170 Shares 4544 views

"Zasada plemników": fascynująca psychologia

W ostatnich dekadach pojawiła się wiele motywujących literatury. Na temat "jak osiągnąć sukces" napisał już tysiące książek. Wielu autorów uczy ich czytelników, daje rady. Prawdę mówiąc, niektóre z tych pisarzy potrzebują wskazówek na temat prawdziwej ścieżki. Inni mogą być niekompetentni w sprawach, których dotyczą. Innymi słowy, część "motywującej" literatury będzie dobrym materiałem do oświetlania ognia. Istnieje jednak wiele cennych książek napisanych przez psychologów, przedsiębiorców, menedżerów lub po prostu inteligentnych ludzi, które warto przeczytać. Być może podczas czytania nauczysz się cennych pomysłów dla siebie.


Wśród takich książek warto zwrócić uwagę na jedną kopię o niezwykłej nazwie – "Zasada plemnika". Jest przeznaczony dla psychoterapeutów i wychowawców, ale jest także dostępny dla szerokiego grona czytelników. Książka zaczyna się od wyjaśnienia jego nazwy. Jego treść praktycznie nie jest związana z tematem seksu, jak wiele osób mogło myśleć. Proces nawożenia jest tak złożony, jak twierdzi autor, że indywidualna męska komórka ma nieznaczną szansę ostatecznie stać się człowiekiem. Jest to od jednego do stu pięćdziesięciu milionów. Aby wniknąć do macicy, plemnik będzie musiał przezwyciężyć wiele przeszkód. I jeśli w ten sposób, w przenośni mówiąc, popełni tylko jeden błąd, przyłączy się do milionów swoich bliźnich, którzy nie przyjdą do ich miłego celu i nie zginęli. Na przykładzie tego skomplikowanego procesu autor wyjaśnia szereg zasad zachowania, które pomogą osiągnąć sukces przy minimalnych wydatkach sił życiowych.

Ponadto, w ósmej edycji książki Zasada Spermatozoona, pisarz zaczyna analizować niektóre teksty biblijne, z których wyciągnął wnioski, czasami daleko od religii, ale bardzo praktyczne. Następnie formułuje zasadę wewnętrznej harmonii, która pozwoli mu na spełnienie jego celów i obowiązków. Autor dotyka tak ciekawego tematu, jak psychologia zdrajcy lub niewdzięcznika. Jego dalsze rozumowanie pomogą zrozumieć, jak nawet przyjaciele mogą czasami zamienić się w wrogów. Uważa, że prawie wszystkie aspekty istnienia.

Po przeczytaniu książki "Zasada plemników" dużo w życiu staje się jasna. Autor oferuje czytelnikowi wspaniały materiał, który pozwoli zrozumieć innych ludzi, przystosowywać się do nowego zespołu, wzmacniać poczucie własnej wartości, nie robić wrogów, wspinać się po drabinie społecznej i kariery. Informacje są dostarczane w łatwo dostępnej formie: streszczenia i ich uzasadnienie. "Zasada spermy" – książka napisana w taki sposób, że będzie równie użyteczna i zrozumiała dla psychologów i wychowawców oraz dla wszystkich innych. Autor często odnosi się do klasyków – Seneca, Schopenhauer, Ovid i innych. Ponadto często podaje przykłady życia, które pomagają lepiej postrzegać proponowany materiał. "Zasada spermy" pomogła kilkunastu czytelnikom. Książka daje możliwość przemyślenia swoich działań, działań i zachowań, aby odnieść sukces i szczęśliwie. Autor jest znanym psychoterapeuta Mikhail Litvak. "Zasada plemników" jest napisana biorąc pod uwagę jego wieloletnie praktyki.