83 Shares 9339 views

natrysk własnymi rękami

Współczesny rynek oferuje wiele gotowych rozwiązań, to można bezpiecznie kupić prysznic, a szczególnie nie przeszkadza. Jednak wiele osób uważa, że prysznic własnymi rękami – to jest najbardziej dogodny sposób. Wszystko to ze względu na fakt, że wybór gotowych rozwiązań, masz do czynienia z wyzwaniami, takimi jak wybór palety i pokrycie go, a wraz z wieloma innymi trudnościami. Ponadto, trzeba podnieść stoisko ściśle od wielkości pomieszczenia, a tym samym niemożliwe jest być całkowicie pewien, że to będzie odpowiednie. Można powiedzieć, że kabiny fabryczne zazwyczaj istnieje wiele problemów z ich konstrukcji, także pozostawia wiele do życzenia. Trudno jest powiedzieć, że tamtejsze okno z tworzywa sztucznego w ogóle jest w stanie ozdobić wnętrze pokoju.


natrysk własnymi rękami: jak to zrobić

Materiałów do tworzenia powinny być zarezerwowane bloki krzemianu rozwiązanie, obejmujące klej do płytek, płytki, fugi do szwów uszczelniających, profil metalowy, odporny na wilgoć płyta gipsowa, metalowe śruby, gwoździe kołków, jak również rur, zapewniając dopływ i odpływ wody. Jeśli mówimy o narzędziach, to nie powinien mieć pod ręką specjalną kielnią do płytek, zgrzyt bloków, kielnia, wiertarki, gąbki, zasada poziomu śrubokręta. Przede wszystkim trzeba zdecydować się na miejsce, gdzie można przeprowadzić instalację kabiny własnymi rękami. W tym momencie należy przygotowanie jamy, gdzie następnie podsumowano rurkę do drenażu wody do kanalizacji. Po rury do instalacji, wnęka jest podniesiony przez to, że będzie on wypełniony roztworem pokrywania wysokość podłogi jest podnoszona w tym położeniu przez 5 centymetrów. Napełnianie jest przeprowadzane tak, że nacisk pozostaje na rurze spustowej ustnej.

Jeśli mówimy o tym, jak zrobić prysznic z rąk, należy stwierdzić, że na późniejszym etapie, musimy uporać się z budową ścian. Jeśli wybrałeś za rogiem prysznicową pokoju, ściana jest konieczne, aby zbudować tylko z jednej strony, a na miejscu centrum trzeba zbudować ścianę po obu stronach. Czy lepsze ścian gipsowo-kartonowych, ponieważ ma wiele zalet, takich jak łatwość montażu, lekkość, wytrzymałość, jakość, a wszystko to przy minimalnej grubości przegrody. W celu zainstalowania płyty gipsowej jest wymagane w celu ustalenia profilu, którego rama jest skonstruowana. Należy zauważyć, że płyty gipsowo-kartonowej do tych celów powinien być odporny na wilgoć. W rezultacie, można uzyskać wystarczająco silną barierę, której grubość wynosi około 10 centymetrów.

Prysznic z twoich rękach jest już prawie gotowy, a teraz powinno być adresowane wykończenie. Aby to zrobić, trzeba kupić w sklepie z narzędziami półokrągła drzwi przesuwnych do swojej kabiny, różnych kraniki deszcz, masaż może kupić i tak dalej. Teraz drzwi mogą być montowane na ścianie prysznica. Trzeba wziąć rurkę do przepływu wody, a następnie zainstalować elementy złączne dla dźwigów, deszczem, jacuzzi i inne. Gdy to nastąpi, można rozpocząć układanie płytek. Paleta jest najlepszy pokryty dachówką z dobrym tekstury i zapobiegania poślizgu. Pasuje na tacy, tak aby miały tendencję w kierunku środka, który pozwoli bezpiecznie spuścić wody. Teraz Płytki należy układać na ścianach pod prysznicem. Klej do płytek stosowane w tych operacji muszą być takie same, odporne na wilgoć, jak płyty gipsowo-kartonowej.

Po przyklejeniu płytek może być wykonana wykonywania połączeń fug pomiędzy płytkami z późniejszego montażu urządzeń prysznicowych. Płytka Łączenie warto za pomocą specjalnej mieszaniny zawierającej środki przeciwgrzybicze. Po wyschnięciu płytek musi być przemyta w celu usunięcia fugę z powierzchni.

natrysk własnymi rękami jest bardzo proste i szybkie, a to znacznie dłużej niż ich odpowiedniki fabrycznych.