551 Shares 1478 views

Bitcoin – Co to jest? Bitcoin portfel. Bitcoin oczywiście

Każdy kraj ma swoją własną walutę. Na Białorusi i Rosji – rublach, USA – dolara na Ukrainie – UAH, Chiny – Yuan. Tak też mieć swoje pieniądze w Internecie. Teraz o mediach wirtualnych nie jest słyszalny tylko leniwy, niemal wszystkie mają WebMoney lub Yandex pieniędzy. Zachować te fundusze wolą portfele internetowych. Wiele osób nawet zarabiać wirtualne pieniądze, które można następnie doprowadzić do plastikowej karty lub ich wypłaty w sklepach internetowych. Sprzęt zamówienie, zapłacić rachunki za media, a nawet żywności zamówienie może być teraz w Internecie. Wirtualny świat opracowany na tak wysokim poziomie, że można żyć prawie bez wychodzenia z ekranu. A jeśli tak, to świat powinien być, a jej własną walutą.


Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie zastanawiał się: „Bitcoin – co to jest?” Odpowiedź jest bardzo prosta na pierwszy rzut oka. Bitcoin – wirtualna, pieniądz elektroniczny. Nowy kryptowaluta w 2009 roku stworzył (a) programatora (y), pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Ta osoba (grupa ludzi) nikt nie wie (s). Twórca wymyślił nie tylko waluty, algorytm, ale także specjalnego-Bitcoin Wallet – aplikacja, w którym można je obsługiwać (patrz, to jest bardzo wygodne). Kiedy czytasz nazwę, to nie są bezpośrednio na wschód od stowarzyszenia, możemy rozwiązać która stworzyła walutę, w Japonii, ale istnieją sugestie, że w rzeczywistości, program opracowany przez amerykańskiego naukowca, który mówił do waluty przez fanów na różnych forach, ale potem jakoś zatrzymać wszelkie kontakty. Ostatnia wiadomość od niego został opuszczony w 2011 roku.

Wiemy również, że raz ogłoszony geniuszem, nagle staje się bogaty niespotykane. Po raz pierwszy, tworzyć Bitcoin, stał się właścicielem setek tysięcy monet. Biorąc pod uwagę, że jeden Bitcoin jest warta dużo, to jego właściciel będzie multimilionerem. Mimo, że zgodzi się Pan, że to wystarczy, aby stworzyć coś, nie chcąc, aby powrócić do zysków, tym bardziej, że przedmiot i tworzenie pieniędzy stała, nawet elektroniczny. Przysłowie, które opuściły szewc bez butów, w dzisiejszych czasach rzadko działa, to jest raczej wyjątkiem niż regułą. Gavin Anderson jest obecnie wiodącym producentem głośno i opłacalne przedsięwzięcie kriptovalyutnogo.

Właściwości Bitcoin-monety nie różnią się od zwykłych pieniędzy w dowolnym kraju:

  • Można ich używać podczas płacenia za towary lub usługi.
  • można wymieniać na inne waluty.
  • Służą one jako środek oszczędności.

Bitcoin – Co to jest? W rzeczywistości, ten rodzaj kryptowaluta, T. E. Vid cyfrowej gotówki. Obliczeniowe i emisji Bitcoins podstawie metod kryptograficznych. W rozproszonej sieci Internet działa zdecentralizowane. Jest też podobny kryptowaluta w przestrzeni on-line, ale działa szybciej. Są to tak zwane wirtualne pieniądze – laytkoin. Obie waluty można przyrównać do metali szlachetnych, takich jak srebro lub złoto. Natychmiast należy zauważyć, że obie waluty nie są związane z piramidy.

Bitcoin W przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów płatniczych

Ta waluta jest całkowicie zdecentralizowany. Inne systemy płatności (np Visa) należące do firm, które działają w ich interesie. Bitcoins nie ma właściciela lub zarządcy. Wyróżnia się od innych konstrukcji rówieśniczej. Tak więc, wszyscy posiadacze Bitcoins są równe, a ich komputery są przetwarzanie transakcji między sobą, zarządzanie procesem za pośrednictwem Internetu.

Inną ważną różnicą jest to, że system ma swoją własną walutę. Ta nowa jednostka monetarna – Bitcoins. Co to oznacza dla społeczeństwa, będziemy analizować w dalszej części tego artykułu.

Pierwsza na świecie sieć otwarta, co było się z powodu pełnej decentralizacji. Jeśli chcesz stworzyć sieć konwencjonalną finansową, będzie musiał pracować z różnymi bankami, aby przestrzegać wszystkich skomplikowanych zasad i przepisów. Bitcoin jest – nie taki system, nie wymaga czyjejś pomocy lub zgody na ustanowienie usług finansowych w oparciu o niego.

