637 Shares 5884 views

Jak oczyścić żołądek i jelita alone

Od swoich przodków, jesteśmy różni się tym, że sporo czasu poświęcono samoobsługi i higieny osobistej. Zawsze czysty na zewnątrz, bez myślenia, czasem, że nasze narządy wewnętrzne również potrzebują tego typu profilaktyki.


Na brzuchu, pamiętamy tylko, gdy wspomina sam ból, lub ciężar, gdy potrzebuje pokarmu. Wszystkich narządów wewnętrznych jest żołądek wymaga szczególnej uwagi, ponieważ po raz pierwszy spotyka się jedzenie dostanie się do organizmu z różnych zarazków i bakterii. Tak, jak oczyścić żołądek?

Różnorodność sposobów, aby oczyścić żołądek jest po prostu niesamowite, począwszy od procedur medycznych, które stosują leki, a kończąc środków ludowej stosowane przez naszych przodków.

Zanim nauczysz się oczyścić żołądek i jelita, rzućmy okiem na to, co jest żołądek.

Jest to jeden z głównych organów ludzkiego przypomina worek, z większą ilością zagięć. Jedzenie w ruchu przez przewód pokarmowy, pozostawiając jego ściany z najsubtelniejszych warstwy żużla i różnych niepotrzebnych przedmiotów, jeżeli nie mogą być strawione odpowiednio. Trawienie w żołądku, żywność jest przekształcany w treści pokarmowej i przejść – poprzez dwunastnicy, jelita cienkiego do jelita, a nie na ściankach pozostawiając pozostałe warstwy. Wraz z nadejściem nowych porcji pożywienia, te warstwy są grubsze, co czyni go trudnym do wydzielania enzymów trawiennych. Błędy występujące w ogólnej funkcji organizmu, obniżenie odporności i ogólnego stanu osoby.

Wyobraź sobie pracę układu pokarmowego, to można mówić o tym, jak oczyścić żołądek. Proponujemy kilka sposobów, z których można wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Jeden wspólny sposób, aby oczyścić żołądek można nazwać wyzwaniem wymiotować. Jest to procedura, na kilka dni (tylko dwa lub trzy dni), towarzyszył znaczący spożyciu wody. W ten sposób ma swoje negatywne strony. Od ciała pochodzą nie tylko niepotrzebne substancje i mikroorganizmy, ale część żółci, co powoduje dość znaczne szkody w błonie śluzowej żołądka. Może to mieć wpływ na cały przewód pokarmowy.

Dowiedziawszy się, jak wyczyścić żołądek przez wywołanie wymiotów i pobyt na to jest możliwe, aby rozpocząć procedurę. Rozwiązanie to zalecane jest w godzinach wieczornych, po około trzech godzin od przyjęcia kolacji. Rozpuszcza się w jednym litrze wody (nieogrzewana, gotowane) sody (łyżeczka do herbaty) i w połowie ugotowanej mieszaniny, do picia. Odczekać pięć minut i wywoływać wymiotów. powtórzyć procedurę.

Innym skutecznym sposobem w jaki sposób oczyścić żołądek z pomocą wywaru z igieł sosnowych.

Gotowania wody (500 ml) i igły napar (zmielony wystarczająco pięć łyżki łyżek stołowych). Utrzymywanie w niskiej temperaturze przez dziesięć minut i wlać do termosu, podkreślając w niej około dziesięć godzin. Używamy rosół na dzień, zastępując je wodą. Ważne jest, że bulion był świeży, więc przygotować potrzebuje codziennie.

Zwróć uwagę na mocz, jak tylko zobaczysz, że zaczyna zmieniać kolor, a potem zaczął się proces oczyszczania. Przebieg bulionu z igły musi trwać tak długo, jak mocz nie staje się przezroczysty koloru. Po oczyszczeniu tego typu zaleca się do picia na czczo porannego przegotowanej wody.

Jak czyścić calamus korzeń żołądek

Po pierwsze, trzeba zaparzyć herbatę z kłącza. Bierzemy cztery filiżanki herbaty i własne w postaci ciepła w celu wywołania wymiotów. Airovy herbata oczyszcza śluzu żołądka, łagodzi podrażnienia i zabija zakażenia. Rano, przed przystąpieniem do mycia zębów, zaleca się pić około trzy szklanki wody z dodatkiem sody. Po tym wywoływać wymiotów. To również eliminuje śluz.

Procedury oczyszczania żołądka są przeciwwskazane w następujących przypadkach:

  • choroby serca
  • ciąża
  • PMS
  • nadciśnienie
  • wrzody

Pamiętaj, katharsis nie mogą być przeprowadzane bardzo często, ale od czasu do czasu. Dobre zdrowie dla ciebie!