728 Shares 4392 views

Co to jest rok, aby sprostać Sheep (2015)? Jak obchodzić Rok owiec?

Owce w przyrodzie bardzo nieśmiały. Ale lubi popisywać się jego niezwykły strój. W jaki sposób można ją zadowolić i co do spełnienia Rok owiec, więc był zadowolony?


Oczywiście, to jest czas, aby wybrać świąteczny strój. Na to i będą rozmawiać w tym artykule

cechy znak

Jak stwierdzono w starożytnych tekstach Wschodu, zwierzę ósmy, który przyszedł do Buddy, była owca artystyczny. Ona, jak każda sługi Melpomeny, był zachwycony bujne, jasne i piękne szaty. Dlatego przy wyborze świąteczne stroje można nosić kostiumy i maski. Obfitość genialny złota lub tkanin, a ten znak należy przyjąć z zadowoleniem. I, oczywiście, trzeba mieć rzeczy wykonane z naturalnej wełny.

spektrum kolorów

Najpierw porozmawiajmy o kolorach. Tak, jakiego koloru są „sukienka” kozy? Wybierz te same kolory dla siebie. Wśród nich są szary, biały, beżowy, srebrny dzwonka. I, oczywiście, czarny. Sukienka może być ozdoba lub monotonne. Jeśli podoba Ci się wzory, a następnie spróbuj przyciąć je bardzo duża.

Ponadto, nie zapominajmy, że w przyszłym roku zapowiada się nam wszystkim wielkich emocji i zmysłowej namiętności. Temperatura zacznie iść poza skalą doświadczenia miłości! W związku z tym, i kolory stroju mogą być odpowiednie do niego. można odebrać strój ognisty czerwony kolor lub wybrać jarzębiny lub rubinowe odcienie. Doskonała zużycie będzie wyglądać w purpurowym lub fioletowym zakresie, rzeczy są zaprojektowane w malachitowej i szmaragdu. można osiągnąć jeszcze większy wpływ poprzez połączenie tych kolorów z czernią – w tym przypadku obraz będzie niezapomniany!

fasony

Należy zauważyć, że owce są dość kapryśne i frywolny – opierać, jeśli nie chcesz czegoś, a tam, gdzie chcą. Mówiąc o tym, co jest konieczne, aby sprostać nowym roku owiec, można zauważyć, że style sukienki mogą być nieprzewidywalne. Dopuszczalny mieć wystarczająco frywolne wycięcia plisowanie nieoczekiwane szczegóły, chusty, taśmy fruwające bardzo małej długości.

Innym trendem – szczery zapał i pasja podkreślenia (są nieodłączne dla nas wszystkich w przyszłym roku). Dlatego wraz modelu mogą być prowokacyjny, bardzo sexy. Niech ta noc się otworzyć i pokazać światu swoją niesamowitą zmysłowość!

Futro i dzianiny

Jeśli nie wiesz co spotkać Rok owiec (Goat), to znaczy, że będzie to właściwe, w tym i dzianiny. Oczywiście, tylko naturalna przędza: len, wełna, bawełna, ze skutkiem sferoidalnego.

Wiążący może być ażurowe z ekspresyjnym tekstury, duże otwory odkształcenia.

Czy to samo można powiedzieć o naturalnym futrem. Wystarczy wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać luksusowo w pelerynę lub tippet z futra krótki nap takie jak brajtszwanc lub Scrawl!

ozdoby

Ta pozycja jest najbardziej odpowiedni dla kobiet. Nie ze względu na fakt, że większość pisarzy męskich, ale ponieważ niewielu z nich stać nosić biżuterii i innych ozdób. Tak więc, zgodnie z jej planami na przyszły rok, muszą starannie wybrać:

  • Sen o czystości i wielkiej miłości znajdzie swoje odbicie w perła, ametyst i krwawnik;
  • beryl przynieść marzenia bogactwa. Jest idealnie Heliodor, szmaragd i seledyn;
  • Ci, którzy są w stanie wykorzystać ten może wznieść się Jade, cyrkonu lub diamenty;
  • wspiąć się po drabinie powyżej pozwoli citrine lub białego szafir
  • którzy cenią sobie najwyższy komfort i zdrowie w domu, nie może sobie pozwolić, aby umieścić na oko kota, białego agatu i bursztynu.

