891 Shares 9170 views

Medycyna „pankreatyny”: przeczytaj instrukcje użytkowania

Skuteczne enzym, który przyspiesza absorpcję przygotowania żywności jest „pankreatyny”. Opinie pacjentów wskazują, że po podaniu poprawia trawienie, przechodzi ciężkości i dyskomfort w nadbrzuszu, zwłaszcza po jedzeniu. Wytwarzany lek w postaci tabletek, które zawierają takie pierwiastki czynne: pankreatyna, lipazy, proteazy, alfa-amylazy. Substancje pomocnicze są kroskarmeloza sodu, oydragit, dwutlenek tytanu, krzemionkę, stearynian magnezu, celulozę, chlorek sodu.


Oznacza „Pankreatyna”: opis

Lek wspomaga prawidłowy trawienie lipolitycznych, proteolitycznych amylolitycznych, właściwości, kompensuje niedobór enzymów wytworzonych przez trzustkę, zwiększa lipolizę i węglowodany w jelitach, jak również białek. Sprzyja to szybkie i całkowite wchłanianie składników odżywczych. Lek poprawia funkcje żołądka i jelit, w wyniku czego szybkość rozkładu. Enzymy zawarte w leku przyspieszyć degradację skrobi, legkousvaevaemyh tłuszczu do monoglicerydy i kwasy tłuszczowe, białko – polipeptydów i wolnych aminokwasów.

wskazania

Lek stosowany w terapii substytucyjnej w przypadku zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki. Z mukowiscydozą, przewlekłym zapaleniem trzustki, niestrawność, zastosowanie wycięcia trzustki skuteczna „oznacza pankreatyny”. Opinie wskazują, że stosowanie tabletek poprawia stan po ekspozycji. Leki przewidziane do wzdęć, biegunka zakaźna, przewlekłych schorzeń dróg żółciowych, zaburzenia trawienia, do odkażania w jelicie przygotowaniu pacjenta do zdjęć rentgenowskich lub ultradźwięków brzusznej. Zaleca się, aby wziąć lekarstwo na łamanie funkcji żucia, przejadanie lub wykorzystanie strawienia pokarmu roślinnego.

Lek „pankreatyny”: przeczytaj instrukcje użytkowania

Tabletki powinny być przyjmowane doustnie z posiłkiem, napój jest wymagana duża ilość płynu. Dawkowanie zależy od wieku pacjenta i wskazania. Zwykle środek stosuje się w ilości 1-4 tabletek. W razie potrzeby zwiększyć dawkę dwukrotnie. Opinie mówią, że dzieci poniżej 4 lat z mukowiscydozą należy podawać lek w ilości 1 kapsułki na 7 kg masy ciała, dzieci w wieku powyżej tego wieku – 1 tabletce. 14 kg. Terapia może trwać nawet do kilku miesięcy.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Nie należy stosować leku dla dzieci w wieku do dwóch lat, w ostrym zapaleniu trzustki, nadwrażliwość, ostrego zaostrzenia przewlekłego zapalenia trzustki, niedrożność jelit. Oznacza „Pankreatyna” (Odpowiedzi wskazują to) może powodować działania niepożądane, jak uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej, nudności, biegunka, zaparcia. Przy dłuższym stosowaniu może wystąpić giperrukozuriya przedawkowania – hiperurykemii. Analogowy jest przygotowanie „Mezim”. Pankreatyna – enzym, który jest częścią lekarstwa.