896 Shares 2475 views

Trzeba jeść niskokaloryczne? Pierogi z ziemniakami – czego potrzebujemy

Ziemniaki – jeden z najbardziej przydatnych warzyw. Jest bogaty w witaminy, minerały. Ponadto, ten serdeczny warzyw. Nie na darmo zawsze powtarzał, że ziemniaka – drugi chleba. Z niej można gotować cokolwiek chcesz: zupy, dania główne, ciasta, desery. Szczególnie smaczne są uzyskiwane pierogi. Przepisy gotowania bardzo dużo. Ale jeśli jesteś zainteresowany w niskiej kaloryczności potraw, pierogi z ziemniakami i cebulą, grzybami lub są tym, co jest konieczne. Ich kalorii – około 180 kcal.

Pierogi z cebulką

Musimy: funt kartofli, kilka średnich cebuli, pół szklanki mleka, sól i pieprz do smaku, kilka łyżek oleju słonecznikowego. Jest do napełniania. podejmowania ciasto z pary jajka, szczypty soli, pół szklanki mleka i kilka filiżanek mąki. Jeśli potrzebujesz bezmięsne kluski z ziemniaków, mleka należy zmieniać wodę.

gotowania pierogów

Najpierw przygotowuje się ciasto. W misce ubić jajka, trochę soli i dokładnie wymieszać trzepaczką, a następnie stopniowo wlać mleko i wszystko pokazał się ponownie. Jeśli chcesz ograniczyć kalorie, pierogi z ziemniakami przygotowywane z ciasta, przygotowane z wody. Następnie dodać porcjami mąkę. Wymieszać i zagnieść ciasto. Następnie przykryć folią i niech koszty, ale tym razem trzeba zrobić farsz.

Ziemniaki dokładnie umyć i oczyścić. Umieszcza się w garnku z wrzącą wodą i solą. Do ziemniaków były chrupiące i gotować szybciej, konieczne jest, aby dodać łyżkę dowolnego oleju roślinnego. Choć był gotowane, konieczne jest do mycia i czyszczenia cebuli. Następnie została ona lekko podsmażyć posiekaną i masła.

Kiedy ziemniaki są ugotowane, woda odprowadzana, warzywa i rozciągliwość. Dodaj podgrzać mleko i puree ponownie, można użyć miksera. Dodaj do tłuczone ziemniaki, grillowane cebuli i wymieszać. Rozwałkować ciasto mały okrągły rozmiar grudek. W środku umieścić puree i zamknąć w półkolistym kształcie. Obniżyć pierogi do wrzącej wody i gotować schłodzić kilka minut, aż wypłyną.

Jeżeli jest to niezbędne w celu zmniejszenia kaloryczności, kluski i ziemniaki przed wprowadzeniem niezbędnych skropić oliwą lub innym olejem roślinnym. Kaloryczność będzie około 150 kcal. Bardzo smaczne knedle są takie, ze śmietaną lub stopionym masłem.

Pierogi z surowych ziemniaków

To danie może być zmieniana. Często wiele przygotowane z grzybami pierogi z surowych ziemniaków. Kalorii oni też nie będą wysokie. Ciasto wytwarza się zgodnie z przepisem opisanym powyżej. Wypełnienie jest nieco inny.

Ziemniaki powinny być umyte, oczyszczone. Następnie można albo ruszt lub używać kombajnu i posiekać. Dodać sól, wymieszać i wycisnąć sok. Można używać żadnych grzyby: może to być dowolny las lub grzyby. Muszą być drobno posiekane i nieco zgasić posiekaną cebulę. Patelnia dodać olej roślinny, włożyć pieczarki i cebulę i mieszając, gotować na wolnym ogniu przez około pięć minut. Wymieszać z ziemniakami i kluseczkami trzymać. Gotować we wrzącej wodzie i podawane albo kwaśną śmietaną lub masłem.

Pierogi z ziemniakami i zielonej cebuli

Ciasto przygotowuje się tak samo jak w pierwszym receptury. Nawet podczas diety chcesz zafundować sobie coś smacznego. Na tym niskokaloryczne dania. Pierogi z ziemniakami i zielonej cebuli są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy przestrzegają postu.

Do napełniania potrzebne są: pół kilo ziemniaków, średni pęczek zielonej cebuli. Przygotować puree (pierwszy przepis). Cebuli zielony sortowania, mycia i drobno Czop. Potem nieco zgasić patelnię z dowolnym olejem roślinnym. Trochę krystaliczną sól i umieścić w misce z puree. Wszystko wymieszać i można rozpocząć modelowanie pierogi. Ich kształt może być różny. Dla ziemniaka jest dobrze nadaje się średni półokrągły. Gotować, aż gotowane i ułożyć na talerzach. Podawane z kwaśną śmietaną lub roztopionym masłem.