618 Shares 4328 views

Broń wojskowa – historia powstania i drugi

Jeśli jesteś już zmęczony grając w paintball, a po – wypłukać ubranie przez długi czas, może lubisz sport strzelanie z broni wojskowej. Zwykle, jeśli używasz broni wojny, strzelanie przychodzi tylko na cele. W niektórych przypadkach, gdy przy użyciu specjalnych puste naboje, można strzelać, a nie tylko dla niego.


Strzelanie z broni bojowej – trochę historii

Ściśle mówiąc, pierwsze zaczątki sztuk walki pojawiły się w XVI wieku, kiedy wynaleziono pierwszy jest bardziej lub mniej wiarygodne pistolety poprzednicy. Wszyscy byli pojedynczo i nie może stać się środkiem masowego rażenia, ale to pierwsze karabiny były w stanie zastąpić ciężkie włócznie.

Rozkwitu broni wojskowej przetrwała w 50-60-tych. XIX wieku. To kiedy były rewolwery, zebrane za pomocą systemu kapsułki. Kowboje i bandyci Dziki Zachód stosowane w ich demontaż jest otoczkowe rewolwery. Impulsem do rozwoju strzelaniu jako sztuki walki stały się bardziej i początek wojny domowej, podczas której tylko walk wygrał przez tych, którzy mogli szybko chwycić broń i strzelać.

W carskiej Rosji pod koniec XIX zyskał popularność strzelanie „w macedońskiej” człowiek wziął w każdej dłoni pistolet i strzały wykonane w tym samym czasie, i nie tylko w podróży. Bez wątpienia, broni wojskowej w rękach Słowian stał się prawdziwie zabójczy rzeczą.

strzelanie bojowe w XX wieku i dziś

Obecny etap w historii sztuk walki związanych z użyciem broni wojskowej, rozpoczął się około 90 lat temu – w latach 20-tych ubiegłego wieku. Choć gangi uliczne uzbrojone były nie gorsze niż poszczególne części armii, więc policję o różnych stanach musiał opracować standardowy system oficerów samoobrony od bandytów, uzbrojonych w broń palną.

Broń wojskowa, więc przeszkoleni ze środków ataku w sposób ochrony. Pod koniec lat 30 każdy policjant USA i Wielkiej Brytanii mógłby powiedzieć z dumą, że wiedział, jak pokonać uzbrojonego gangu, mając na sobie tylko jeden pistolet.

W ZSRR w tym samym czasie aktywnie promować taktyki skierowany ogień. To było dobre, ponieważ po strzał z bliskiej odległości walki wręcz broń do zabijania wroga nie może być już stosowany.

Wiele europejskich rozwój przyszedł później, również w szkoleniu żołnierzy izraelskiej armii. Na podstawie tych wydarzeń tworzą styl strzelania bojowego o nazwie „Izrael”. Że jest obecnie pierwszym na świecie pod względem popularności.

Główną zaletą izraelskiego stylu jest wykorzystanie takiej uderzających czynników myśliwskich jak strach, to jest dobre. Jeśli inne style uczy się panować nad sobą i głoście spokój i rozwaga, styl izraelski wymaga, aby osoba po prostu nierówności.

W dzisiejszej Rosji, ten styl można nauczyć się w szkołach specjalnych na żywo wypalania. Edukacja jest możliwe w tej dziedzinie, zbliżone do rzeczywistych warunkach, jak również w ścianach klasy komputera. nadal preferowane będą pierwszą opcją.