216 Shares 3364 views

O czym marzy sen, lub Kilka słów o zaufaniu do książek sennych

Rozbicie znaczenia marzeń jest bardzo trudne. Musisz znać cechy osoby, główne cechy charakteru, uzależnienia, zdrowie. Jest to ważne, ponieważ dla każdej osoby jedna opowieść może mieć zupełnie inne znaczenia. Jeśli jednak podejdziesz do pytania z fizjologicznego punktu widzenia, można znaleźć coś wspólnego dla wszystkich w marzeniu o windzie.


Co o tym marzy sen? Wersja fizjologiczna

Dzisiaj udowodniono, że prorocze sny są rzeczywistością. Nie zależą jednak od jakichkolwiek mistycznych przyczyn ani penetracji do tajemniczych światów, ale z fizjologii człowieka. Tutaj, na przykład, co marzy o śniegu? Konieczne jest omówienie tej kwestii w sposób kompleksowy. Po pierwsze, zapamiętaj to, czego doświadczyłeś, kiedy zobaczyłeś ten sen? Boisz się? Horrory? Możliwe, że masz ból w wątrobie: to właśnie w organizmie powstają substancje powodujące koszmary. To niekoniecznie jest poważna choroba (wtedy noc z nocą powtarza się wizja spadającej windy). Być może byłeś niewygodny kłamstwo lub coś zjadłeś na noc. We śnie, czy dusisz? Nie miałeś wystarczająco dużo powietrza? Być może twoje płuca wymagają większej uwagi w nadchodzących dniach.

Wersja psychologiczna

Co o tym marzy sen? Czasami opinie kompozytorów książki sennej i naukowców-somnologów zbiegają się. Na przykład ten sam strach przed upadkiem windy może być spowodowany nie przez fizjologię, ale z powodów psychologicznych. Nie możesz podjąć decyzji? Boisz się stracić pracę? Boisz się czegoś? Tutaj marzysz małą, zamkniętą przestrzeń, latającą w otchłani, oprócz twojej woli.

Co o tym marzy sen? Co mówi książka sen?

Czasami różne książki o snach dają zupełnie inną interpretację marzeń. Nie jest to zaskakujące: nie biorą pod uwagę mentalności człowieka ani jego tradycji kulturowych. Jeśli niektóre publikacje przynajmniej spróbują szczegółowo określić wizję, pozostali dają jedno nieśmiertelne, często bezpodstawne wytłumaczenie nocnego snu. Oto sytuacja: ktoś chce wiedzieć, o czym marzyła winda? Jedno wydanie, opowiadając się za rolą tłumacza, wyjaśnia kategorycznie: marzenia senne o chorobie. Do choroby? A jaka jest dokładnie choroba? Czlowiek marzyl, ze lezy w windzie? Albo wpadł w nią? A może on zrobił tę windę? Czy czyści to? Czy widziałeś to na zdjęciu? Nie można interpretować snu, nawet nie rozważając jego spisku.

Co mówi "najlepsza" książka snów?

Co o tym marzy sen? Publikacja zatytułowana "The Best Dream Book" wyjaśnia, że powtarzanie tego snu oznacza, że koncentrujesz się na jednej rzeczy. Nawiasem mówiąc, jazda na karuzeli ma takie samo znaczenie. Upadek w windzie porusza się z panem młodego, jeśli jest kobietą, a wzrostem kariery – mężczyzną. Pusta winda, zgodnie z tą wymarzoną książką, może świadczyć o niepowodzeniu w biznesie, a wręcz przeciwnie, nieograniczonym osiągnięciu celu.

Inne książki o windach

Sonnen Juno twierdzi, że ten sen wskazuje, że używasz pomocy kolegów, nawet wtedy, gdy są w stanie sobie radzić samodzielnie. Nie bardzo podobny do poprzedniego oświadczenia, prawda? W innych publikacjach można znaleźć inne interpretacje. Winda marzy o:

  • Miłość przygoda;
  • Choroba;
  • Zyski itp.

Czy warto marzyć? Nie wiem. Ale jeśli wierzysz, wybierz najbardziej pozytywne z nich.