Bitcoin – Co to w prostych słowach?

Kryptowaluta – zwykłe oprogramowanie. Ile to będzie kosztować 1 Bitcoin, to nie zależy od liczby deponentów i podaży i popytu na nią.

Workflow

Działania uczestników w Internecie jest bardzo proste i szybkie do wykonania. Nie potrzeba żadnych pośredników, operacje wykonywane są od razu z jednego do innego zainteresowanego. Sprzedawca pieniądze pójdą bezpośrednio od kupującego. Nie trzeba nic zmieniać w banku lub przenieść na kartę – wystarczy wysłać Bitcoins właściwej osoby bezpośrednio. Po raz kolejny odpowiedzieć na pytanie: Bitcoin – co to jest? For Dummies (nawet staną się jasne) – matematycznego kodu cache. Każdy z nich jest wyjątkowy, nie może być stosowany dwa razy.

Jest to wyimaginowana waluty?

To jest pytanie, prawie każdy, kto pierwszy spotyka się z Bitcoins. Rynek rozwiewa też wszelkie wątpliwości. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na stole wzrostu Bitcoins. Prawda jest taka, że waluta nie jest stabilna, istnieją ostre skoki lub spadnie, ale po 4 latach, jako dominujący trend wzrostu – kurs Bitcoin rośnie. W 2009 roku projekt został uruchomiony. Wtedy, gdy ludzie zastanawiali się: Bitcoin – Co to jest? Cena była niska, ale z biegiem czasu coraz więcej osób było zainteresowanych nim, a on zaczął się rozwijać. Co przyciąga ludzi? Dla niektórych jest to zabezpieczenie przed inflacją, dla innych – opłacalna inwestycja.

Bitcoin oczywiście ciągle się zmienia. W większości pozytywne dynamika wzrostu. Do tej pory 1 Bitcoin w dolarach USA równe 230,9 jednostek. Zgadzasz się, że kurs imponujące ktoś wymyślił pieniądze.

Gdzie można korzystać z nowej kryptowaluta

Bitpay – wielka firma – w 2012 roku, powiedział, że tysiące użytkowników (Sellers) będzie przyjmować płatności Bitcoin. Po roku liczba ta wynosi 10 000 wyloty. Platforma Shopify mogą być wykorzystane, aby znaleźć więcej niż dziesięć tysięcy sklepów internetowych, w których można płacić wirtualne pieniądze, w tym kryptowaluta Bitcoin. Ze względu na to, że nie ma znaczenia, co waluta: Bitcoin, dolar czy euro zostaną wykorzystane do zapłaty, najważniejsze – chęć zakupu towarów. Mogę nawet powiedzieć więcej: wiele sklepów wolą kryptowaluta, ponieważ zmniejsza koszty i może zaoferować towar kupujący jest o wiele tańszy. Również walutą elektroniczny preferowane sklepy dla dorosłych i gier online.

Monety mogą być wykorzystane jako płatności transgranicznych (Western Union), które w naszych czasach jest bardzo powolne, niewygodne i drogie. Bitcoin – system międzynarodowy, dzięki którym proces będzie bardziej przyjemna, prosta, szybka, wygodna, a co najważniejsze, będzie taniej, jeśli nie za darmo.

nielegalne wykorzystanie

Bitcoins są często wykorzystywane do celów niezgodnych z prawem. To bardzo niebezpieczne dla społeczeństwa. Nikt nie powinien cierpieć. Ale, niestety, świat jest taki, że ludzie będą znaleźć wyjście z każdej sytuacji, jeśli trzeba korba nielegalnych transakcji. Jeśli nie Bitcoin pomoże im w tym, to każdy inny system. Winni czy nie kryptowaluta – sprawa prywatna, ale jego zalety ludzie zaciekle oprzeć „tuszowanie” Bitcoins.

Satoshi kości, na przykład, pozwala ludziom denerwować o grach losowych, w rzeczywistości, w wielu krajach jest to karalne. strona Silk Road w ogóle, aż do niedawna, on przyniósł wiele cierpienia i zła jako sprzedawanych przez dealerów substancji zakazanych przez miliony dolarów. Również przemysł porno, który jest stale poszukują sposobów na obejście prawa, zainteresowanych kryptowaluta.

