441 Shares 6737 views

Lewobrzeżny urząd stanu cywilnego: godziny otwarcia, opinie i zdjęcia

Ceremonia ślubna – to jest coś, co przechodzi przez każdego życia. Jeśli ktoś jeszcze nie została doprowadzona do procesu zakładania rodziny, to po prostu był obecny jako gość co najmniej raz. Chociaż wszystkie ceremonie mają wiele wspólnego, każda para udaje się stworzyć niepowtarzalną atmosferę, nadaje się tylko dwa z nich. Święto okazało się z wdziękiem, trzeba rozważyć wszystkie dane i zacznij stojąca z wyboru rejestratora.


Miejsce nie może być zmieniona

Moskale mają do wyboru: nie ma potrzeby, aby przywiązać się do konkretnego biura. Ponieważ nie jest łatwo zrozumieć, co jest dział rejestracji organ wybrać. W tym artykule omówimy Levoberezhny rejestratora. Jest to jeden z cenionych miejsc w stolicy, która jest wybrana w sercach miłość do rejestracji związku.

Poprzednio był nazywany Leningrad, ale po 1975 roku, urząd przeniósł się do „Dynamo” do stacji metra „Rzeka Station” na lewym brzegu, i przemianowany na sekretarza. Adres kancelarii – Street Festival, 9, jest zapisany na nim do dziś. obszar rzeka Station – jest to nowy, nowoczesny kapitał, z dala od przeludnionych centrum miasta. Oczywiście, jest to wygodne, aby mieć alternatywę w Moskwie w postaci transportu: można osiągnąć, i prywatny samochód i metro, szybki. Odległość od stacji – tylko 50 metrów, a limuzyny łatwiejsze do zawijania z autostrady Leningrad, niż przenieść alejki w starej części miasta. Ta doskonała lokalizacja jest niezachwiana zaletą w ruchu non-stop.

W północnej części stolicy ma swoje atrakcje. Coraz częściej zaręczona wolą odwiedzić w pobliżu Red Hill, zamiast rozbijających się na Kremlu. Wybierz restauracja może być zbyt blisko nie trzeba stać godzinami w korkach w Moskwie.

Co urząd stanu cywilnego Levoberezhny stale otrzymuje negatywną opinię, więc jest to dla dekoracji dziedzińca, który w żaden sposób nie odpowiada świątecznej atmosferze. Goście chcą podziwiać podano na oficjalnej stronie klombów z kwiatami zamiast masy śmieci pozostałych po poprzednich ceremonii. Ponadto, bardzo fasada budynku nie zostały naprawione i wygląda bardzo niepozornie i zwyczajnie. W związku z tym, w dniu przyjazdu i stracił poczucie świętowania. Na szczęście, na krótką chwilę.

Najważniejsze – co jest w środku

Wewnętrzna przestrzeń ma piękne wnętrze. Wszystkie pokoje są w pełni naprawiony w 2008 roku i od tego czasu urząd rejestru lewobrzeżnej związane przede wszystkim z elegancją. Kurtyny brzoskwinia, wysokie sufity, piękne gobeliny – wszystkie te niuanse zaprojektowane wnętrze tworzy wspaniałą atmosferę luksusowego życia. Urządzając nie mniej imponujące: luksusowe bankiety z zaokrąglonymi poręcze i Stoliki są połączone z nowoczesnymi kanapami różowe w stylu high-tech. Wszystkie pokoje pięknie oświetlone wpuszczane Oprawy świetlne i żyrandole zamontowany i centralny hol zwieńcza luksusowe kryształowy żyrandol. Długo oczekiwany biuro rejestru godzin Levoberezhny otwiera swoje wysokie drzwi z litego drewna, a otwiera przejście do nowego życia młodej rodziny.

