229 Shares 7807 views

Najciekawsze zabytki orła

Orzeł jest dumny tytuł City of Military Glory. W 1566 roku został podniesiony do niej, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę na terytorium księstwa moskiewskiego z najazdami wrogów. Historia miasta więcej niż raz doświadczył trudów wojennych, były armie i grał na walkę z Tatarów krymskich. Nowoczesne Eagle w dużej mierze zachowały pamięć o dawnych czasach i działań wojennych w tym obszarze.

To miasto zostało założone jako twierdza u zbiegu dwóch rzek. Sprzyjający klimat i żyzne ziemie dawno stało się atrakcyjnym sąsiedztwie życiu wielu dostojników. Do głównych atrakcji orła – muzeum-mieszkania i majątek znanych i utalentowanych pisarzy, którzy zrobili wielki wkład w rozwój literatury.

Podczas budowy banku miastem Oka, która dzieli go na dwie części, nie były ukamienowanie w ścisłych nasypów. Pozostali oni stromy i gwałtowny, z plaż miejskich i sadzenia drzew, co daje malowniczy widok na okolicę. W centrum miasta zachowały się ciekawe zabytki i nieopisaną atmosferę, która tworzy architekturę handlowca budynków.

Głównymi atrakcjami orła może zacząć badać miejsce założenia miasta. Obecnie znajduje się mały park z pomnikiem. Został on wzniesiony na cześć 400-lecia miasta. Wyrył kluczowych dat w historii Orła. W pobliżu tego miejsca pamięci jest najstarszą świątynią w mieście. Początkowo Katedra Epiphany była drewniana konstrukcja, ale został zniszczony w pożarze. Po tym, katedra została zbudowana z kamienia. W tej chwili jest to jedna z najstarszych budowli kamiennych w mieście Eagle. Atrakcje, zdjęcia, które są uderzające w ich piękno, to starożytny rzeźbiony ikonostas. Ta katedra jest również słynne ikony, z których wiele jest uważane za cudowne.

Założenie klasztoru jest również interesujący odwiedzić. Nie wszystkie budynki zachowały się do naszych czasów tutaj, ale obszar badania będzie z pewnością zachwyci was. Wszyscy goście są traktowani na pyszne klasztornym wody artezyjskiej, fajne i użyteczne.

Główne atrakcje Eagle związane ze znanymi pisarzami, rezydencji i apartamentów, które przetrwały do dnia dzisiejszego. Miasto jest Muzeum Turgieniew, która powstała na cześć 100. rocznicy urodzin słynnego pisarza.

Na jednym z wysokich brzegach rzeki jest ciekawy rezerwat, który nazywa się „The Noble Nest”. To tutaj, według legendy, znajdował się dwór, gdzie były główne etapy w powieści Turgieniewa o tej samej nazwie. Dzisiaj nie może być spacer w parku, usiąść w altanie, cieszyć się wspaniały widok z tarasu widokowego.

Liczne turyści i mieszkańcy będą zainteresowani działaniami, które będą przeprowadzane w hotelu City Day Eagle-2013. Program wakacyjny charakteryzuje się różnorodnością i różnorodności.