Proces tworzenia

W normalnym świecie, drukowane lub wybite pieniądze w banku centralnym. System Bitcoin działa inaczej. Wiele komputerów na całym świecie za pośrednictwem Internetu transakcji przetwarzane. Komputery wykonywania tych czynności, znane jako „górników”. Przetwarzanie transakcji Bitcoin – „Górnictwo”. Co 10 minut, ktoś staje się zwycięzcą wyścigu w obliczeniach, otrzymuje wynagrodzenie. Dzięki tej stymulacji, aby proces ciągły wyrównać coraz więcej ludzi. Wynagrodzenie zmniejsza się co cztery lata. Tak więc, w 2012 roku było to 50 PTS teraz – PTS 25, a w 2016 roku nie przekroczy 12,5 pkt. Staje się jasne, że wkrótce przestanie być produkowany Bitcoins.

Będzie deflacji?

Zazwyczaj wszyscy ekonomiści wykorzystywane do rozważenia proces problemu. Nawet jeśli taka sytuacja zdarza się (lub może nie wystąpić), a następnie pospiesz się podobać, to jest ujemny tylko dla poszczególnych gospodarek narodowych.

Weźmy jako przykład Stanów Zjednoczonych. One wszystkie kredyty są wypłacane w dolarach. Jeśli skoku kursu walutowego, to ludzie nie będą w stanie ich płacić. Bitcoin nie jest używany jako waluty odniesienia, nie ma długoterminowego leasingu lub pożyczki w kryptowaluta. Nawet Bitcoin-organizacja, która płaci wynagrodzenia pracowników w Bitcoins, ustawienie stopy, dolar cieszy, a następnie konwertuje go do swojej waluty.

proces produkcji

Teraz rozumiemy pytanie: Bitcoin – go. A gdy oni zarabiają – jest teraz przychodzi do głosu. Proces ten nazywany jest górnictwo. Do produkcji monet elektronicznych muszą rozwiązywać skomplikowane równania matematyczne. Komputer wykorzystuje wyczerpujący sposób wyszukiwania. Rozczarowujące tylko że normalny PC nie będzie działać, należy górników Heavy-Duty megaproizvoditelnymi serwerów lub komputerów. Wśród górników wiele konkurencji. Zwycięzcy są określane co 10 minut i daje mu 25 monet. Ponieważ sieć jest stale rośnie, produkcja stała się bardzo skomplikowany proces.

Inne sposoby pozyskiwania waluty

Teraz trudno jest namaynit Bitcoins. Że jest to prawie niemożliwe – widzieliśmy. Jednakże, istnieją inne sposoby, aby dostać się tej waluty. Więc jakie są opcje?

  • Kup Bitcoins do innego wirtualnego lub prawdziwe pieniądze.
  • Do sprzedaży towarów do nabywcy do tych monet, można również uzyskać je na portfel Bitcoin dla świadczonych usług.
  • Wymiana ktoś od osób fizycznych.

Pozytywne momenty w walucie

Fakt, że kryptowaluta ma pewne zalety, nawet w konwencjonalnym pieniędzy. Przyjrzyjmy się im.

Kod waluty otwarte

Co to znaczy? Jak Bitcoin używać tej samej metody, jak w bankowości internetowej. Jedyną różnicą jest to, że informacja ta jest otwarta, t. E. Zawsze można sprawdzić, kiedy i ile monet zostały przeniesione do torebki. Ukryty jest tylko informacje o odbiorcy lub nadawcy płatności. Czyja jest Bitcoin portfel, nikt nie może wiedzieć, ale ich właściciele, ponieważ nikt inny nie ma dostępu do danych osobowych.

nie może wystąpić inflacji

Przypadkowo, czas potrzebny do uzyskania monety, metale szlachetne jeszcze przyspieszyć, takich jak złoto. Wcześniej pieniądze były czymś poparte teraz niektóre kraje produkują im więcej niż mogą sobie pozwolić. W kryptowaluta jest to niemożliwe. Bitcoins są ograniczone do 21 milionów monet. Ze względu na to, Internet stał się walutą niezawodny normalne, a być może, że jest lepsza niż złoto. Matematyczne obliczenia gwarantowanego braku monet. Zatem prognozy zrobić wirtualne pieniądze nie są bezwartościowe, ale w miarę upływu czasu Bitcoin kurs będzie tylko rosnąć. Zasada ta, która jest ułożona w programie ekspres torebce. Jak w przypadku każdej reguły są wyjątki, a w tym systemie mają wymyślić sposób na kredyt hipoteczny. Stało się to tak, że każda zmiana w systemie portfela Bitcoin może znieść tylko za zgodą 99% użytkowników. To jest prawdziwa korona demokracji.

Nikt nie może kontrolować komunikację między torebki

Ani banki, ani organy podatkowe, ani państwo nie może zrobić. Bardzo przydatna rzecz. Szkoda, oczywiście, jest to, że pozwala się zdarzyć w każdym oszustwa, ale nic naprawdę nic nie można zrobić.

