98 Shares 9300 views

Grachevsky Anna. życiorys

Obywatel Anna Evgenevna Grachevskaya – bardzo utalentowana dziewczyna. Ale przede wszystkim jej talent objawia się w zdolności do znalezienia partnera życiowego. Choć z drugiej strony – jej pierwsze małżeństwo nadal nie można nazwać sukcesem.


dar pisarza i inne talenty

Aż do 2010 roku, Anna była absolutnie zwykły mieszkaniec Charkowa. Anna Panasenko urodził się 06 września 1986. W szkole, dziewczynka zaczyna swoją karierę literacką. W 14-latków urodzonych Anna poezji, prozy, esejów. Początkowo talent był widoczny tylko dla przyjaciół, ale później, dzieje się w Internecie, staje się własnością mas. Jeszcze w tym hobby Anna bierze nową turę i jest wyrażona w formie pisemnej baśnie dla dorosłych.

Oprócz dar pisarza, Anna odkrywa, że ma wiele możliwości. Po ukończeniu szkoły średniej przeniosła się do Moskwy, otrzymał wykształcenie reżysera. Zawiadomienie dziewczynka jasny i wziąć w agencji modelek. Jednak oprócz modelu roboczego, Anna pokazała swoje talenty animatora, mówiąc w moskiewskich klubach. Według niektórych raportów, on dorabiał jako striptizerka Grachevsky Anna i pod pseudonimem „Anysya Miód”, ale o tym okresie jego biografii Anny nie chce pamiętać, a często zaprzecza.

Znajomość Boris Grachevsky. małżeństwo

Może to ambitna dziewczyna kariera tak by zatrzymał się na etapie animator, gdyby nie szczęśliwy traf – spotkanie z Borysem Grachevsky, wiecznie młody wokalista humorystyczny kroniki „Jumble”. Ich znajomość odbyła się prezentacja filmu „elegantów”, gdzie Anna pracowała jako animator. Jasny dziewczynka natychmiast lubiłem Boris Yuryevich i zaczął ich szybki romans. Amator „młoda krew” Boris Grachevsky wkrótce potem rozpoczął romans z Anną rozwiódł się z żoną Galina, z którą żył przez 35 lat.

Anna Panasenko szybko stał Grachevsky. Różnica między małżeństw w wieku 40 lat. Jego młoda żona Boris Grachevsky zwane „akumulator”, więc ona pobierana wiek showbiznesie.

rozwód

Narodzeni para Grachevsky wspaniała córka, która została nazwana Vasilisa. Wydawałoby się, co jeszcze jest niezbędne do szczęścia? Kochający mąż i zabezpieczone, dziecko, córka, życie w stolicy artystycznej i status żony Grachevsky. Ale temperament uzwojenia Anna brakowało ruchu. Staje mężatki i matki, Grachevskaya Anna nie zaprzestał prowadzenia rave życia. Coraz tabloidy zaczęły migotać artykuł na jej związek z DJ Anton setnika. Młodzi ludzie opowiadają o swoich niezwykle przyjaznych stosunków, ale fakty są przekonani o przeciwnej. Po 3 latach małżeństwa para rozwiodła Grachevsky. Powodem rozwodu, zgodnie z Anną, to jej chęć do pracy i zrobić karierę i sprzeciw wobec tej pozycji męża.

Życie po rozwodzie

Według Borysa, próbował kilkakrotnie zorganizować karierę Anny w showbiznesie, ale wszystkie jego próby nie powiodły się. Z lekką rękę byłego męża, Anna była projektantką mody, a jej kolekcja koszulek i bluz dotyka jego antiglamurny. Pod hasłem «Człowiek jest piękne» ubrania umieszczone na obrazie zwykłych ludzi: dzieci i osób starszych, otyłych kobiet, z dala od świata burleski i dżetów. Próbowałem ją sobie w roli lidera, ale jego kariera nie jest rozwijany, Grachevsky-prezenter z dziewcząt nie wyjdzie. Nieudane były próby powrotu byłego męża Anny zainteresowania.

Podczas rozwodu Grachevsky Anna otrzymała 7 mln rubli na zakup mieszkania, jak również stałych alimentów. W wyniku takiej korzystnej finansowo małżeństwa zaradny Charków stał się właścicielem mieszkania z jedną sypialnią w stolicy, gdzie mieszka z córką i jej matką Vasilisa.

Obecnie Grachevsky Anna przygotowuje się do ślubu. Jej wybór był byłym koszykarzem „Zenith” Artem Kuzyakin.