenia. W wielu miastach z największych początku roku sprzedaży Boże Narodzenie, więc można kupić markowe ubrania i inne rzeczy dla bajecznie niskich cenach. Gdzie można odpocząć w listopadzie, i dlaczego jest w tym miesiącu? Cóż, przede wszystkim, tym razem w Europie – tradycyjnie czas od karnawałów i festiwali. Na przykład, 11 listopada, 2012 roku uroczyste otwarcie wielkiego karnawału, który będzie jednocześnie odbywać się w Kolonii, Bonn, Düsseldorfie, Moguncji i innych miastach niemieckich. Pod koniec miesiąca będzie można poczuć świąteczną zamieszanie i specjalny przedświąteczny klimat w każdym mieście w Europie, czy to Rzym czy Wiedeń, Madryt czy Paryż.

Jesień w Europie trochę cieplejsze niż nasze, a nadal można złapać kilka ciepłych dni. Ale w krajach europejskich takich kątach, gdzie można odpocząć w listopadzie, choć w lecie jest tam również. Bardzo wygodne w tym czasie na Wyspach Kanaryjskich, Maderze i Teneryfie. Ciepło prostu spada i można zmieniać resztę na morze i plażę różnorodnych zajęć na świeżym powietrzu. W Grecji sezon przychodzi, kiedy można zobaczyć starożytne ruiny nie są w palącym słońcu, a nie wśród ogromnego tłumu. Przez długi pływać ma prawdopodobnie chłodno, ale można zanurzyć, a temperatura powietrza jest dość stary: +25 Korfu i Kreta jest znacznie cieplej w południowych wysp, lato się kończy gdzieś w połowie tego miesiąca.

nie powinny być wykluczone z listy miejsc, gdzie można odpocząć w listopadzie Turcji, ale to powinno być wybrzeżu Morza Śródziemnego – Alanya, Antalya, Belek i Kemer. Nawiasem mówiąc, w Turcji w listopadzie, i można jeździć na nartach. Ośrodek Tahtali wyciąć w biegu narciarskiego, a po godzinie dłuższej kąpieli w Kemer nie ostygną Morza Śródziemnego.

Ale jeśli chcesz to gorące lato, a ty szukasz, gdzie spocząć na morzu w listopadzie, wtedy należy udać się na południu Turcji. Kciuk był już tor dla naszych turystów do Egiptu. Morze + 25, + 30, powietrze, i to na tle całkowitego załamania cen! Podobny model obserwuje się w Izraelu, gdzie jest to konieczne, aby przejść na rodzinne wakacje z dziećmi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Mauritiusie. W krajach afrykańskich na Morzu Śródziemnym – Tunezja, Maroko – nawet pogoda jest gorąca, ale morze jest burzliwe, zaczyna wiatr.

Gdzie można odpocząć w listopadzie, egzotycznych krajów? To Tajlandii i Republice Dominikany i Seszele i Meksyku (Acapulco, Cancun). Kraje te znajdują się daleko od siebie, ale mają wspólne ustalenia w równikowym pasie. Tylko w listopadzie kończy sezon tropikalne deszcze, niebo rozjaśnia, morze uspokaja. Temperatura powietrza + 32, woda + 26. Są kraje, które mogą przyjmować turystów przez cały rok. stan Goa w Indiach, jest takie miejsce. atoli wakacji Malediwów i wyspy Bali jest również zadowolony z doskonałego klimatu przez cały rok. W Wietnamie, na wakacje w listopadzie lepiej wybrać wyspę Phu Quoc, ponieważ kraj ten może być deszczowo i schłodzić w innym miejscu.

Gdzie można odpocząć w listopadzie, tak jak pojechać na narty? W tym miesiącu otworzył sezon narciarski w ośrodkach Zermatt (Szwajcaria), w Himos (Finlandia), w Geilo, Hafjell i Trysil (Norwegia), w Dombai i nad jeziorem Bajkał (Rosja), jak również ośrodków Sierra Nevada (Hiszpania) i doliny Aosta (Włochy).