Rola oblubieńca

Dla młodej, specjalnym pomieszczeniu, gdzie ona i jej przyjaciele mogą przygotowywać się w ostatniej chwili na ślub. Groom mocniej, nie uchylenie specjalny kącik dla niego. A przede wszystkim nie jest łatwe uzyskanie nowo utworzonej roli żony przy wychodzeniu z pokoju. Młody mąż prowadzi swoją dziewczyną w ramionach, należy ominąć dekoracyjne rzeźby w postaci olbrzymiego pierścienia. Zazwyczaj kończy się pomyślnie, ale wciąż kocham tę postać zasługuje na większą krytykę niż śmieci w podwórzu. Ponieważ urząd administracji jest czymś myśleć.

mistrz ceremonii

Co do ceremonii, jej standardowa procedura nosi cały kraj, a nie wyjątkiem, a Moskwa stała Levoberezhny rejestratorem. Opinie wybitnie różne. Do kogoś z małżonków leczonych taktownie i ostrożnie: mimo bardzo późnej pary, pracownicy byli w stanie znaleźć możliwość i czas na przeprowadzenie prawdziwy triumf, z gratulacjami i czytanie wierszy. Inne pary, z drugiej strony, przedstawił się jako miejsce dostarczony przenośnik in-line, w którym nie można zarobić jeszcze minimum. Ale ilu ludzi, tyle opinii.

W każdym razie, wiele zależy od ludzi, którzy organizują ceremonię, ale równie ważne jest, aby utrzymać pozytywne nastawienie w miłości, bo wszystkie te małe rzeczy są zapomniane bardzo szybko w wyniku, a rodzina jest dożywotnia.

Podczas uroczystości można zjeść muzyki na żywo. To jest warte dodatkowych inwestycji, ale marsz Mendelssohna wykonaniu napisu brzmi zaskakująco wzruszające.

Pomagamy świętować

Można kupić fotograficznych i wideo usług, jak w każdym innym urzędzie rejestracyjnym publicznego. Są one bardzo wysokiej jakości, choć drogie. Czas nagrywania jest liczony w minutach (średnia ceremonia trwa 15 minut), a wartość – kilka tysięcy. Wszyscy goście mogą obejrzeć film, który zamierza nabyć Levoberezhny rejestratora. Zdjęcia należy uiścić oddzielnie i profesjonalnych fotografów, które oferują pracownikom poszukiwania, wziąć kilka razy więcej niezależnych artystów. Jednak to fotograf ślubny – jest to człowiek, który nie jest wart oszczędności, ponieważ nie tylko przyczynia się do zachowania pamięci o długim czasie, ale dosłownie stworzyć historię razem z młodych i wszystkich gości. Administracja nie narzuca swoje usługi i pozwala nagrywać cały proces na własną rękę.

Dla wszystkich uczestników miał możliwość zorganizowania tabeli w formie bufetu w oddzielnym pomieszczeniu. Jest to miły niuans, że nie jest możliwe w wielu innych urzędów stanu cywilnego, a nawet pałace Moskwie małżeństwa. Jednak jest głośniejszy następnie grzanki grzmot szampana wymawiane są najbardziej emocjonalny i zjedzone najbardziej gorzki cukierek.

czas życia

W celu przeprowadzenia uroczystości, na lewym brzegu, trzeba złożyć w ciągu jednego miesiąca. Standard ten czas wydłuża się do Pałacu Ślubów. Jednak w niektórych przypadkach, ceremonia może być przeprowadzone w krótszym okresie. Jeśli wojsko oczyszczenie, jest możliwe do utrzymania w ciągu dwóch tygodni, aw wyjątkowych przypadkach – na kilka dni.

Ulubionym dzień wstąpić do związku – to piątek. W tym dniu, jak w pozostałe dni tygodnia od dziewiątej rano do szóstej wieczorem posiada ceremoniami Levoberezhny rejestratora. Godziny otwarcia dla publiczności w innych sprawach od 9.00 do 17.30, na podstawie przerwą od 13.30 do 15.00. Dni wolne są Niedziela, poniedziałek, a co czwarty czwartek miesiąca – sanitarnych.

Oczywiście, Left Bank rejestru nie tylko organ rejestracyjny Moskwie. A przecież przed ceremonią, aby określić miejsce, powinniśmy rozwiązać bardziej ważne pytanie: „Czy jesteśmy gotowi na nowy etap życia razem” i „Czy to jest człowiek, że seria, w której można mieć pewność w siebie?”. Gdy wszystkie zawiłości za i przed nami świat dużej przyjemności, wybór rejestratora, aby dużo łatwiejsze.