470 Shares 5435 views

Uszyć wspaniały drobiazg pomaga lalki Deseń śnieżkami w pełnym rozmiarze!

Dziś wielu szwaczka własne ręce tworzyć niesamowite wyłączną pupa wnętrza. Oczywiście, mogą i grać. Jednak głównym zadaniem tych gadżetów – to dekoracji wnętrz. Po tym wszystkim, są tak urocze! I do tworzenia tych arcydzieł będą lalki wzór śnieżkami w pełnym rozmiarze.

Bolshenozhka z Tatyany Konnych

robótki Mistrz Tatyana Konne jest rosyjski projektant. Po studiach na Międzynarodowym Uniwersytecie gospodarczej i zarządzania, projektowania i reklamy, ona krótko pracował w tej specjalności. Odkryj świat lalek, szyte ręcznie, przez sześć lat Tatiana została tworzeniu ekskluzywnych zabawek.

Nowoczesne modelka, stworzony przez autora Connaught, a Snowball lalek. Główne cechy to:

 • grube nogi stabilne;
 • raczej duże stopy;
 • duża okrągła twarz z małych kropek niewidomych;
 • usta i często brakuje nawet nosa;
 • Piękna fryzura;
 • starannie wykonane i pięknie szyte lub połączone odzież;
 • przyciąga uwagę buty;
 • akcesoria rafinowany;
 • Naturalna produkcja tkankowych (dozwolony strojów i akcesoriów wykonanych z tworzyw sztucznych).

Niektórzy autorzy dodać kilka śnieżkami swojego zwierzaka. Jest uważany za mistrza indywidualnego stylu.

Gdzie wzór jest brane lalki Snowballs w pełnym rozmiarze?

Należy zauważyć, że bardzo Tatyana Konne nie rozpowszechniać swoje kursy mistrzowskie, nie drukuje czasopisma i prowadzi miejsc szkoleniowych. Dlatego lalki Wzór śnieżkami naturalnej wielkości, został opracowany przez autora, w Internecie oraz w mediach nieobecny. Ale kukolnitsy-szwaczka sami wymyślać dla siebie.

Dlatego może on być stosowany do szycia wzór lalki Snowballs pełnym rozmiarze oferowanych przez innych mistrzów. Chociaż zawsze można stworzyć samodzielnie.

Co jest potrzebne do krawiectwo ekskluzywne lalki śnieżkami?

Igła kobiety, którzy są uzależnieni od tworzenia miękkich zabawek, może nawet nie trzeba iść do sklepu kupić coś ekstra. Najczęściej mają już wszystko, czego potrzeba. A jeśli okaże udane lalki wzór Snowballs naturalnej wielkości, materiału do produkcji narzędzi i nie będzie przygotowany do pracy.

Zatem, mistrz będzie musiał:

 • tkanki lub cielisty krem, najlepiej bawełna, len, satyna, bawełniane lub mocno Jersey ;
 • bawełna, kawałki pianki lub Watolina napełniania;
 • Materiały do produkcji strój;
 • Peruka lalek lub filcowania wełny;
 • rumienić, czarną farbą zwrócić oko;
 • mały kawałek tektury na podeszwach.

Pierwsze kroki

Więc najpierw na papierze transferowym i wyciąć lalek wzór Snowballs w pełnym rozmiarze. Zdjęcia prezentowane poniżej, pokazuje, że jest solidny wersję tułowia, z głową, która natychmiast wycięty z organizmu, zamiast wszyty wtedy, jak zasugerowano w schemacie podanym powyżej.

Jeśli nie jesteś w stanie odebrać odcienia tkaniny, można wziąć białe płótno i farby za pomocą kawy lub herbaty. W tym celu dodaje się wody do herbaty lub kawy. Ważne jest, że kolor cieczy wynosiła 2-3 tony bogatsze niż naturalny odcień skóry ludzkiej. Ibid rozpuszcza łyżkę roztworu soli i doprowadzono do wrzenia. Tkanina jest zanurzony w cieczy i gotowano w niskiej temperaturze przez 20 minut do godziny.

A następnie wyciśniętą tkaninę wygrzewania przez około 10 minut w wodnym roztworze octu. Trwa około 2 łyżek na 5 litrów wody. Po tym zabiegu, tkanki dobrze płucze się, suszy i prasowania.

Zaleca się, aby najpierw spróbować kawałek barwienia materiału, który następnie nie mylić z nasycenie otrzymał odcień.

części tnące

Ten etap ma fundamentalne znaczenie. Dla zastosowania wzorów sworzni mocujących, które są przypięte do materiału kami wzór lalki w pełnym rozmiarze. produkcja master class koniecznie podkreśla, że wszystkie elementy papierowe powinny być oddalone co najmniej 1 centymetr. Wykonywanie cięcia, aby zrobić szew wypłatach około pół centymetra.

Przed rozpoczęciem pracy z nożycami do cięcia wokół wzory usuwa sobie znacznik lub kredy, suche mydło. W najgorszym, można użyć cienkiego ołówka. Ale pióro lepiej nie próbować. Tusz pozostały na krawędziach części mogą następnie raspolztis całej lalki, zwłaszcza w przypadkach, w których musi być umyte, czy ona przypadkiem zamoczenia.

W razie potrzeby do wytwarzania 2 części, sprawa jest zagięty w pół, twarzą do wewnątrz. 4 wyciąć po szczegóły nie są zalecane, gdyż nie dostać absolutnie równa wielkości.

Ten sam algorytm jest przedmiotem pracy na ubrania dla lalek. Po pierwsze, wzór, a następnie elementy są rozmieszczone na tkaninie, że zapiąć szpilki. I dopiero wtedy możliwe jest prześledzenie kontury wzorów, a następnie wyciąć nożyczkami.

Krok po kroku instrukcje wytwarzania lalki Snowballs

Gdy wszystkie elementy zostaną wycięte części powinny zacząć zabawki. Wpisane lub części ręcznie mielenia, pozostawiając niewielkie otwory. Są one potrzebne aby przez nich mogłaby zapełnić puste wypełniacz. Po tej procedurze, wszystkie otwory są zamknięte za pomocą ukrytej szew. Jeśli z powodzeniem wdrożony wzór lalki Snowballs naturalnej wielkości, dostosowując to nie będzie trudne.

Najbardziej trudne, być może w tym modelu jest praca na lalki stóp. Po przecięciu tkaninę należy zrobić osobno podeszwy wzór wykonany z kartonu. Tną bez uprawnień.

Tektura podeszwa jest przyklejony do szczegółów przystanku tkanek. Wzdłuż krawędzi uprawnień powinno pozostać. Załączyć te przedmioty do zamówień na nogach, konieczne jest, aby uszyć podeszwy. Otwory do napełniania od góry po lewej stronie.

Zbierać lalki w sekwencji.

 1. Najpierw przyszyć głowę na karku, po wybraniu tej opcji.
 2. Następnie uchwyt i nogi zapinane na guziki do ciała.
 3. Na głowicy perukę nakleja lub wełny do filcowania.
 4. Farba na oczach twarzy farby.
 5. Zastosuj rumieniec na policzkach.
 6. Ubierz lalkę w strój, spodnie, kapelusz i buty.

A teraz to słodka mała lalka Snowball można umieścić w widocznym miejscu w domu lub oddać do kogo naprawdę chce zrobić coś miłego. A nawet jeśli to przynosi radość i szczęście!