737 Shares 3568 views

Jak latać do Kaliningradu z Moskwy? Środki transportu i trudności z dokumentami

Kaliningrad – miasto portowe w Rosji, położone na terenie Europy Wschodniej, na granicy Polski i Litwy, ale nie ma wspólnych granic z Federacją Rosyjską. Miasto, które kiedyś nazywano Koenigsberg, ma bogatą historię, sięgającą już w średniowieczu, ale to nie jest jego jedyną funkcją. Spacerując wzdłuż wybrzeża, można znaleźć ogromną ilość bursztynu, które emitują fale na brzegu Morza Bałtyckiego.

Jak latać do Kaliningradu z Moskwy: loty bezpośrednie i transfery

Podczas podróży, ważne jest, aby liczyć czas. Tak, lot Moskwa-Kaliningrad: Jak latać samolotem? Można obejrzeć na stronie internetowej firmy, można obliczyć ręcznie w oparciu o czas startu i lądowania.

Loty do Kaliningradu, istnieją zarówno bezpośrednie i transfery. Jest oczywiste, że bezpośrednie loty zajmuje mniej czasu: minimalny czas trwania lotu jest o 1 godzinę 45 minut, średni czas lotu wynosi 2 godziny lotu. Jak długo lecieć z Moskwy do Kaliningradu przez lotów pośrednich – zależy bezpośrednio od liczby przeszczepów.

Jeśli szukasz, aby zaoszczędzić pieniądze, wybierając lot z przelewem, to trasa ta sztuczka nie zadziała. Ze względu na położenie miasta w stosunku do kapitału, droga wzrośnie, zarówno w czasie jak iw Przebieg, rosnące koszty paliwa i inne koszty techniczne. Przy porównywaniu cen, można zyskać – loty bezpośrednie do Kaliningradu za połowę ceny.

Które linie mają lot

Oczywiście, ważne jest jak latać do Kaliningradu z Moskwy, ale goście i mieszkańcy stolicy są zaniepokojeni faktem, co lotniska latać samoloty. Odpowiedź: Z lotniska „Domodiedowo” i „Wnukowo”. W Królewcu jest tylko lotnisko – „Khrabrovo, więc nie ma problemów z orientacją w terenie nie powstanie. Nawiasem mówiąc, nie jest źle, aby umieścić zegar o godzinę do tyłu, bo w Moskwie, Kaliningradzie i różnych strefach czasowych.

Hops prowadzone linie "Red Wings", "C7" ( "linia lotnicza na Syberii") "UTair", "Ural Airlines".

Na jakie inne środki transportu mogą udać się w podróż

Podróżni, którzy z jakiegoś powodu nie sprzyjają podróży lotniczych, istnieje kilka opcji: pociągiem lub drogą morską z Petersburga.

Podróż pociągiem trwa około 20 godzin. Jak latać z Moskwy do Kaliningradu wiemy – maksymalnie 2 godziny na bezpośredni lot. Pociąg traci czasu. Wylot rozpoczyna się od dworca kolejowego Belorussky skład często przechodzi na Litwie, dlatego na drodze można podziwiać europejskiego krajobrazu. dwa rodzaje pociągów iść na ten pakiet informacji turystycznej „Diuny” marka „Amber” i „Amber” sprawia trzynastu przystanków, z których najdłuższy jest na granicy z Litwą, zużywając około godziny. Drugi pociąg – polufirmenny, zwany „Dune” był wśród ludzi. Różni się on od „Amber”, że idzie głównie w godzinach wieczornych, a cena biletu jest znacznie niższa niż odzwierciedlenie w jakości usług.

Od Kaliningrad znajduje się na wybrzeżu Morza Bałtyckiego promem dostać się do niego jest najwygodniejszym przez Petersburgu, do którego można dojechać zarówno pociągiem z Dworca Leningradzkiego w Moskwie, albo samolotem z prawie każdym mieście w Rosji. Z portu w stolicy północnego wzdłuż trasy przejść dwa statki – „Kingpin” i „Bałtijsk”.

Czy muszę mieć paszport do podróży?

Przed zakupem biletów i programowania, biorąc pod uwagę, ile lecieć do Kaliningradu z Moskwy iz powrotem, ważne jest, aby wiedzieć, jakie dokumenty są potrzebne, aby mieć. Dla obywateli Rosji – jest, oczywiście, rosyjski paszport. Ale co z paszportem, ponieważ na drodze trzeba przekroczyć granicę.

Próbka paszport zagraniczny jest wymagane tylko w przypadku, gdy pojazd został wybrany pociąg. Samolot i prom trasa przebiega przez wody i powietrza w przestrzeni, które nie mają wyraźnych granic i przeniesienia w istocie dużej odległości.