247 Shares 8804 views

Jak korzystać Gamekiller na „Android”

Mobilnego systemu operacyjnego „Android” jest różny zakres funkcji i miliony aplikacji opracowanych specjalnie dla niej przez programistów z całego świata. Większość z tych aplikacji są darmowe, ale aby w pełni korzystać z nich, nadal trzeba płacić prawdziwe pieniądze. grupa entuzjastów tego powodu opracowaliśmy specjalne programy, które pozwalają na włamywanie zasoby w grach. Gamekiller – Ten artykuł jest jednym z tych programów będą rozpatrywane. Jest to bardzo popularne, ale wiele z nich nie słyszał. Czym jest ta aplikacja i jak używać Gamekiller?

Różnice między programami analogów

Pomimo faktu, że aplikacja nie jest najbardziej funkcjonalny i przy jego pomocy możliwe jest włamać nie każda gra, to ma kilka istotnych zalet. Po pierwsze, istnieją regularne aktualizacje. Po drugie, dowiedzieć się, jak korzystać z Gamekiller programu, każdy może. Jednak najważniejszą zaletą – aplikacja jest oficjalnie dostępny do pobrania w sklepie Google Play. Można go pobrać za darmo.

Jak to działa?

Przed opisaniem sposobu korzystania Gamekiller, trzeba wyjaśnić zasadę działania tej aplikacji. I to jest całkiem prosta: kod programu umożliwia czytać procesy większość gier mobilnych.

Jest w pełni rusyfikacji wersja. Przekład odbywa się dość sprawnie i nie wnosi sprzeciwu.

wersje

Do tej pory został wydany siedem wersji aplikacji. Najbardziej istotne są wersje 2.60 i 2.61. Nie są one zbyt różne w pracach wszystkich poprzednich wydaniach. Można dowiedzieć się jedną z wersji, a także z innego rodzaju jest już bardzo prosta. Aktualne problemy są bardziej przyjazne dla użytkownika, a niektóre z tych małych rzeczy, które są bardzo łatwe w obsłudze.

Jak korzystać Gamekiller na „android”? Przede wszystkim trzeba wybrać grę, która będzie pękać. Co do zasady, wszystkie mobilne gry są dość proste i odtwarzać je tylko w celu zabicia czasu. Dlatego niewiele osób zrezygnować z zabawy do odegrania tak wygodne, jak to możliwe, z dużą ilością możliwości.

Instrukcje dla hakerów

Wreszcie przyszedł do sposobu korzystania Gamekiller.

  1. Jest to konieczne, aby uruchomić aplikację, a następnie natychmiast go załamała.
  2. Teraz trzeba uruchomić grę, chcesz poddać pękanie i odtworzyć go na pewien czas w celu uzyskania co najmniej kilka punktów. Ich liczba pamiętać dokładnie.
  3. Teraz gra jest zminimalizowana, a aplikacja jest ponownie wykorzystane. Linia trzeba wprowadzić liczbę swoich punktów i wybierz „Auto Detect”.
  4. Następnie można przejść do sklepu i kupić tam gra okulary. Funkcja ta będzie wolna, dzięki zastosowaniu. Potem trzeba zmienić liczbę punktów do zapamiętania.
  5. Wznawia Program Gamekiller którym chcesz wprowadzić nowy numer i naciśnij OK. Wyskakujące okienko z pola „Wartość”, w którym należy wpisać liczbę punktów, które chciałbym mieć w grze.
  6. Po kliknięciu w Punktach potwierdzenia kredytowanych i gra może być uznane za zagrożone.

Najnowsze wersje programów były łatwo rozpoznawalne i przeciągnij ikonę. Ponadto, można uruchomić aplikację wystarczy pauzy wybrany za włamanie. Jeśli używasz wielu aplikacji, pęknięcie może być dokładnie to, co chcesz. Po tym, wszystkie wartości, które są interesujące, to będzie łatwe do znalezienia w ich postaci własnej lub korzystając z funkcji wyszukiwania.

Kolejna aplikacja jest wyposażona w instrukcjach, które pracują nawet bez połączenia z siecią. Jest to ważne, ponieważ ogromna część użytkowników smartfonów zaczyna patrzeć w kierunku gra jest w przypadku, gdy nie ma dostępu do globalnej sieci.

Obecność administratora

Podobnie jak wszystkie programy o podobnym przeznaczeniu, Gamekiller wymaga root-prawo. Oznacza to, że muszą uzyskać przed zainstalowaniem aplikacji. I to sprawia, że jest bardzo prosta. Należy jednak pamiętać, że po zabiegu zwiększa ryzyko, że centrum usług będzie odmówić gwarancji. Dlatego użytkownik powinien ważyć wszystko i sam zdecydować, czy to się superużytkownika czy nie.

Nawiasem mówiąc, zawsze istnieje szansa, aby ponownie migać na odwrót, czyli ustanowić formalne, a nie przez hakera OS.

Jakiś czas temu aplikacja została wyrzuty za to, że nie znalezienia odpowiedniego korzenia, nawet w przypadkach, gdzie są. Ale ostatnio, zarzuty te nie są przestrzegane. Więc deweloperzy mają problem został rozwiązany.

Jak widać, jest to bardzo proste do zainstalowania programu. Oraz stosowanie powinno być żadnych trudności. Niektóre z nich są zainteresowani, czy możliwe jest, aby włamać się używając Gamekiller Android. Jak korzystać z aplikacji – powyżej. Został on zaprojektowany specjalnie dla hakerów gier. Hack platformy – jest to coraz root-praw.