Transakcje bez granic

Nikt nie będzie w stanie zamrozić konta. Można płacić z dowolnego miejsca na świecie, nikogo i niczego (znowu cons jak można płacić za nielegalnych towarów).

Nie płacą podatków dla transferu funduszy

Dosyć wymuszeń ze strony banków. Kryptowaluta pozwoli uniknąć niepotrzebnych kosztów lub zmniejszyć ich znacząco w porównaniu do drogich przelewów, że wszystko i bardziej trudne do wykorzystania.

Te pieniądze nie jest naruszona, nie mogą być zniesione

System jest absolutnie szczery (matematyka nie może być inaczej), z ogromnym potencjałem. Wiele sklepów online są już przyjmują tę walutę. Monety nie mogą być kopiowane lub spędzić trochę czasu. Powyższe argumenty pozwalają Bitcoin rozważyć wystarczająco niezawodne sposoby płatności.

braki

Jak we wszystkim, co nas otacza, pomysł kryptowaluta istnieją downsides. Bardzo Bitcoin kurs zależy od nowości. I to właśnie od tej polityki państwowej na całym świecie. Ale ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra okazja do inwestycji długoterminowych.

Jak korzystać z magicznych monet

To bardzo proste. Dla Bitcoin mogą kupować towary w sklepach internetowych, płacić za gry online, z całkowicie anonimowo, aby dokonać płatności dla wszystkich krajów swobodnie.

Gdzie przechowywać monety

  1. Online portfel. Masz do niego dostęp z telefonu, tabletu, komputera. Użyj proste. Wszystko jest podobna do innych portfeli: WebMoney lub kiwi.
  2. Offline torebce. Zainstalowane na komputerze (można przejść tylko z nim za pomocą hasła). Ogromną wadą jest to, że jeśli zapomnisz hasła lub mucha dysk twardy, można pożegnać się z oszczędności.

Te dwa rodzaje torebek są przechowywane na serwerze, a wiadomo, mogą być posiekany.

inwestycja

Jak mamy rozumieć, wirtualne pieniądze to doskonały widok na inwestycje. Faktem jest, że czasami wybucha aktywnego wzrostu Bitcoin. Na właśnie takie momenty mogą być bardzo dobre pieniądze. Jednym z nich był bezprecedensowy wzrost 2013.

Historia pizzy

W 2010 roku przeciętny Amerykanin kupił pizzę dla 10.000 Bitcoins, potem było trochę pieniędzy. Gdyby trzymał je, byłoby dolara milionerem.

Chciałbym jeszcze ostrzec, że inwestowanie w kryptowaluta, a także sam proces jako całość, jest bardzo ryzykowne. Tutaj konieczne jest, aby wyciągnąć analogię ze złota, faktem jest, że w dłuższej perspektywie ryzyko jest zredukowane. Oto, jak to mówią, kto nie ryzykować, że nie pije szampana!

Bitcoin jest zastąpi konwencjonalną pieniądze?

Taki scenariusz jest możliwy, ale mało prawdopodobne. Fakt, że ludność chce cieszyć się komfortową i mniej lub bardziej stabilną walutę, bo dziś jest sama dolara. Ale fakt, że Bitcoin staną się konkurencyjne jednostki monetarnej, jest bardzo prawdopodobne. Z biegiem czasu system zostanie uaktualniony, by stać się bardziej wygodne, łatwiejsze i będą powszechnie stosowane.

Bitcoin-milionerów

Liderami są braćmi Uiklvossy. Te chłopaki stały się znane ze swojej pozew przeciwko Mark Tsukenberg. Obaj chłopcy są teraz 31 lat. Oni zainwestowali US $ 11 miliona na czasie, gdy społeczeństwo nie jest wystarczająco, aby zadawać pytania: „Bitcoin – to” Bracia natychmiast odczuwalne również potencjał. Ich wkład do tej pory to $ 400 milionów dolarów.

Tony Gallippi otrzymuje pieniądze na wyścig udanych inwestycji w Bitcoin. Od 2011 roku aktywnie kupić za niewielką sumę kryptowaluta a teraz przyszedł do wyniku 100 mln USD.

Rodzher Ver wszystkim znany ze swojej działalności charytatywnej, a to „uwielbiony” kryptowaluta.

Charlie Shrem dostaje zasłużone trzecie miejsce (brąz). On stworzył usługę BitInstant. Jego majątek szacuje się na $ 45 mln. Dla tych osiągnięć, podziękował Bitcoin.

