341 Shares 6867 views

„Zabójcza broń”. Obsada legendarny Quadrilogy

Pierwsza część legendarnego przeboju thrillerze „Zabójcza broń” (aktorzy: Niezrównana Mel Gibson, mało znany Danny Glover, Mitchell Ryan, Geri Byuzi, Tom Atkins), wydany w czynszu w 1987 roku, położył solidne fundamenty dla kolejnych trzech częściach, pojawił się w 1989 roku, 1992 i 1998 odpowiednio. Wszystkie filmy z Quadrilogy tworzyć praktycznie ten sam zespół współpracowników: reżyser Richard Donner, producent Joel Silver i działający duet Mel Gibson i Denni Glavera.


towarzysze

„Zabójcza broń” (aktorzy zgadzają się z tym stwierdzeniem całkowicie) ma pełne prawo być nazywany legendą filmu, w rzeczywistości, według wielu czołowych filmowców, to ten wzór był w dużej mierze zależy od rozwoju gatunku „akcji”. Wiadomo, że jednym z fundamentów sub-gatunku jest „film kumpel”, który to film, w którym dwaj przyjaciele są, kolego związane prawdziwą przyjaźń. W „Zabójczej broni” takie koledzy stają australijskiego Mel Gibson ( „Mad Max”) oraz mało znany aktor Danny Glover. Glover za udział w tej przestępczej filmu akcji staje się prawdziwym przełomem w karierze twórczej. Za rolę Roger Murtaugh aktor otrzymał Image Awards. W ostatnich wywiadów Mel Gibson zaprzeczył zacząć kręcić kolejną część filmu „Zabójcza broń” (aktorzy podobno już zgodzili się na udział w piątym odcinku), powiedział, aby zastąpić wspaniały Danny Glover nie będzie mógł do nikogo, a jednak urok wszystkich czterech odcinków spoczywa wyłącznie na jego osoba.

Old School w tradycji

Pomimo oczywistego fabuły wtórnego działania 1987 „śmiertelne broni” podmioty wymienione powyżej, zostały osiągnięte wspaniałe rezultaty. To umiejętnie wykorzystane wszystkie kluczowe elementy typowego „thrillera”, doświadczony reżyser Richard Donner skutecznie tworzy napięcie całej sceny akcji. Sztywna kontrola elementów przestępczych naprzemiennie z codziennych, domowych scen, w których widz może ocenić jakość ludzkich bohaterów. Obsada Mel Gibson i Denni Glaver i przekonująco wykazać imponująco złożony proces docierania zupełnie odmienne postacie. Po tym wszystkim, według twórców idei, bohater Mel Gibson – Los Angeles policjant Martin Riggs – wierzyć nałogowy szalony, wyraźnie niezrównoważony. Bohater nie był w stanie poradzić sobie z konsekwencjami wojny w Wietnamie. W jego towarzysze określona cichy, poważny i niewzruszony strażnika prawa Afroamerykanów Roger Murtaugh Danny Glover. Z pewnym trudem przezwyciężenia nieufności, podejrzane postacie i stopniowo osiągnąć wzajemne zrozumienie, równolegle niszcząc Joshua gang polował z handlem narkotykami.

część druga

Po spektakularnym sukcesie pierwszej części producent Joel Silver stało się okazją do Dyrektora producenta Richard Donner i wszystkich tych, którzy uczestniczyli w tworzeniu pierwszego „broni”, w 1989 roku, aby kontynuować historię nowych niepowodzenia dzielny policjant-Buddy z LA. „Zabójcza broń 2” (aktorzy: ten sam Gibson i Glover oraz Dzho Peshi Derrick O'Connor Dzhoss Eklend) jest wykonana w tych samych polityce rodzajowych. Niemniej jednak autorzy nie przeszły stworzenia sprawdzonego wściekły filmu akcji z dynamiczną akcję i porywający intrygi. To wszystko, oczywiście, nadal istnieje, ale dialogi, różniących się części mrachnovato szorstkiej-amerykański humor, nasyconym żargonie, stali w drugiej części bardziej pomysłowy. Odnosi się wrażenie, że w filmie „Zabójcza broń 2” (aktorzy przyjęli tę tendencję więcej niż pozytywny) unosi się niewidoczny cień kpiny i nieskrywaną ironią. Bohaterami jeszcze złapać handlarzy narkotyków, z którymi w tej chwili są dyplomaci, ambasadorowie RPA.

Magia z powrotem w 1992 Part 3

W trzeciej części twórców przeboju widza oszałamiające efekty specjalne, złożone wystawił wyczyn, ponieważ w momencie Richard Donner miał niezbędnego doświadczenia po zakończeniu projektu „Superman”. „Zabójcza broń 3” (aktorzy: zasadnicze Glover, Gibson i Dzho Peshi i Stuart Wilson i Rene Russo) nie jest bardzo oryginalny scenariusz zachwyca w planie. Towarzysze nadal strzec prawa, próbując dostać się na szlak funkcjonariusza ex-policji odpowiedzialnego za nielegalną sprzedaż skonfiskowanych broni. Sposób opowiadania jest również bogaty w nierównych i ostrych żartów. Głównymi bohaterami, choć już trzymać nadal przypiąć się i kłócą się ze sobą. Bohaterowie są w niesamowitych okładek, wyglądają niezwykle szczęśliwych ludzi, których nietykalność i życia i są najbardziej „Zabójcza broń”.

W 1998 roku cały zespół. część 4

Obraz „Zabójcza broń 4”, aktorów, którzy są zaznajomieni widzom z poprzednich części (innych niż Jet Li), posiada wszystkie zalety, że trzech poprzednich odcinków. Powrót Richarda Donnera odgrywał ważną rolę. Antagoniści się zmieniają, a publiczność ulubione postacie pozostają. Projekt obejmował nie tylko dwóch głównych gwiazd, ale także inne role wykonawców: kapitan policji i rodzinnych Leo, Murtaugh. Widz będzie miał inny kawałek ostrego humoru, słonym frazochek, umiejętnie wpleciona ze spektakularnych scen akcji. Bohaterami znacznie wieku, ale odwaga i umiejętności nie jest stracone. Tym razem będą musieli walczyć z chińskich handlarzy narkotyków, do wszystkich innych transakcji w handlu ludźmi.