242 Shares 5321 views

Jod oczek: leczenie chorób

W każdej rodziny koniecznie obecny jodu pierwszej pomocy, która jest powszechnie stosowana w wielu kawałków oraz ran. Już dawno stwierdzono, że w połączeniu z roztworem jodu skóra ma silne działanie przeciwzapalne. A dziś, lek ten jest stosowany w leczeniu różnych chorób.


Najczęściej stosowane w leczeniu siatki jodu, który jest stosowany do niektórych obszarów skóry. Procedura odbywa się za pomocą zwykłego meczu z waty lub kijem kosmetycznych. Po nałożeniu na ciało jodu siatki wzór przypominający tym chochlików kiedy gra Tic – Tac. W tym przypadku wartość komórki jest zwykle mniej niż jeden centymetr kwadratowy.

Siatka farby pięć procent jod stosowane który wnika do krwi i tkanki mięśniowej przez skórę, składa białka bakterii i innych patogenów. I od zastosowanej siatki, zamiast po prostu rozmazane ból, mikroorganizmy są oderwane od siebie i szybko umierają. Jod jest doskonałym narzędziem do zwalczania bakterii, które przenikają przez skórę.

Jod siatki z niedoborem jodu

Obecnie ponad 30 procent światowej populacji braku jodu w organizmie. Efektem jest rozwój ludzi ma zaburzenia czynności tarczycy, narodziny fizycznie słabych dzieci. Zdiagnozowania braku pierwiastka w organizmie może być sama w sobie. Aby to zrobić, na wewnętrznej stronie ud narysować siatkę jodu. Jeśli po trzech godzinach odbędzie się, to jest wymagane do pilnego leczenia niedoboru jodu, biorąc środki dopingujące.

Jeśli siatka zniknie po 6 godzinach, organizm nadal potrzebuje jodu, ale w mniejszych ilościach. Można wypełnić tę lukę poprzez otrzymywanie wodorosty i inne owoce morza, które są bogate w jod. Kiedy substancja adekwatności zniknie siatka nie wcześniej niż jeden dzień.

Jod oczek kaszel

Z pomocą siatki procedury aplikacyjne może być dość szybko pozbyć się suchy kaszel, należy to zrobić na początku choroby. Należy zawsze pamiętać, że jest to zabronione, aby siatkę w temperaturze ciała powyżej 38 stopni. Gdy zapalenie płuc jest stosowane do klatki piersiowej, dławicę piersiową – w gardle. Te obszary skóry jest bardzo wrażliwy na działanie jodu, więc konieczne jest zastosowanie tylko kilka linijek na początku. Jeżeli nie będzie czuć swędzenie lub pieczenie, w ciągu dziesięciu minut można wykonać siatkę do końca. Gdy kaszel jodu „wzór” jest stosowany dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Jod oczek: leczenie przeziębienia

Procedura ta będzie dobrym lekarstwem na przeziębienia. Aby wyeliminować tę chorobę powinny wyciągnąć bardzo drobne linie na skrzydłach nosa i nosa. Musimy działać bardzo ostrożnie, ponieważ skóra na twarzy jest bardzo cienki i można sparzyć. Dobry efekt siatki z zimna można uzyskać poprzez zastosowanie wzoru w mięśniach łydek i stóp.

Jod oczek: leczenie stłuczeń

Uniwersalne środki stosując siatkę siniaki. Jednak, aby wykonać tę procedurę, musi być nie wcześniej niż następnego dnia po otrzymaniu obrażeń. Chodzi o to, że gdy występuje wpływ obrzęk tkanek i stosowanie jodu tylko podrażnić. Początkowo więc, na tym terenie należy zastosować zimny kompres w postaci kawałka lodu owinięte tkaniną, a następnego dnia umieścić siatkę.

Jod Mesh: przeciwwskazania

Niedopuszczalne obróbka w wysokiej temperaturze, są nadwrażliwe elementem jod. Aby zidentyfikować ten ostatni czynnik, powinno być jako test umieścić na delikatne paski skóra jodu. Jeśli po 15 minutach nie było silne zaczerwienienie, obrzęk lub silne pieczenie, to wszystko jest w porządku. W przeciwnym razie, należy odmówić tego leczenia.