Jared Kenna – zwycięzca ostatni, ale nie mniej ważne, piąte miejsce. W 2010 roku kupiłem 5000 Bitcoins. Teraz jego portfel 111 000 114 PTS.

Ile Satoshi składać Bitcoins? Co to jest: 0.00000001 BTC? To nie jest pierwsza. Oznacza to, że jeden Satoshi jest powyżej liczba Bitcoins.

Więc co jest Bitcoin? Ten zerowy bez kija lub prawdziwym sposobem na zarabianie pieniędzy? Nigdy nie wiadomo, gdzie można znaleźć i gdzie można stracić. Ale rozpatrywanym przykładzie milionerów zrozumieć, że ryzykował poprawnie.

Może wkrótce szeregi milionerów, bogatych na kryptowaluta, napełnić go masz? Zaryzykować, ale nie zapominaj, że zawsze jest to możliwe, jak bezprecedensowego wzrostu „i” szybkim „upadku”, ponieważ decyzje dotyczące pieniędzy podszedł ostrożnie i starannie.

Zakaz Bitcoin

Po raz pierwszy na świecie to waluta została zakazana w Tajlandii. Fakt, że firma Bitcoin Co złożył wniosek do banku w celu uzyskania licencji na formalne odwołanie waluty. Jednak ten został odrzucony. Wprowadziły już zakaz Bitcoin w Boliwii ze względu na fakt, że ludzie mogą wykonywać imponujące straty wynikającej z nich. W Ekwadorze, chcą narzucić swoją własną „Bitcoin”. Na szczeblu rządowym, aby rozwiązać ten problem i są gotowi pozbyć się rywali. debaty i na Białorusi utrzymuje również, że zakaz na poziomie legislacyjnym w obliczeniach Bitcoins, a może całkowicie zakazać pieniądze odgrywają w związku z walką z handlarzami narkotyków, którzy otrzymują fundusze dla portfeli elektronicznych. Rosja także przeciwko prywatnej wirtualne pieniądze.

Ogólnie rzecz biorąc, nie będzie rozwiązanie kwestii zwolnienia z prywatnych pieniędzy, które w rzeczywistości są Bitcoins? Czy to możliwe, będą opodatkowane? Czy państwo może wykorzystać w tym systemie? Wszystko to są ważne kwestie, które należy rozważyć przed odrzuceniem Bitcoin jako instrumentu płatniczego na poziomie krajowym. W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie badał zjawisko dokładnie, a przed ram regulacyjnych w tej sprawie do instytucji finansowych, nie zaleca się stosowania Bitcoin.

Fani zarobków internetowych zdecydowanie powinni wypróbować tego rodzaju inwestycji w celu uzupełnienia własnych myślach. Wydaje się, że Bitcoin ma prawo do istnienia. Być może, jeśli staje się pytanie nielegalności kryptowaluta wszędzie, zasady jego stosowania zostaną zmienione, aby nie stracić ludzi swoją inwestycję!

Bitcoin – Co to jest? Opinie doświadczonych użytkowników i początkujących, którzy dopiero zaczynają się w inwestowaniu w kryptowaluta generalnie pozytywne. Zwłaszcza u ludzi, którzy widzą Bitcoin jako inwestycje długoterminowe. Faktem jest, że kupując 1 Bitcoin dzisiaj na jednej wysokości, można w ciągu roku lub trzech dostać 3 razy więcej pieniędzy i przyjemności, nie jest wysiłku. Tych, którzy chcą inwestować w krótkim czasie, zazwyczaj nieszczęśliwy, ponieważ niestabilnego kursu. Bitcoin zawsze mogą „spadać” i zawieść inwestora długo. Właśnie z powodu tej sytuacji, często można usłyszeć lub przeczytać argumenty na „Bitcoin – Co to jest? „Rozwód” lub zbawienie przez inflację? "

Ktoś traci pieniądze, gdy ktoś staje się bogatszy. Wszystko należy podchodzić z inteligencji i zdrowego rozsądku. Nie można po prostu polegać na własnym doświadczeniu, aby powiedzieć, że warto inwestować w Bitcoin to pieniądz, ale należy zauważyć, że wiele w oczach stają się bogatsze, dokonując wyboru na ich korzyść. Może ta opcja dużo bardziej niezawodny niż zakup biletów loteryjnych, gier hazardowych i zakładów na wyścigach konnych. Mamy nadzieję, że przerwano ciekawość mieszkańców i pełni odpowiedzieć w artykule na pytanie: „Bitcoin – jest” Zdjęcie przedstawia także dla lepszego zrozumienia i uznania czytelników tekstu.