Więc, co jest rok spotkać owce? 2015 zakłada istnienie akcesoriów z wizerunkiem kozła, czy to zakręt lub broszkę. Na ogół, wybór ozdób, nie zapomnij o środka. Nadmiar blichtr nadaje się tylko choinka, nie trzeba patrzeć jaśniej niż to. Jeśli wątpisz w mądrość danego akcesorium, lepszy od niego w ogóle odmówić. Rzeczywista będzie wyglądać drewniane biżuterii (kolczyki, bransoletki, naszyjniki).

fryzura

W powyższym artykule krótko rozmawiali o tym, co witać Rok owiec. 2015 sugeruje także obecność kręcone włosy. Kształt S może mieć zupełnie dowolny – ciężka i wysokiego składowania z cykorii warkocze do bujnej zaburzenia małych kucheryashek. Co dokładnie w obrazie noworocznym nie powinno być – jest to bezpośredni lub zaczesane włosy.

makijaż

W makijażu noworocznym masz 2 opcje. Po pierwsze – jest to najbardziej naturalny: miękka skóra, policzki, tylko dotknął rumieniec, blada błyszczyk. Po drugie – jest to makijaż sztuka – koza, artystyczny wygląd jest również bardzo przyjemne. W tym przypadku, co byś wybrał dla siebie, jest posiadanie podstawowej poczucie proporcji i smaku.

odzież

Nie tak ważne, co masz na sobie, co ważniejsze, co będzie odcienie podnieść strój. Wynika start, myśląc co witać Rok owiec (kozy). Schemat wybór ubrań i strojów świątecznych dla znaków zodiaku są przedstawione w poniższym artykule.

Baran

Co to jest rok, aby sprostać Baran Sheep? Ciepłe odcienie pomarańczowy, czerwony i żółty podkreślenia tradycyjnych czarny i beżowy brązowy. Dziewczęta w nadchodzącym roku, pożądane jest, aby zmienić ubranie tak często, jak to możliwe, dając pierwszeństwo do najnowszych modeli mody.

Byk

Teraz porozmawiajmy o tym, co i jak sprostać rok 2015 Owiec Taurus. Mogą one stać się zanurzyć się miękkością i ciepło barwy złoto-brązowy i zielonkawa, łącząc je z miękkiej żółty. Młodzi ludzie, szczególną uwagę należy zwrócić na klasycznych kolorach – czarnym i białym. Dziewczyny muszą nosić coś spektakularnego, jasny. Ale nie korzystają z bagna, lub szare odcienie. Okazji festiwalu do tego znaku zodiaku mają się bawić z przyjaciółmi i nowych znajomości, na przykład, w klubie lub restauracji z ciekawym programem.

Bliźnięta

Gemini może don ciepłe, pastelowych kolorów. Zwłaszcza owiec jest jasnoszary lub niebieski tonu. Liczba kolorów nie jest najważniejszym zadaniem, dlatego byłoby miło, gdyby można było dostosować je do 5. Na przykład, może to być różne napisy na strój formalny.

nowotwory

liczyć również na pastelowych odcieniach. Jasne kolory mogą być stosowane tylko w wyjątkowych przypadkach. Ten znak wodny będzie pasował niebieskie i zielone kolory i ich różne odcienie.

Lew

Następnie nauczyć się obchodzić Rok 2015 Owiec Lwy. W obrazie swojego noworocznego z pewnością obecność żółtych i pomarańczowych barwach. Mężczyźni mogą nosić koszulę, lekkie spodnie i żółty krawat. Kobiety moje ubrania są różne różnych złotymi ornamentami. Lwy muszą świętować Nowy Rok z rodziną, najlepiej w domu.

Panna

W przyszłym roku będzie obchodzić dekorowanie skromność i rygor. garnitury w stylu klasycznych szarych lub czarnych barwach, wysokim kołnierzem, lekkie koszule i bluzki. Nie dopuszczać żadnych swobód: być dość run-off dwa.

Waga

Ten znak jest swobodnie jako Sylwestra, a przez cały rok. I od tego jest początek, wybierając co do spełnienia Rok ciężarów owiec. Można zatrzymać się na Overkill w stylu retro ubrania i akcesoria. W tym przypadku, zdominowany przez odcienie czerni i błękitu. Dziewczyny koniecznie obecność chusty, korale i broszki.

skorpiony

Znak ten musi być charakterystyczna dla śmiertelnych odcienie w barwach brytyjskich i sztywności w doborze ubrań. Klasyczny styl w kolorach czerwonym i czarnym.

łucznicy

Mogą nawet nie myśląc o tym, co witać Rok owiec (2015). Egzotyczny styl z bogatych i żywych kolorach na plaży na Hawajach. Można sobie pozwolić na szokować ludzi wokół ciebie. Plus, dziewczęta mogą nosić sukienkę z głębokim dekoltem.

Koziorożec

Lekkie, mocne, drogie sukienki i garnitury od jasnoszara do koloru stali. Staraj się, aby stylową szafę, dodając do swoich klasycznych akcesoriów i rzeczy.

Wodnik

Może zaniedbywać zasad i stereotypów, planowanie, co spełnia Rok owiec. 2015 można uruchomić, ubrana w mix niekompatybilnych kolorach, ale upewnij się, niebo niebieskie, białe lub bladych odcieniach zieleni.

ryba

Co jest Rokiem owce widziane osoby z tego znaku? Dziewczynki mogą stworzyć jakiś tajemniczy sposób, dekorowanie go z ciemnozielonego lub fioletowym tle. Nadaje się również szkarłatny lub purpurowy kolor. Podkreślają liryczny nastrój niewidzialne oko, miękkie odcienie różnych kolorach.