192 Shares 1516 views

Funny kwestionuje Carnival

Wszyscy wiemy z pierwszej ręki, że to karnawał i wiele, zwłaszcza dzieci, czekamy na to święto. I to nie tylko dlatego, że tabela będzie pachnące naleśniki, które można „Tuck” ze słodyczy, ale również dlatego, że ten okres jest przeznaczone do zabawy. Dorośli przygotować prawdziwą ucztę, pomyśl zawody karnawałowe, przygotowując pyszne naleśniki tradycyjnie nagrać kukłę, obserwując zimę.

Od czasów starożytnych, jest to znak, że mówi, że jeśli w okresie karnawału nie baw się i nie jeść naleśniki, cały rok czeka na ludzkiej niedoli i szczęścia ominie dla drużyny gospodarzy. Po Karnawał przychodzi Postu, podczas którego nie można już tańczyć i bawić się, więc w okresie wakacyjnym, trzeba dużo „odciążyć” wiosennego posiedzenia.

Ale to wszystkich dorosłych „kłopoty”, do których dzieci często nie zwracają uwagi, ale to wybryk, zrobić trochę hałasu i wziąć udział w różnych konkursach nie przeszkadza. Dlatego gra Karnawał dla dzieci są bardzo szybko i zabawy, ponieważ zimna zima za i przed długo oczekiwaną wiosnę.

Chociaż, co mógł ukryć, dorośli też nie mają wstręt do udziału w różnych konkursach, zwłaszcza gdy głównym składnikiem ich naleśniki są pyszne. Wiele kochanki z przyjemnością bierze udział w konkursie na najbardziej oryginalną naleśnik, o niezwykłej konstrukcji. W tym przypadku, co będzie wypełnieniem naleśników, nikt oprócz gospodyni, nie wiem. Uczestnicy wyzwanie odgadnąć farsz i oceniać oryginalne wzornictwo potraw.

Częściej niż nie główną nagrodą może być smaczne naleśniki, a przetargi na karnawał, która odbyła się wśród dzieci. Młodzi uczestnicy są zaproszeni do wystąpienia z zabawy konkurencji oryginalnym wersecie o karnawale słowami: naleśnik, wiosna, zima, słońce.

Zespół gra dla dzieci o nazwie „Słońce”

Uczestniczyć może nawet najmniejsza. Do przeprowadzenia toczenia i ekscytujących konkurencji potrzebne są dwa arkusze papieru i długopisy. Dzieci są podzielone na dwa zespoły, z których każdy jest wydawanych w jednym znacznikiem. Zespół wiodących Wszyscy uczestnicy powinni podjąć włącza się uruchomić do arkusza papieru, który pokazuje okrąg z góry, i narysować promień słońca. Zwycięstwa jako zespół, który jest szybszy niż drugi promień losowaniu tyle, ile dzieci w grupie. Każde dziecko musi narysować promień, filcu-tip pen jest przekazywany z rąk do rąk.

gry ludowe dla dzieci są zazwyczaj mobilne i przynieść radość nie tylko dla uczestników, ale także ich rodzice, którzy widzą szczęśliwe twarze dzieci mających skoki zabawy i biorących udział w zawodach.

To tutaj jest prosty konkurs o nazwie „Wróble” będzie serdecznie naprygalis dzieci. Przed rozpoczęciem meczu na asfalcie sporządzonych małych okręgów, z których każdy staje się dzieckiem. Jeden z uczestników, którzy będą prowadzić, stojąc z boku i czeka na niego – „The Raven”. Na rozkaz dzieci są poza jej warunkami i skoki, skoki i zabawy, a „wrona”, tymczasem ich oglądania, a potem nagle rusza, próbując złapać „wróbla” – uczestnik konkursu. Każdy, kto nie ma czasu, aby przejść na kolanach staje się „wrony” zdobycz. Zwycięzcą zostaje uczestnik, który ma najdłuższy będzie w stanie uciec od ołowiu.

Niektóre konkursy Carnival obliczone i dorosłych, którzy na pewno nie są chętni do udziału i pamięta czasy, kiedy były beztroskie dzieci. Konkurs nosi nazwę „Sleigh Bells” i polega na tym, że konieczne jest, aby złapać zawiązanymi oczami uczestnika, który w rękach dzwonki lub dzwonek. Skupiając się na dźwięku, uczestnik zawiązanymi oczami próbuje złapać kogoś, kto dzwoni dzwonek. Jeśli gracz zostanie złapany, ale teraz on jest z zawiązanymi oczami i dzwony przeszedł do następnego z kolei.

Konkursy dla dorosłych Carnival rozweselić i zrobić to święto jednego z najpopularniejszych rozrywek, poza tym okresie wszyscy chętnie traktowani na pyszne naleśniki, w ramach przygotowań do wiosny i do Wielkiego Postu przed Wielkanocą.