699 Shares 4296 views

Wiśniowy likier z wódką: Przepisy i smaczny napój

Wiśnia nalewki wódka – jest napojem alkoholowym, których wytrzymałość może się wahać od 18 do 60 stopni, to w zależności od stężenia składnika głównego, to znaczy wódki. Istnieje wiele różnych receptur, który dokonał tego napoju. Jednak nie jest główną zasadą, na której można przygotować nie tylko wiśniowy likier z wódką, ale również wiele innych napojów tego rodzaju. A główną tajemnicą jest to, że za pomocą tak zwanego zimnego infuzyjnej wódki (lub alkoholu) w określonym czasie mogą być odporne na wszelkie przyprawy alkoholu lub przyprawę. Odróżnić słodkie, półsłodkie i gorzkie likiery.

Tak więc, aby słodkie napoje zawierają wiśniowe nalewki na alkoholu. Przepis jest dość prosty, ale najpierw chciałbym powiedzieć o składnikach. Alkohol jest uważany za doskonały rozpuszczalnik. Im więcej będzie w napoju, tym więcej substancji zostanie rozwiązana. Dlatego też, wytwarzanie, stosowanie roztworu nalewki, wytrzymałość jest wyższa niż 45-50 ° C.

Więc tutaj jest jeden z przepisów, które produkuje naprawdę smaczny napój, miękkie i pachnące. Jagody, drylowane, powinny być umieszczone w słoiku. Lepiej jest umieścić więcej niż wiśnie – jest pyszne. Dlaczego muszę czyścić jagody z nasion? Ponieważ są one wydziela szkodliwych substancji do alkoholu. Następnie trzeba wypełnić wszystko z rozcieńczonego alkoholu lub wódki, a następnie odstawić na co najmniej miesiąc. Po zostaną spełnione w tym terminie, należy dodać do powstałego składu wody – do zamek, który chcesz osiągnąć, i cukier do smaku. Można wtedy butelkowania. Jak można zauważyć, wiśniowy likier jest bardzo łatwy w wódce. Jedyną rzeczą – trzeba dać jej prezent, inaczej napój nie nabędzie określoną aromat i smak.

Istnieją inne sposoby, aby przygotować nalewkę. Wiele osób gotować go z sokiem wiśniowym.

Tak, wiśniowy likier wódka receptury sekundę. Wymaga to 250 g soku wiśniowego, przegotowanej wody (aż i sok) i wódki pół litra. Należy natychmiast dokonać rezerwacji – sok nie jest zakup, będzie musiała zrobić własną rękę, co wymagałoby kilogram wiśni i 700 gramów cukru. Wiśnia likier wódka, sok jest następujący: przemyto wiśni pozbawiony łodyg należy umieścić w butelce, a następnie wypełnienia się na szyjce z cukrem i przykryć gazą. Ważne! Butelka powinna mieć szeroką szyjką – szersza, tym lepiej. Po wszystkie powyższe kroki zostały wykonane, należy umieścić butelkę w słońcu w ciepłe miejsce na 30-40 dni. Po upływie tego czasu, otrzymany sok wiśniowy musi mieszać się z wódki, przegotowanej wody.

Jest też inny przepis, ale jest „długi”. Jeden i pół miesiąca w piwnicy trzeba umieścić butelkę wypełnioną trzech czwartych wiśni (połowa jagody muszą być bez pestek) i jedna czwarta wódka zalane. Kiedy wódka czas, który w tym czasie będzie sok, trzeba będzie połączyć i wiśnia wycisnąć przez gazę. Dzień później sok zostanie zmieszany z wódką, a następnie do butelki i mocno dokręcić. Pić napój może być w ciągu roku.